Chmatákov online


Fórum – Chportálské Drby

Fórum » Archiv » Chportálské Drby [zamknuto]

Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Vážení hráči, představuji Vám nové noviny ze světa Chmatákova. V novinách naleznete novinky jak z oficiálního serveru, tak i novinky ze serveru Chportál.cz. Neberte to jako reklamu na server, ale kdyby se mělo psát pouze o jednom serveru, není tolik novinek aby to zaplnilo celé noviny. Noviny budou vycházet každých 14 dní + popřípadě budou vycházet nečekaně speciální vydání.

Co všechno naleznete v Chportálských Drbech:
- zajímavosti z obou serverů
- rozhovory
- příběhy
- krátké zprávy
a další...

Doufáme, že se vám noviny budou líbit a stanete se tak pravidelnými čtenáři.

1.vydání novin naleznete ZDE

Noviny vytvářím já (MoMo) a náš největší stromeček ve hře Javorek.

Máte nějaký dotaz? Napište nám. Náš e-mail je noviny@chportal.cz .

V prvním vydání (6str.) naleznete například:

Pkračování CH2?!
Druhý dech pro Chportal.cz?
Nový skin do hry.

více si přečtěte... :-)



Naposledy upraveno: 30.3.2011 21.54

# 30.3.2011 21.42
 

Stránky: 1 2 3 4

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Pajah - nemá práva
Miky - offline
= ste v..
# 2.4.2011 17.03
 
eXtremeBaSs
uživatel
SZ
Cloveče, chlapečci.. ten vas server.... mno! co nato mam rict.. Reknu to ve 3 bodech
1.) strasna korupce
2.) Nemam rad ty rasisticke narazky kdyz lide zjisti ,ze jsem rom..
(proty co newí.. ROM = cikán )
3.)nepřiměřeně n astavené skyly


Děkuji to je asi vse,co bych vam chtel vzkazat

// Obrázok zmazaný moderátorom,+10%, Maniak10

# 2.4.2011 17.41
 
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
Sme sa zasmiali xDxD Nejaký n00b z jabka ? Nastavené skilli ? Rasizmus ? O žiadnom neviem. Korupcia ? xDxD
# 2.4.2011 18.42
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

pk___lovec:Nastavené skilli ?


Řeknu to asi takto: Wosa - Mystik - 105 přesnost/obratnost

Chportál noviny:Na co se můžete těšit dále? ..., nové fórum


To bude pořádná sra(ka.

Chportál noviny:Na co se můžete těšit dále? ... ale také nový a kvalitní team.


Proč opakuješ 2× tu samou věc? Resp. pokud tím "kvalitní" myslíš "o mnoho kvalitnější" a tím nový myslíš doslova nový tým. Jinak lžeš, protože s tebou není kvalitní nic, a damak tomu nepřispívá už vůbec.

Chportál noviny:Za vypnutím webu stojí webmaster, který se vydává pod přezdívkou „Matty“. Co ho přesně vedlo k vypnutí webu nikdo neví, ale zřejmě za tím bude nemoc. Podle lékařské zprávy z nemocnice v Ostravě trpí tento náctiletý mladík poruchou sebeovládání.


Ále, pan vtipný. :-O

Prozradím Vám, proč jsem ho vypnul. Bylo to tím, že ostatní členové „týmu“ se chovají jak blbci. Hráčům se omlouvám, ale když si někdo nedá říct a nadále mě bude srát, toto se stát může mno... A taky to nemusí zůstat jen u chportálu, že, momo? ;-)

Doufám, že neplánujete využít některý z redakčích systémů. To by jste mě vážně rozesmáli... xD
# 3.4.2011 0.36
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
Matty: např. www.chportal.wbs.cz ?
:DDD
# 3.4.2011 12.57
Jsem zpět, jste rádi? lol
MAK_obnova2
uživatel
SZ
estranky xD xD

BTW k situaci na chportale: http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo
# 3.4.2011 17.38
 
!_GordiuS_!
uživatel
Ve hře: Klond,Rembus
SZ Mail ICQ Skype

MAK:estranky xD xD

BTW k situaci na chportale: http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo


No tak to je dobrý :D
# 3.4.2011 17.50
Čaw Čaw
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Tak, už jste si pospamovali, tak už zase klid. :-)

// prosim někoho z moderátorů, aby promazali spamy. Dík
# 3.4.2011 18.18
 
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Nj Maku, se ti nedivím, když si nepřipustíš svoji demenci, jakou si předvedl na CHportálském fóru....


(Očekávám BANána xD)
# 3.4.2011 19.57
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
S.C.
uživatel
Obrázek
SZ
Hele, je to celkem dobrý, hodně se mi líbí to co je na webu teď (myslím "pozadí" :D), ale připadá mi docela blbost se takhle navážet do Mattyho...
Já jako chápu že si připadáš ukřivděnej, možná naštvanej, ale to pořád není důvod aby si ho takhle urážel.
Toť vše. :D
# 7.4.2011 14.10
 
Splendit
uživatel
Obrázek
Ve hře: MoMo
SZ Web
Nikoho neurážím, ukřivděný ani naštvaný nejsem a nikoho neurážím :-). Jinak díky za pochvalu :-P :D.
# 7.4.2011 14.53
 
S.C.
uživatel
Obrázek
SZ
Hle, co si to tady nalháváš :DD Mně tohle :

MoMo's noviny: Za vypnutím webu stojí webmaster, který se vydává pod přezdívkou „Matty“. Co ho přesně vedlo k vypnutí webu nikdo neví, ale zřejmě za tím bude nemoc. Podle lékařské zprávy z nemocnice v Ostravě trpí tento náctiletý mladík poruchou sebeovládání.

Připadá jako docela urážení... :D Ale tak co, já vím že ses snažil být vtipný a takhle to dopadlo.. :D
# 7.4.2011 15.24
 
inwenco
uživatel
SZ Mail
Prozradím Vám, proč jsem ho vypnul. Bylo to tím, že ostatní členové „týmu“ se chovají jak blbci.

Před odchodem jsem se ptal Mattyho zda neudělá tu věc že by zrušil web. Matty mě ujišťoval že není nějaký malý fracek. A jak to dopadlo? Nechci říct že je malý fracek, ale proč to udělal? Odpovědi si nechte pro sebe. Dál nerozebírejte to co jsem napsal.
# 7.4.2011 19.31
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

inwenco:Před odchodem jsem se ptal Mattyho zda neudělá tu věc že by zrušil web. Matty mě ujišťoval že není nějaký malý fracek. A jak to dopadlo? Nechci říct že je malý fracek, ale proč to udělal? Odpovědi si nechte pro sebe. Dál nerozebírejte to co jsem napsal.


Mohl by jsi sem přesně překopírovat tu historii, prosím?

Ano, normálně bych to neudělal. Neměl jsem ani sebemenší zájem otravovat se tím, abych mazal z FTP na hostingu, který jsem platil nějaké soubory. Ovšem, pokud si damak s momem myslí, že web, který jsem pro ně dělal pro ně nic neznamená, že se mě klidně můžou snažit osrat a neustále podrážet, ať si udělají vlastní, který, jak psali, bude lepší než ten, který jsem dělal já. Nebudu veřejně psát důvod smazání (stejně by to damak s momem ihned překroutili proti mě, že?), ale snad Vám to bude stačit. Hráčům jsem se již omlouval, což možná dostačující není ale bude muset být.

P.S.: Dokud nezjistíš, proč jsem to udělal, tak se mě nesnaž jakýmkoliv způsobem urážet.
# 7.4.2011 19.42
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Nechci být hnusný, ale čekal jsem, že to po prvním (možná druhém) vydání skončí. Nápady jsou krásný, ale ještě něco pro to dělat.
# 17.4.2011 15.26
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Chportálské Drby [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.