Chmatákov online


Fórum – Chmatákov 2–Chcete ho späť?

Fórum » Archiv » Chmatákov 2-Chcete ho späť?

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Kto by chcel späť Chmatákov 2? Ja osobne by som ho späť chcel, zdal sa mi taký... profesionálnejší, krajší,prepracovanejší, zábavnejší... No proste lepší, a to bol len test! Viem, CH 1.5 je klasika a veľa hráčov ju má rado ale určite sa nájdu aj tí, čo by mali radi späť CH2.

Hlasujte v ankete ;-)

Screenshooty tu

Kuk do histórie: http://www.chmatakov.cz/clanky/str-4 - Takže je celkom možné ,že ak nás bude dosť Gizi sa vráti ku CH 2 ;-)



Naposledy upraveno: 23.3.2011 17.20

# 22.3.2011 21.02
  • Chcete späť CH2?
  • Áno75 hlasů, 78 %78 %
  • Skôr áno2 hlasy, 2 %2 %
  • Skôr nie3 hlasy, 3 %3 %
  • Nie16 hlasů, 17 %17 %
  • Celkem 96 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Tiež si to myslím ale to sú naše názory a bolo by nefér vyjadriť sa a nenechať nikoho iného vyjadriť svoj názor ;)
# 12.5.2011 17.22
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
No, keby to niekomu vadí tak by zas Gizmovi vypisovali "omg ser na chľ pls nech zapnuti server omg"
A Gizmo by s tým zase sekol a tak ďalej ..
Nemá to cenu pokiaľ by sa deti neukľudnili :-)
# 12.5.2011 17.49
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Tiež pravda :-)
# 12.5.2011 22.21
Denilson
uživatel
Obrázek
SZ Skype Web
Dang má pravdu.
Gizi má už takhle málo času a když si ze své dobré vůle trochu času najde příjde mu na ICQ Správa typu : Tak co ? Už bude CH 2 ? , Spusť pls server .
Takhle to nejde prostě když chcete aby byl CH 2 tak radši s prominutim vy blbečci držte huby (s prominutim)
# 8.6.2011 13.02
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Je to škoda no... Měl jsem možnost testovat CH2 a byla to bomba.. :-)
Úplně něco jiného než dnešní ch, no, ale tak co, i ch 1,5 není k zahození :-)
# 8.6.2011 14.58
 
Denilson
uživatel
Obrázek
SZ Skype Web
Kdo ví třeba se v CH 2 ještě pokračovat .
Když se nebudeme chovat jeko prasata :D
Jak říkal Maniak je to celkem možné že se Gizi k CH 2 vrátí .
# 9.6.2011 9.21
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Gizmo už nikdy nič nespraví pre takú bandu idiotov ako vy, čo si neviete nič vážiť a robíte v hre bordel. Už nikdy tú nebudú takí ľudia ako kedysi, nikto z vás čo tu písal nezažil to pravé orechové čo ja pokladám za najlepšiu verziu s najlepšími ľudmi :)
# 10.6.2011 18.11
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Bajo má pravdu. Chmatákov už pro mě stratilo to kouzlo, to kouzlo spočívalo predovšetkým v úžasné komunitě a spolupráci.

K tématu: Jestli chci? Je mi to jedno. :-)
# 10.6.2011 21.32
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
SPGamerz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ
Já by som bol rád keby že sa k nám vráti lebo som nebol ani na TESTE . :(
# 30.6.2011 14.02
Obrázek
Denilson
uživatel
Obrázek
SZ Skype Web
Já taky ani na testě nebyl.
Nějaká grafika už je do CH 2 přece hotová .
Myslím že jsou kompletní 4 lokace (Jako v testu).
Myslím si že nikdo z nás není tak graficky zručný aby mohl dělat grafiku do CH2 ,ale kdyby jsme spojili síly možná by jsme něco nakreslili.
Máme tu dobré grafiky jako např. Big Smoke , Dang .
Zkusit si na net dát třeba sreeny CH 1 nebo si ho prostě projít a podle toho zkusit udělat třeba vektorový obchod , dát si jako předlohu zbraň a udělat jí ve vektoru.
Sice si myslím že by to nebylo přesně tak jako od profesionálního grafika ale zkusit by se to mohlo.Potom by jsme mohli napsat Gizimu a poslat mu to pak už jsou jen dvě možnosti :

" Líbí se mi to asi to použiju . "
" Toto se nehodí do CH 2 ." a smaže to

Nuže nevím ale mohli bychom to zkusit.
# 8.7.2011 13.31
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ono nakresliť 2D vektor to je to najmenej, no nemyslím si, že to niekto bude robiť zadarmo len tak. Obzvlášť pochybujem, že Gizmo dá grafikom čo i len 1,-kč po skúsenosti s touto verziou (komunitou).

A keď sa niekto prihlási, že to spraví zadara tak to potom chudák Gizmo bude musieť dotyčnému nastaviť GM práva a plnú banku VIPiek ako "symbolickú odmenu"a bude mu zakaždým pri nejakej potrebe zvýhodnenia dávať na oči čo spravil pre CH2 verziu...
Je to tak ako to je, osobne by som bol radšej keby sa spravila poriadne 1.5, až potom sa rozmýšľalo nad CH2 dokončením, nakoľko dokončenie CH2 bude dosť dlhá doba, ktorá by sa dala stráviť na CH 1.5 verzii.
# 8.7.2011 14.06
 
Denilson
uživatel
Obrázek
SZ Skype Web
Já bych to dělal zadarmo jenže nemám vůbec žádné zkušenosti a nejsem dobrý grafik.
Prohlížel jsem si fórum a zatím bych řekl že na to nejvíce má Dang.
Ale je otázka jestli by byl ochoten dělat to zadarmo a jestli by to Gizi povolil.
# 8.7.2011 14.34
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Vy to myslíte vážně ? =D Já ale na 2D grafiku do chmatákova 2 nemám .. To, co je ve hře dělali profesionálové, vyučený grafici .. Já můžu jen snít .. Možno jednou .. A co se týče peněz, tak určitě zadarmo :-)
# 8.7.2011 21.51
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

DanG:Vy to myslíte vážně ? =D Já ale na 2D grafiku do chmatákova 2 nemám .. To, co je ve hře dělali profesionálové, vyučený grafici .. Já můžu jen snít .. Možno jednou .. A co se týče peněz, tak určitě zadarmo :-)



No mně by teda zajmalo jak se vyučuje takovej grafik. Chtěl bych to umět. :-|
# 8.7.2011 22.12
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Groku, ty nevíš že jsou grafické školy? :D
# 8.7.2011 23.35
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Fórum » Archiv » Chmatákov 2-Chcete ho späť?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.