Chmatákov online


Fórum – naprogramováno v programu?

Fórum » Archiv » naprogramováno v programu? [zamknuto]

marekafs
uživatel
SZ Mail
Rád bych se zeptal v jakém programu byla tato hra naprogramována a taky jestli by neco podobneho slo v programu: The Games Factory 2 ?
# 1.7.2011 13.48
 

Stránky: 1 2 3

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype

Herní klient Chmatákova je naprogramován v MMF SDK/C++, server v čistém C++.



http://www.chmatakov.cz/o-hre
# 1.7.2011 15.25
 
Pepsimus_
uživatel
SZ
Program neznám , ale oficiální stránky jsou [url]www.clickteam.com[/url] . Myslím že dokonce je to v The Games Factory 2 naprogramované. :idea: Nic sem neověřoval.
# 7.7.2011 22.30
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
wtf... Je naprogramován v MMF jak už zde říkal kozel. MMF = multimedia fusion (pokud vím)
# 7.7.2011 22.42
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Hra jako je tahle jen ztezka bude programovana v Game Factory.....
# 8.7.2011 10.25
 
Denilson
uživatel
Obrázek
SZ Skype Web
Je to naprogramovane v Multimedia Fusion + SDK Pack

Jako už psal kozel


Jestli se chceš pustit do podobné hry musíš znát jak pracuje klient se serverem a to ty asi neznáš promiň ale opravdu pochybuji že bez znalosti C++ a systému server -klient tu hru vytvořiš.
# 8.7.2011 15.26
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Kde se to vůbec Gizmo všechno naučil? Je na to nějaká příručka? Kdybych si to někde mohl přečíst, jak se co dělá, tak bych si udělal asi taky hru.
# 8.7.2011 15.37
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Denilson
uživatel
Obrázek
SZ Skype Web
Myslím ale nevím to jistě že Gizmo prodával nějakou knihu kterou napsal a tam je to popsáno nevím skusím to někde na netu vyhrabat




EDIT// knihy.cpress.cz/vytvarime-pc-hry.html Ta kniha
# 8.7.2011 15.40
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Jak psal Denilson, bez C++ a C jazyka neni nejmensi sance udelat takovouhle hru, ne to jeste nejakou 3D MMORPG atd. Nakolik je Gizmo programator tak vsechno okolo toho ovlada na 100%..... a myslim ze o tom tady byla nekde uz tema.
# 8.7.2011 16.20
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Denilson:Myslím ale nevím to jistě že Gizmo prodával nějakou knihu kterou napsal a tam je to popsáno nevím skusím to někde na netu vyhrabat




EDIT// knihy.cpress.cz/vytvarime-pc-hry.html Ta kniha




Ta kniha není ani zdaleka o tom o čem si myslíš, jde jen o pár základních kroků v TGF2, jak si vytvořit nějaké minihry apod...
# 8.7.2011 16.48
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:D A ještě vím že to je dělaný přes DirextX! :D Cha :D

Grok: :) Samostudium. Internet je plný překvapení zkus hledat
# 8.7.2011 20.09
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Hledal jsem, hledám a budu hledat.
Život je hledání a hledání je google. xD
# 8.7.2011 22.15
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Gizmo
autor hry
SZ
15.8 mi vyjde druha kniha, tentokrat venovana vyuce jazyka C# formou her. Vse krok za krokem, MAK muze vypravet :)

Jinak programovani neni o tom naucit se jazyk, je treba znat principy objektove orientovaneho programovani (coz chce urcitou miru abstrakce) a jeho uskali, prislusne protokoly a potom teprve program, se kterym chci komunikovat (v tomto pripade MMF klient)
# 9.7.2011 21.24
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:D Mmm MAK může vyprávět ale nebude :P radši ať si ju koupí : ) myslím, že je o co stát ;) gizmo tam předváděl doslova poezii.. ty texty jsou fakt luxusní :D nechápu jak dokázal tolik věcí popsat tak geniálně :) za mě fakt poklona.
# 9.7.2011 22.11
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

Gizmo:15.8 mi vyjde druha kniha


Není podle statistik dokázáno, že knihy se už nečtou (hyperbola, ovšem když se podíváme na pár [10+] let dozadu)? Takže otázka - vyplatí se to (časově = finančně)? Jistě, je to určitá forma reference, ovšem finanční stránka věci je taktéž důležitá.

Tohle by mě celkem zajímalo.
# 10.7.2011 0.08
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Knihy se ctou, a dost.... Krome toho nepoznam jinaksi spusob uceni nez z knih. Vem si ze nejdriv vyjde pisomna az potom elektronicka podoba nejake knihy. A elektronicka podoba je vlastne piratska (99%). Ale kto chce spusob si samozrejme najde jaky mu vyhovuje.

Pokud jde o vyuku jazyka C tak si tou knihu rad zakoupim.
# 10.7.2011 0.11
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » naprogramováno v programu? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.