Chmatákov online


Fórum – Osobní problémy

Fórum » Archiv » Osobní problémy [zamknuto]

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Co kdybyste si svoje osobní problémy vyřešili někde jinde, pokud vím, tak zamykání témat, ve kterých by se dalo jakkoliv ještě diskutovat nebo hodnotit, nemá smysl.
3 hlavní důvody:
1) Není tady tolik aktuálních témat, takže ani nových příspěvků není mnoho, naopak:
2) Skoro nikdo tady nepíše, což nás vede k:
3) Tady chcíp pes.

Také z toho lze vyvodit, že nemá smysl lockovat stará témata, které někdo "obnoví", protože tady ani nemá posthunt smysl a alespoň se tu bude něco dít.

+ Nevidím problém v anketách, překáží někomu? :o

+ Sakra, co je to za tým moderátorů, když se v ničem neshodnete. Každý učiní jiný rozhodnutí a pak vypadají neschopně všichni.



Naposledy upraveno: 7.5.2011 19.45

# 7.5.2011 1.49
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
  • Příjde Vám anketa v tomto tématu a obecně zbytečná?
  • Ano5 hlasů, 31 %31 %
  • Ne11 hlasů, 69 %69 %
  • Celkem 16 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
1) Staré obnovené témy nelockujem
2) Mne osobne prekážajú, a už len z princípu, sú tam zbytočné -.-
3)Aj moderátori sú len ľudia a na riešenie rôznych problémov môžu mať rozličný názor. Ako napríklad v téme Chmatákov 3D , ja som ju lockol (nie preto, že ju niekto obnovil) preto lebo sa tam začal flame, ale MAK chcel v diskusií pokračovať tak to odomkol a pridal warn za flame (týmto som si neni celkom istý, ale keď už to chcel mať odomknuté tak ten warn by si zaslúžili). Oboje (moje aj MAKove) riešenie boli správne.
# 7.5.2011 3.24
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Mak se naštve že mu zamkli tema, tak musí zamknout n všechny aktualni.

Víš maku, ty nerozhoduješ co bude, a co nebude ;)
# 7.5.2011 10.04
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber

Kozel_CZ:Víš maku, ty nerozhoduješ co bude, a co nebude ;)



To nieje tak celkom pravda ;-)
# 7.5.2011 11.11
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Takže m chceš říct, že když n řekne NE, tak to ve hře nebude? lollollol
# 7.5.2011 11.29
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
O Makovi jsem měl docela dobrý mínění, ale teď už vim...On není nápad jako nápad- Ch ve 3D by byla celá nová grafika (money,čas který gizmo nemá a fůru dalších věcí a starostí.) Ovšem například boxerské rukavice by měl Giz ve hře za chvilku...
Proto se ptám, proč by se mělo diskutovat o h0vně (ch ve 3D) když je jasný, že se to nikdy neudělá, i Gizmo to psal. Ovšem na ty ostatní nápady co Mak pozamikal (maličkosti jako jsou boxerky) by do hry naopak jít mohly... :-O3-(
# 7.5.2011 11.53
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber

Kozel_CZ:Takže m chceš říct, že když n řekne NE, tak to ve hře nebude? lollollol



Nie ale má právo rozhodovať o tom, ktorá téma ostane otvorená a ktorá nie

Jasper:O Makovi jsem měl docela dobrý mínění, ale teď už vim...On není nápad jako nápad- Ch ve 3D by byla celá nová grafika (money,čas který gizmo nemá a fůru dalších věcí a starostí.) Ovšem například boxerské rukavice by měl Giz ve hře za chvilku...
Proto se ptám, proč by se mělo diskutovat o h0vně (ch ve 3D) když je jasný, že se to nikdy neudělá, i Gizmo to psal. Ovšem na ty ostatní nápady co Mak pozamikal (maličkosti jako jsou boxerky) by do hry naopak jít mohly... :-O3-(



Prečo by sa o tom sakra nemohlo diskutovať? Od toho je fórum. Nieje to v nápadoch ale vo výtvoroch. Predstava ,že CH by bolo 3D sa niektorým ľuďom páči tak nech si o tom diskutujú...
# 7.5.2011 12.29
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
ANo to má, ale návrh který je slušně spracovaný a lidi s ním souhlasí, tak nemá právo ho zamknout že mu nelíbí.
# 7.5.2011 13.03
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Řeknu to takhle: Jasper si debil, už se to tu řešilo a giz řekl NE protože chmatáci nemaj ruce a proto nemuzou mit boxerske rukavice, kapišto? BTW psal sem to aj do toho topicu kde jsem to lockl takže mě dokáže fakt vytočit taková deiblní narážka

A ja si myslim.. proc by se nemohlo diskutovat nad CH3D?
# 7.5.2011 13.04
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pff, a v čem chmatánek drží prut, kulas,,, v zubech? lol
Jinak, já to myslel jinak...
# 7.5.2011 13.29
 
Montik_obnova3
uživatel
SZ

Gizmo:

Špatně jsem to také popsal - nejde o to, zda předmět střílí, ale o to, že je funkční. Takže co můžu přidat: choboty, klobouky a věci, co NIC nedělají.
EDIT: Motorovka je dobrá..sice by asi zatím nic nedělala, ale vypadá vtipně.

Uvidím, kdy se k tomu dostanu a něco přidám.



Ehm, ehm... takže boxerky by tam šly. Jasper má pravdu, kde to drží hm? Má snad zakrnělé končetiny jako slepýš? Asi jo co?

MAKU tímhle si mě fakt nasral, myslel jsem, že se chováš stejně jako dřív, ale jak vidím, tak jde chmat doprdele.

Vzhledem k tomu, že mám odpor tu psát, ale přece jen chci dkončit ten můj projekt tak mi prosím zmenšete warn na Mont!k a unlockněte téma Boxerské rukavice. Díky.
# 7.5.2011 14.12
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ehm ale prostě přímo se někde řešil topic s boxerkama už dřív a protože "nebylo na co boxerky dát" tak se to do hry nedalo

Chňápeš?
# 8.5.2011 11.18
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

MAK:protože "nebylo na co boxerky dát" tak se to do hry nedalo


Takže vlastně říkáš, že kulas, blesk a podobné itemy umí levitovat? Zajímavé. Co takto přejmenovat boxerské rukavice na "Levitující - majitele držící se boxerské rukavice"? 3-(

Prober se.
# 8.5.2011 21.22
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Not my idea guys - až bude čas najdu vám to na old foru
# 8.5.2011 21.25
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
doprdele přestaňte se už hádat,jste jak malí kluci co se hádaj o autíčko.
# 8.5.2011 22.21
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
:D Kdybych ti měl říct názor na pár moderátorů, tak bych tu akorát dostal warnning za to, že říkám veřejně vlastní slušné názory. :D Ikdyž by se to týkalo vlastně jen jednoho "moderátora".

Hatake, proč ho řešíš? Všichni víme, že Mák je trošku jinde. (Máku přeber si to jak chceš. :D )

Jinak k tomu chcíplému psovi. To máš jasnou pravdu, jelikož když jsem sem dal kdysi nový díl komiksu, tak hned 10 postů s názorama a teď jen jeden od Danga. Hold to tu trochu chcípá a bez nějaké reformy to tu uplně chcípne.
# 8.5.2011 22.59
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Osobní problémy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.