Chmatákov online


Fórum – ch–web

Fórum » Archiv » ch-web [zamknuto]

Sulate
uživatel
SZ
Ahoj, vytvořil jsem web o všem co se týka chmatákova =) URL: www.chweb.estranky.cz/ tak se podívejte je tam vše co se týka chmatákova kdyžtak mě napište na email jestli by jste měli nápad jak to vylepšit.
# 26.4.2011 16.26
 

Stránky: 1 2 3

spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Nic.moc!!..:))nevím jestli je zapotřebí zakládat pořád nějaké weby..takových už je!..xD
# 26.4.2011 16.35
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Podívej, obsahově dobrý, návody pěkný... Ale grafika webu musí bejt taky vymakaná, né tohle... =) Zamakej ještě na grafice. Nejspíš to chceš mít co nejvíce podobný oficiálnímu webu, ale to fakt nejde...Už jen tím "kopírováním" obrázku a přidat na něj nějakej ten skin se zbraní a ještě k tomu napsat make by... Když si tam jen přez malování ještě k tomu hnusně vystříhl jeden skin se zbraní a jednu dal jentak...

EDIT: To, že jste si v malování upravili jen logo oficu, neznamená že je to vaše ikonka...Spíše hnus...
# 26.4.2011 16.39
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
:D Jasper jak chceš v estrankach zlepšit ten web. Moc možností tam není.
# 26.4.2011 17.05
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Tak ať si najde lepší, popřípadě koupí premium, ne? :idea:
# 26.4.2011 17.28
 
Sulate
uživatel
SZ
No je to tak narychlo:-D a není to upravené v malovaní omg! a není co nejvíce ofik webu chmatákov je podle mě je celý taky do zelena =))
# 26.4.2011 18.01
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Problém většiny uživatelů na CH .. Téměř všechno dělají narychlo ;) ... PRoč to děláš na rychlo a postuješ to sem? Tak si s tím dej práci, udělej vše tak, jak má a pak to sem postni, ne? :-|
# 26.4.2011 18.05
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Jasper:Tak ať si najde lepší, popřípadě koupí premium, ne? :idea:


Premium je zbytečné, na co mu to je, když je to jen takový fun web a jde na něj 1 člověk deně.
# 26.4.2011 19.51
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Co se týče návodu atd se mi nezdají nějaké moc srozumitelné a nějaké naopak ano. Potom bych vytkl grafiku a ještě ktomu že to je zadarmo www.estranky.cz... Pokud chceš můžu ti navrhnout nakodování nebo Šablonu přímo pro tebe za 500 kč, což je jeden z mála nejlevnějších webů. Ten web kter ti udělám spolu z kámošem bude dost profesionální grafika.

Kdyžtak se ozvi
Skype: petula12372 :)
# 26.4.2011 19.52
Xteen :))
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
QooQy: Ty byses měl nad sebou zamyslet...Maximálně tak kopíruješ. Viz: http://forum.chmatakov.cz/tema/11440-psd-vytvory
Kdo ví jestli by ta grafika vůbec byla tvoje a né ukradená z nějakýho jinýho webu, co?...
# 26.4.2011 20.07
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
QooQy, myslíš si že zaplatí grafiku na funweb hry kterou snad ani nehraje?
Koukněte se na něho, nikdy jsem ho ve hře neviděl, z ankety na jeho stránce vyplývá že věčně sedí u jabka a o ofiku ví jen z vyprávění.
Popis žádny, učet ve hře taky neviplněný, a profilovku si nejspíš taky neumí nastavit. :) Ten by si tak něco co ma cenu 500kč určo koupil. xD
# 26.4.2011 20.13
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web

grok:QooQy, myslíš si že zaplatí grafiku na funweb hry kterou snad ani nehraje?
Koukněte se na něho, nikdy jsem ho ve hře neviděl, z ankety na jeho stránce vyplývá že věčně sedí u jabka a o ofiku ví jen z vyprávění.
Popis žádny, učet ve hře taky neviplněný, a profilovku si nejspíš taky neumí nastavit. :) Ten by si tak něco co ma cenu 500kč určo koupil. xD



Asi tááák..:))),hezky řečeno!
# 27.4.2011 7.06
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Sulate:No je to tak narychlo:-D a není to upravené v malovaní omg! a není co nejvíce ofik webu chmatákov je podle mě je celý taky do zelena =))



To bude tím že ses dál od lhotky nevzdálil, chmatakov ma i jiné prostředí a jiné barvy, né jenom zelenou trávu.
# 27.4.2011 7.12
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Sulate
uživatel
SZ

grok:

Sulate:No je to tak narychlo:-D a není to upravené v malovaní omg! a není co nejvíce ofik webu chmatákov je podle mě je celý taky do zelena =))



To bude tím že ses dál od lhotky nevzdálil, chmatakov ma i jiné prostředí a jiné barvy, né jenom zelenou trávu.



Hele borče asi nevíš jak dlouho hraju chmat co? =D od te doby co začal =PP
# 27.4.2011 15.55
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Sulate: hele ty borče xD, ten web je děsnej, grafika strašná, splácaných několik webů dohromady, plno nepřesnejch informací a dost hrubek. A taky jsem nějak nepobrala, proč děláš web téměř totožnej s ofikem.
# 27.4.2011 16.19
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype

Jasper:QooQy: Ty byses měl nad sebou zamyslet...Maximálně tak kopíruješ. Viz: http://forum.chmatakov.cz/tema/11440-psd-vytvory
Kdo ví jestli by ta grafika vůbec byla tvoje a né ukradená z nějakýho jinýho webu, co?...



To byla jenom zkouška jestli tady lidí umí hledat v google víš ;-) Všichni hned nadávají atd... ;)


grok:QooQy, myslíš si že zaplatí grafiku na funweb hry kterou snad ani nehraje?
Koukněte se na něho, nikdy jsem ho ve hře neviděl, z ankety na jeho stránce vyplývá že věčně sedí u jabka a o ofiku ví jen z vyprávění.
Popis žádny, učet ve hře taky neviplněný, a profilovku si nejspíš taky neumí nastavit. :) Ten by si tak něco co ma cenu 500kč určo koupil. xD



Grok, myslím si že pokud by chtěl udělat dobrý funweb pro chmat a byly by tam komplet návody atd tak ano.
Koukněte se na mě, mé jména ve hře je Pohlavson, Burhan, Styk z tvého mozku možné vyplývá že sedím u jabka ale nesedím. O ofiku vím mnoho kdysi jsem byl čupka a Ježíšek mnoho lidi si mě pamatuje.
Popis nedávám, účty ve hře jsem ti řekl a já je nemám neviplněný, ale když ták už nevyplněný a profilovku nechci mít.
Co ty víš možná jo

spiker!:Asi tááák..:))),hezky řečeno!



Možná hezký řečeno " Vtíráš se do řitního otvoru " ... :))) !!
# 27.4.2011 17.15
Xteen :))

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » ch-web [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.