Chmatákov online


Fórum – Mé nápady *

Fórum » Archiv » Mé nápady * [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Balíky many, nábojů, šípů

Napadlo mě, že jako bylo v oldce, z příšery padaly srce a za 5 srdcí u npc kosták, udělal bych něco podobnýho, za 5 srdcí, která by se dali tej npc na rubu, u který nic není, tak by vám padal balík-nábojů,šípů,many, jeden by přidával 500 od každýho a byla by šance třeba 33% 33% 33%... Někdy by prostě padlo to, někdy to. Bylo by to krásné spestření hry, aspon nějaké questy a vyskillení mystika už by se dalo dá se říct za darmo... ;)

Vylepšení pro mystiky:

Červený amulet, který je doposud nevyužitý by přidával 5% mystiky, což bysi nikdy nemohl minout, bylo by to hodně dobrý :)

Velká láhev many by mohla dávat místo 50 many aspon 100 many a zvíšit její cenu na 500 chk, menší stojí stejně jako velká a dává myslím 20 nebo 30 many, docela divný.

Dát do hry možnost aby se dával bonus i na bleskovku...





Naposledy upraveno: 9.11.2011 15.15

# 13.8.2011 19.40
 

Stránky: 1 2 3

YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Big lékárny taky něco stojí... :)
# 22.8.2011 19.33
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Celkem dobrý lol
# 23.8.2011 11.49
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Aktualizováno *
# 9.11.2011 15.16
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Celkem dobré s tou manou.
Červený amulet byl kdysi lečitelský. Teda aspoň se to říká. Nevím vůbec jak nebo co dělal, ale jsem proti, mistici mají dost velké výhody. Teda byl bych rači kdyby léčil, než pomůcka pro mistiky.
Bonus bych tam nedával, už tak má bleskovka nějakých těch 52dmg.
# 9.11.2011 15.52
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Groku, ale když má bojovník bonus 10 tak se mystik nechytá...Výhodou je možná tak mut, ale taky tě přepere každý kdo má bonus nad 6, a to je mystik na vyskillení 5x dražší a musíš lítat pro manu :)
# 9.11.2011 15.55
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Souhlasím s tím že má bojda výhody.
Jsem pro to aby bylo v lahvičce více many, a aby třeba blesk bral naopak many míně.
Ale zase výroba na bonus je dražší než alchemie na muty a je větší šance že bude mít mistik muta než že bude mít bojda bonus. Navíc kulasi se rychle ničí, protože to jsou nějaké čínské šunty, a bojda si musí dát bacha na to aby se mu to nezničilo.
A zase nemůže mít mistik nějaké extra výhody, no prostě aby se dalo nějak rovnoměrně bojovat.

Zase amulet co přidává zdraví (třeba po 5 sekundách 2 zdraví) by byl dobrý pro všechny povolání. Navíc proč se tuřeší dokola jen bojda a mistik. Co třeba udělat nějaké výhody v boji například lovce nebo pobudu. A řemda by mohl taky dostat nějakej bojovej skill.
# 9.11.2011 16.18
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Řemda je řemeslník, né bojovník xD Groku, 90% bojovníků má bonus, Hodně lidí ti ho na kulas dá za darmo, nebo za mmenší příplatek..;)
# 9.11.2011 16.55
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jenom, protože řemda je řemda, tak nemá právo se bránit? :)
Mohla by se vymyslet nějaká zbraň pro ně, třeba nastřelovací pistole, jako náboje by mohli fungovat hřebíky a zkušenost by k tomu byla zapotřebí třeba zručnost.
Ubírala by max 10 HP, aby se neřeklo že je silnější než bojda. Atd...
Nevím jak to teď ve hře funguje a kdo všechno má bonus, jelikož už pár dnů nehraju. Ale není to jen o tom bonusu. Vy tu furt říkáte, že ho bylo tak těžké viskillit, tak by mněl mít výhody v boji. Ale zase může například mrazit, má více procen na meditaci. Tak proč by se mu mněli udělovat výhody do boje?
# 9.11.2011 19.55
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Jsem PRO ...
# 17.11.2011 8.17
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
Zopeiss
uživatel
Obrázek
Ve hře: Zopei,Chymezz,č€rn4-wdow4
SZ ICQ Skype

Jasper:Balíky many, nábojů, šípů

Napadlo mě, že jako bylo v oldce, z příšery padaly srce a za 5 srdcí u npc kosták, udělal bych něco podobnýho, za 5 srdcí, která by se dali tej npc na rubu, u který nic není, tak by vám padal balík-nábojů,šípů,many, jeden by přidával 500 od každýho a byla by šance třeba 33% 33% 33%... Někdy by prostě padlo to, někdy to. Bylo by to krásné spestření hry, aspon nějaké questy a vyskillení mystika už by se dalo dá se říct za darmo... ;)

Vylepšení pro mystiky:

Červený amulet, který je doposud nevyužitý by přidával 5% mystiky, což bysi nikdy nemohl minout, bylo by to hodně dobrý :)

Velká láhev many by mohla dávat místo 50 many aspon 100 many a zvíšit její cenu na 500 chk, menší stojí stejně jako velká a dává myslím 20 nebo 30 many, docela divný.

Dát do hry možnost aby se dával bonus i na bleskovku...




A můžeš mi říct jaký má tohle význam když to je v rozporu s mým návrhem co se týče procent poškození ?! Není to trochu na hlavu ? Když jsem chtěl,aby se procenta poškození u střelných zbraní snížila,tak jste všichni včetně tebe nesouhlasily a říkaly jste,jak je to teď vyrovnané.Kdyby se tento návrh zrealizoval nemyslíš,že by měl zase mystik o něco navrch ? Asi ano.Není špatný nápad,aby mystik mohl mít amulet.Souhlasím,ale v tom případě by mohl rovnou Gizmo přidat na mystické hole možnost poškození.Klidně i bonusy,ale zase by nebylo od věci zvýšit cenu právě těchto holí. Nemyslíš ?
# 19.11.2011 0.00
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Zop: mystik je furt 5x drazsi na vyskileni nez bojda, s tema balikama je to vylepseni pro vsechny nemyslíš? :)
# 19.11.2011 13.09
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ

Jasper:Zop: mystik je furt 5x drazsi na vyskileni nez bojda, s tema balikama je to vylepseni pro vsechny nemyslíš? :)


A jeho dmg je 5x vetší než u bojdy... Anulace ^^
# 19.11.2011 15.12
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Shinity, kulas s bonusem bere 29hp, to je 5x větší jo? Bonus má teď každej druhej, stačí požádat nějakýho řemeslníka a ten ti to udělá, třeba i za menší příplatek...
# 19.11.2011 18.08
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
A kterej kulas bere 29 HP? Možná ten Jewovo...
# 19.11.2011 23.52
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Omg fakt jak kdybych mluvil s neandrtalcem... Kulas bez bonu bere 19 hp, co jeden bonus to 1 dmg navic, remda muze dat max 10 bon, sam tokovej kulas mam, jewuw bere 43hp (bon 24) :-)
# 20.11.2011 0.33
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Mé nápady * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.