Chmatákov online


Fórum – : Interval po Odhlášení.

Fórum » Archiv » : Interval po Odhlášení. [zamknuto]

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jak jistě víte jsou mezi námi tací Hráči kteří na vás utočí ale když na ně zaútočíte vy tak se Odhlásí a myslím že to není správné, proto navrhuji že po Odhlášení každý hráč který byl zasažen ve hře zůstane 20 sekund. 3-(

btw: vím že už tu to bylo ale nic se neděje, proto to píšu znova. ;-)
# 19.3.2011 15.15
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.

Stránky: 1 2

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
A co když do mě pudou , a já mám vipka? :-P A 3 mystiky s 200hp určitě neubranuju
# 19.3.2011 15.25
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Vraku:Souhlas, ale udělal bych to jen pokud tě někdo zasáhl, jinak ne :)
TheneoR:Tak ty vipka u sebe nebudeš nosti, no ;) O tom je ta hra .. získavat věci bojem :P
# 19.3.2011 15.27
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

Fabos121:Tak ty vipka u sebe nebudeš nosti, no ;) O tom je ta hra .. získavat věci bojem :P



Aha, takže všichni kdom bojovníků a mystiků se můžou jít vycpat, protože nemůžou nikam 3-(
...stačí jeden blbec s dýkou, kulasem nebo třeba bleskovkou a druhej s oživovací holí a co zmůžeš?
Neutečeš, neodlogneš, neubráníš se....
# 19.3.2011 15.46
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak máš prostě smůlu ;) .. Buď máš na to, abys ty věci nosil nebo ne .. asi tak :)) můžeš jít kam chceš, jako pobuda a řemda máš obranu :)
# 19.3.2011 16.19
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Obrana ti je k ničemu, chápeš?

Napíšu ti to znova - ...stačí jeden blbec s dýkou, kulasem nebo třeba bleskovkou a druhej s oživovací holí a co zmůžeš?
Neutečeš, neodlogneš, neubráníš se....
# 19.3.2011 16.26
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Stoupneš si pod toho blbce s oživovací holí, dáš obranu, sebereš tu zbraň a máš vystaráno .. budeš u sebe vozit pár léků a přesně toto uděláš :)
# 19.3.2011 16.41
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

Karel Kryl:Obrana ti je k ničemu, chápeš?

Napíšu ti to znova - ...stačí jeden blbec s dýkou, kulasem nebo třeba bleskovkou a druhej s oživovací holí a co zmůžeš?
Neutečeš, neodlogneš, neubráníš se....



Nevim co řešíš furt řešíš, stejně nehraješ tak nechápu o co ti de.. radši dělej soutěže
^^



Naposledy upraveno: 19.3.2011 16.43

# 19.3.2011 16.42
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
Kryl: Tak jako řemda, lovec snad nebudeš chodit do PK nebo prostě do zón kde se střílí ne? Co by jsi tam dělal? Běž těžit, jestli tě to baví 3-(

Já jsem PRO, určitě by to zpestřilo hru a nebyla by konečně taková nudná...
# 19.3.2011 16.43
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ

Varloň:Kryl: Tak jako řemda, lovec snad nebudeš chodit do PK nebo prostě do zón kde se střílí ne? Co by jsi tam dělal? Běž těžit, jestli tě to baví 3-(

Já jsem PRO, určitě by to zpestřilo hru a nebyla by konečně taková nudná...




a nebo dělat souteže ,))lol
# 19.3.2011 16.45
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Určitě pro, tohle bylo i v ch2 a supr :)
# 19.3.2011 16.47
 
[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
PRO !
# 19.3.2011 16.57
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

VRak:Nevim co řešíš furt řešíš, stejně nehraješ tak nechápu o co ti de.. radši dělej soutěže ^^



Chodim do práce, takže nemůžu bejt online 24/7. Zařiď mi systémovky, které stále nemám a není problém, budou soutěže. Ale bez toho, abych je mohl oznámit se dělají opravdu těžko. Navíc když byl server doteď offline, tak ani nebylo kde je dělat.
# 19.3.2011 17.02
Obrázek
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ
No vidíš, když nemáš čas, udělej si ho.. Když nemůžeš.. Česta! :-)

//Like by MAK
# 19.3.2011 17.09
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
ZuBR#
uživatel
SZ
Souhlasím s návrhem.

# 19.3.2011 17.18

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Urcite NE. Delate z Chmatakova killici pi.ovinu. Si jdete killit na hrusku, tam si toho uzijete do sytosti. Pisete tu argumenty s PK zonou a nevim co - 90% killeru chodi s ozivkou na druhem acc a clickerem takze je nemozni mu sebrat zbran anebo neco podobniho, netoz kdyz ma v modrym policku este druhou zbran. Takze je uplne jedno jestli se killi v PK zone nebo v Chranenych zonach.
Radeji se drzte navrhu na novy itemy a podmorsky svet, ako tohle. CHmat je jedina hra v ktere nejde cely cas jen o zabijeni a killeni a i to se tu !par! lidem holt nelibi.
Uz jen to je obrovska vyhoda pro killeri ze si nosi ze sebou na druhym ucte ozivku a rekilluji i po obrane. Naco zvyhodnovat este o dalsich 100% killeri kteri pravdepodobne nevedi nic jinyho delat.

Navyse si tohle neumim ani predstavit kdyz by nahodou byl vypadek. Komplet vsechny acc by vyseli....

Sewer ma uplnou pravdu.
# 19.3.2011 17.27
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » : Interval po Odhlášení. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.