Chmatákov online


Fórum – Chráněná zóna

Fórum » Archiv » Chráněná zóna [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Zdravím lidičky.
Jak již jste si mohli všimnout nadpisu je tam napsáno " Chráněná zóna ". V tomto příspěvku vypíšu tkzv. " Návrat chráněné zóny ".

Jistě víte příběh chráněné zóny. Kdysi dávno tuším 1,5 roků zpět se udělala takzvaná Chráněná Zóna. Většinou tam byli lidi AFK (Pryč od počítače), většinu času tam trávili také obchodováním. Bylo to asi nejlepší místo kde si dobře pokecat a mnoho dalších činností, kvůli tomu Gizmo předělal tuto chráněnou zónu na killicí zónu, ale jedno co nechápu a myslím si že i mnoho lidí je to že teto killicí zóně přenechal jméno Chráněná Zóna.

Ale co se vlastně děje v přítomnosti ? Plno rekillů, nadávek a hlavně Plno hádek. Proto jsem se rozhodl tady zveřejnit nové hlasování o vrácení zpětné již legendární chráněné zóny, takže vás všechny prosím o hlasování v Anketě. Možná to nepomůže, ale o to mi tady vůbec nejde, mnoho chytrých lidí by snad mohlo pochopit oč v tomto příspěvku jde, aby se vrátili killicí zóny jako je Rub a 4město, ale to hlavní je aby se zbytečně nenadávalo ze v Chráněné zóně se Rekilluje.

Děkuji za přečtení, omluvte pravopisné chyby.
# 30.4.2011 19.06
Xteen :))
  • Chcete zpět Chráněnou Zónu ?
  • Ano.15 hlasů, 83 %83 %
  • Ne.3 hlasy, 17 %17 %
  • Celkem 18 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Gizmo
autor hry
SZ
hatake: v tom přece není žádný rozdíl. Tak či tak by serveru musel každou zprávu chatu zkontroloval oproti nějakýmu listu sprostých slov a i kdyby to bylo pár ms, je to zpomalení.
Navíc filtrovat to na serveru je na prd, svoboda slova :) Ale v klientovi by to šlo taky a nic by to nezpomalilo.
# 1.5.2011 11.32
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo třeba udělat kdyžlognete tak máte po pravé straně ikonku "Pravidla"
Po rozkliknutí té ikonky se vám ukáže várování že při použití sprostých výrazů můžete dostat Naápravák atp atp .. :D
# 1.5.2011 15.27
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
A nejde jen nechat "vyhvězdičkovávat" kořeny sprostých slov?
# 2.5.2011 2.42
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

koly aneb qqqqqq:A nejde jen nechat "vyhvězdičkovávat" kořeny sprostých slov?


Všechno jde. :P

pan black:Gizmo třeba udělat kdyžlognete tak máte po pravé straně ikonku "Pravidla"
Po rozkliknutí té ikonky se vám ukáže várování že při použití sprostých výrazů můžete dostat Naápravák atp atp .. :D


Blbost, navíc zbytečně zdlouhavé řešení.

Gizmo:hatake: v tom přece není žádný rozdíl. Tak či tak by serveru musel každou zprávu chatu zkontroloval oproti nějakýmu listu sprostých slov a i kdyby to bylo pár ms, je to zpomalení.
Navíc filtrovat to na serveru je na prd, svoboda slova :) Ale v klientovi by to šlo taky a nic by to nezpomalilo.


Nebo takto. :-)

Něco ve smyslu:
$slovo='debil';
$ret=mb_substr($slovo,0,1);for($i=1;$i<=strlen(mb_substr($slovo,1,-1));$i++)$ret.='*';$ret.=mb_substr($slovo,-1);
echo $ret; // d***l

^ Šlo by to i regulárama, ale nevím, jestli to jazyk klienta zvládá.

Ale co na tom. Stejně by hráči začli psát deb.il a podobný blbosti. Nemá cenu se s tím patlat.
# 2.5.2011 4.43
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Hatake má cenu se stím patlat. 2-3 sprosté slova Nápravak 100 Kamenu a potom bude 200 atd... Ze vším se má cenu patlat pokud ta hra má mít vůbec nějaký děj.. :)
# 2.5.2011 14.20
Xteen :))
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
Polovička hráčov by bola na doživotie v NP...
# 2.5.2011 15.02
 
Bio_Nic_Le
uživatel
Obrázek
Ve hře: bajonikl19 :-)
SZ Jabber Skype Web
No tak to máš pravdu lovče :D
Jinak z těma sprostýma slovama to by napsal třeba de*** a hned by ho to portlo do NP?
Kdyby někdo killnul třeba chmazku a on chmazák by se naštvala a napsala idi*** tak by dostala NP?
# 2.5.2011 15.05
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

QooQy:Hatake má cenu se stím patlat. 2-3 sprosté slova Nápravak 100 Kamenu a potom bude 200 atd... Ze vším se má cenu patlat pokud ta hra má mít vůbec nějaký děj.. :)


A nemá. Jak definuješ slovo jako deb.il jako sprosté? Věř mi, že pole s obsahem několika milionů až miliard kombinacemi slov by ti dostatečně zalagovalo klienta. A to nemluvím o tom, že je nelogické okamžitě neinteligentním "botem" nastavovat NP. Jak najdeš (systémově) rozdíl mezi volem - nadávkou a volem - vykastrovaným býkem? Jak definuješ hráčskou inteligenci, aby systém dokázal rozlišit zda je ten hráč jen naštvaný, brání se nebo jen cituje nějakého hráče? Tohle prostě nejde.
# 2.5.2011 15.43
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chráněná zóna [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.