Chmatákov online


Fórum – 2xStížnost

Fórum » Archiv » 2xStížnost [zamknuto]

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže tato stížnost je pasována hlavně na kubu 4ewera a na nikoho jiného. Nebudu to rozebírat rovnou to napíšu...

1.Uplacení
Takže asi kolem 18:00 jsem se šel kouknout do NP a tam byl VRAK a Kuba4ewer psalo se tam a nadávalo a asi po 3ch minutách napsal kuba " Buď mi dej ty prachy(100K) nebo prostě máš smůlu " samozřejmě vrak je inteligentní a napsal " OK. " to znamená že to nebere.

Já si osobně myslím o tomto ^ Že toto je velké porušení pravidel CH.T.S a sice Screeny nemám, ale kuba sám ví že toto je pravda

2.Hodně kamenu za 1 nadávku
Asi po 18:30 jsem šel do chráněne tam je Klavesa 9, _lovec_2 a dal si nepamatuju. Někdo tuším napsal že kuba4ewer je pí*** a já jsem napsal že Kuba4ewer je ko*ot a _lovec_2 napsal že pošle screeny kubovi a že budu mit velky trest, ale lovec 2 nakecal kubovi že sem na něj něco přes 20 nadávek napsal samozřejmě že kuba uvěřil bratrancovi a dal mi NP a on že mám NP za víc než 20 nadávek a já jsem napsal že to byla 1 a on napsal " To ti mám věřit ? " A já " Jo věř. " on " Nebudu to co mi napsal bratranec na skype mi stačí ".

Toto je víc než demence a porušení Pravidel.


Pište co si o tom myslíte a v anketě hlasujte.

EDIT: A kuba si schválně ještě počkal než mě lovec kilne ať jsem kill v NP. Zdá se vám toto jako normální chováni.
Jo a ještě chci říct že já jsem taky hlasoval v Anketě... :)
# 26.3.2011 19.01
Xteen :))
  • Chcete ať má kuba Down práva ?
  • Ano.2 hlasy, 29 %29 %
  • Ne.5 hlasů, 71 %71 %
  • Celkem 7 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Kuba už mě celkovou dobou taky se..
# 26.3.2011 19.04
Valentino Rossi <3
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Těžko..ti někdo uvěří když nemáš screeny,ale neříkam že to není pravda!! :)) ale těžko,těžko!!
# 26.3.2011 19.05
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Proč? On ho někdo podělá a ještě za to má mít down práva?... Měli byste k němu mít spíš respekt a né si k němu něco dovolovat, je vejš postavenej spratci! 3-(
# 26.3.2011 19.06
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Nepotřebuju ať mi někdo věří, protože on i já víme že to je pravda..
# 26.3.2011 19.08
Xteen :))
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
Ježíš mě kuba nevadí tak nevím proč nám tu nadáváš do spratků..A když je něco vejš tak co jako?? :) to vůbec nic neznamená..
# 26.3.2011 19.15
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
To stím vrakem mi přijde uplná blbost. Je to jeho a kubova věc, tím pádem se do toho nemáš vubec co zabívat. To že ty jsi nadával, to je tvoje hloupost! Nemáš nadávat vůbec, a už vůbec odporovat! Trochu se zamysli.
# 26.3.2011 19.17
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Jo, ale za 1 nadávku přes 200 kamenu mi nepřijde zrovna normální a to že se rvu do vrakovžých problému a podporuju ho to už tvoje věc být nemusí..
# 26.3.2011 19.20
Xteen :))
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Ježiši QooQy: Ty sis jen vybral něčí stranu a ted' se knim snad (vtíráš) tim že je obhajuješ žádný úplatek ,, už nevím co ty prachy znamenali ale byl jsem ve VIP zoně když se otom bavili a žádný úplatek to určitě nebyl měla to být náhrada za šavlozuba .. ale vrak za to něco chtěl .. už nevim ale každopádně se knim nevtírej a nese* se jim do toho at si to vyřešej sami nechápu proč se o to tak zajímáte .. vašema kecama nic nezlepšíte akorát tu děláte samé OT .. když sem příjde nováček tak tu čte jen samé urážky a nic dobrého..:-| .. určite jsem PROTI sundání CHTS práv .. 3-(3-(
# 26.3.2011 19.39
 

Fórum » Archiv » 2xStížnost [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.