Chmatákov online


Fórum – Rekill – Sundáni skillu

Fórum » Archiv » Rekill - Sundáni skillu [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Zdravím chmatáci,
Takže tu chci zveřejnit co se vlastně stalo, jak se to stalo a jak je možné že mi john sundal skill za Rekill.

Takže jsem si logl redku, a na ní jsem začal skillit, to je vpořádku že mi dal john trest za to, to bych ještě bral. Ale hlavní důvod tohoto téma je, jak si mohl vůbec dovolit mi sundat skill přesnost z 95 na 10. Jaký na to má vliv rekill, za toto jsem si trest odpykal, taky jsem si ho vytěžil. Nechápu jak sis toto vůbec mohl dovolit, nikde jsem neviděl že za rekill je sundání skillu. Podle toho co jsem četl tedy v pravidlech, tak tedy ne. Ale pokud sis domyslel nějaké svoje pravidla, tak na co jsou tu vůbec herní pravidla, jenom tak pro ozdobu ? Myslím že ne, jenom bych chtěl říct takový dodatek. Johne byl jsi můj obdivovaný GameMaster i jako hráč atd, ale s tímto jsi u mě stupidně klesl, na nějakého stupidního GameMastera. Vůbec nechápu jak si můžeš dovolit hranici Pravidel této hry. Co ty jsi za GM, tak to vůbec nevím. Možná teďkom na mě bude nadávat 100 nebo 200 lidí, ale ti si asi neuvědomí že toto je přestupek, a využívání práv GameMastera. Takže prosím o vyřešení tohodle problému, protože s takovým případem jsem se nikdy nesetkal, jedině tak v oldce kde to ještě tak bylo, ale tu to opravdu není. Johne nepleť si to s OLDkou věřím, že to tak asi prožíváš, ale toto není OLDka...

Doufám že tento problém se bude řešit. Trvám na to, a mám na to snad právo, jako hráč Chmatákova. Tedy pokud čtu dobře " Stížnosti a problémy, s hráči ".
# 9.8.2011 21.28
Xteen :))
Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ
U johna je to normální, mě sundal za stejný prohřešek obratku ze 1oo na -5 a vůbec ho to netrápilo. Tahle stížnost it asi nepomůže, víš jakej je. :)
# 9.8.2011 21.38
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Hele, no právě že nevím. Vždycky jsem si o něm myslel jen dobré, takže asi tak :) Nikdy jsem netušil že sám poruší stupidně práva.. :)
# 9.8.2011 21.45
Xteen :))
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Ano, john už někde zdůrazňoval, že bude brát skilli podle prohřešku.
A je to větší trest, než někde 1 den trčet v nějakém Nápravném zařízení.
John dava velke tresty. Mně změnil, jenom heslo, že jsem stál u ostrova, na který se někdo bugl. Na tom acc jsem mněl plnou banku černejch kulasu 100% přesky a přes 100 000chk které jsem vyhrál v loterce. A ty si tu stěžuješ. Je to zbytečné, proti GM v této hře nic nezmůžeš!
# 9.8.2011 21.49
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Co ti na tom přijde divnýho ? To je jako kdyby si vykradl banku, šel do vězení a peníze sis mohl nechat ..
# 9.8.2011 21.49
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Neřekl bych, že nějáké pravidlo porušil :D On je správce hry, on uznal za vhodné, že tě takto potrestá a ty s tím vůůbec nic neuděláš ;) .. To, že tě na chvíli šlahne do NP, z kterého se vytěžíš vlastně za nic, není trest .. ale to, že ti sundá skill už pro tebe trest je ;)
# 9.8.2011 21.51
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
G: To není moc dobrý.
Ma: Moc si to užíváš reálně, toto je hra ne realita.
Fabo: Ale na co sou tedy pravidla ?
# 9.8.2011 21.54
Xteen :))
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Přesně jak napsal fabos. A proto skillim na chobotech :D. Sice ty sv*ně koušou ale to je jedno. Ještě, že gizi opravil ten bug, že se na chobotech skillit nedalo a ještě ti to dalo skilla na 0.

Pravidla jsou od toho, aby se porušovali. xD
A zrovna ty tu mel o pravidle, výš že v pravidlech je zakazanej rekill? Když mužeš porušit pravilda ty, proč ne john?
# 9.8.2011 21.54
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Ano, hra ..Tak běž hrát a kašli na tyhle stupidní stížnosti :) .
# 9.8.2011 21.57
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
PaTaS VoLe
uživatel
SZ
Tahni na hrušku tam je rekil povoleny :DDD
# 9.8.2011 22.29
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
QooQy: každýho, koho jsem chytil rekillit, měl skill na 10 a 500 šutrů (psal jsem a upozorňoval tady na to několikrát na webu), při opakování skill opět na 10 a šutry navíc
# 9.8.2011 22.32
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ
Všem skill na 1o jen já ho mám na -5, to je krásný. A Fabo, mě ten systém taky přijde takovej na hlavu.
# 9.8.2011 22.34
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
zas je pravda že jinak než rekillem se to skillit nedá, pokud nechceš 50 hodin běhat za hráčema a killit je a čekat na obranu a v red zoně si s 10 obratkou asi taky moc nezaskillíš, chtělo b y to nějaký skillící panáky, ale tohle skillení rekillem na vlastním účtu bych povolil...
# 9.8.2011 22.59
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
lol ja skillim na chobotech v případě chmatopírech. Celkem to ujde. Ale chmatopíři jsou sv*ně.
# 9.8.2011 23.20
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
v OLD byly panáčci na obratku, což by se sem hodilo :)

Jinak qqqqy měl ti dát ban.
# 10.8.2011 0.07
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
John1: Ale ty nemáš vlastně na co upozornit, jako GM se koukni na Prohřešky, nikde tam nevidím tak kruté tresty, a dokonce i sundáni skillu. Nemyslím si že toto je správné.
Patas: Hehe :D:D
Javorek: njn hold prostě :D
Jasper: To je pravda že by to chtělo panáky, na střelnici to jde jen do 70 a potom ani hovno
# 10.8.2011 7.49
Xteen :))

Fórum » Archiv » Rekill - Sundáni skillu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.