Chmatákov online


Fórum – Boxerské rukavice

Fórum » Archiv » Boxerské rukavice [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Název mluví, za vše. Dejte do hry novou zbran'... :-D
# 27.2.2011 9.33
 
  • Chcete do hry boxerské rukavice?
  • Ano15 hlasů, 60 %60 %
  • Ne10 hlasů, 40 %40 %
  • Celkem 25 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5

Dirtx^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJFJDHGKJFG
SZ Mail
Protože Majo.

DanG: Komentuj nápad, ne? :-)
# 27.2.2011 12.45
LUKÁŠ BAUER.
pk___lovec
uživatel
Ve hře: pk___lovec
SZ Mail
No a čo, že nemajú ruky dá sa rotačák držať bez rúk :D Dobrý nápad :D
# 27.2.2011 19.27
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
A co přidat do hry kopita? 3-(
# 28.2.2011 19.42
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Kozel_CZ:A co přidat do hry kopita? 3-(


A co kdyby si držel hubu? Klidně, ale kopyta nemají význam do tého hry. Kdežto boxerské rukavice ano, věřím, že pár lidí by to uvítalo.
# 28.2.2011 19.57
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
A co tak prestat urazet lidi co se ti snazi vysvetlit ze to proste ve hre neuvidis? Koukni si jenom par tema zpet, kolik tu bylo navrhu na ovela vice zajimavejsi veci. Kdyz Gizmo uzna za vhodne, prida do hry nekolik z tych "lepsich" navrhu. A jo dobre rikas, !"par"! lidi by to asi fakt opravdu ocenilo. Myslim ze mezi nema nebudou vubec vekove prumerny tak 10-. Nerikam tym ze je to spatny navrh ale urcite jsou tu ovela potrebnejsi veci dodelat jako rukavice.

Navyse je dost naivni od nekterich, kteri si mysli kdyz Gizi napise "mozna zbyde cas", ze hned zacne pridavat do hry kazdou vec co si kto zmysli. Muzeme byt radi ze obetoval sve nemale penize pro nove veci do PC, abychom si mohli nadavat officialne cez chat ve hre do dementu, kteri nepujci 10k a podobne.
Klidne me ukrizujte za tohle, no nebudu psat do PM nekomu tohle a pak to kopirovat o 2 dni dalsimu do PM co napise ze chce pridat oblek spidermana.



Naposledy upraveno: 28.2.2011 20.33

# 28.2.2011 20.24
 


SZ
Matomi...Ty by ses tu taky nechal ztrapňovat jako ho ztrapnil Kozel? Myslím, že Monťík to ví, a stačilo by mu říct, že když si sežene grafiku, pošle to Gizimu, ten bude mít čas a zaplatí mu cca 300kč ta přidání, tak by to možná i bylo. Ale vy jak de*enti mu tu musíte nadávat, že je jak vůl...
# 28.2.2011 20.30
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

Matomi:A co tak prestat urazet lidi co se ti snazi vysvetlit ze to proste ve hre neuvidis? Koukni si jenom par tema zpet, kolik tu bylo navrhu na ovela vice zajimavejsi veci. Kdyz Gizmo uzna za vhodne, prida do hry nekolik z tych "lepsich" navrhu. A jo dobre rikas, !"par"! lidi by to asi fakt opravdu ocenilo. Myslim ze mezi nema nebudou vubec vekove prumerny tak 10-. Nerikam tym ze je to spatny navrh ale urcite jsou tu ovela potrebnejsi veci dodelat jako rukavice.


Však až se vyřeší ostatní věci, tak se řeší tohle, kašlu na to vám tady vše vysvětlovat, akorát se hádáte.
# 28.2.2011 20.31
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Persi tu nikto nikomu nenadava, nadaval si tu tak mozna Majo, kterej nevim ani ze vubec hra offik a je mi u p.dele. Ja vim veci resit slusne, a slusne sem mu to napsal a mimochodem sem i editnul prispevek v kterem sem dodal dost podstatni vety, abych ZBYTECNE netopoval svymi bohemizmi. Ovsem ted to delam a tym se fakt strapnuji, to ti dam za pravdu tohle.

Mont!ku: Tvoje posledna veta by stacila klidne na lock temy, proste: Presne tak.
A moje vety neber nijak osobne, vse pisu vice vseobecne.

EDIT: Kozzel to nemyslel spatne, jenom dal najevo trocha tvrdeji ze je to ted nerealni proste. Za to se nemuze hnevat no. Vzdyt sme z jedni rasy tak doufam ze se chapeme.



Naposledy upraveno: 28.2.2011 22.03

# 28.2.2011 20.37
 


SZ
Matomi... Takže to co napsal Kozel ho nijak nemá ztrapnit, popřípadě ponížit? 3-(
Šlo mu to napsat nějak tak jak jsem to napsal já, né?
A né napsat tudle arogantní větu tipu: Neudělá to a jdi se zahrabat debile... Akorát s tim znikne hadka a bude tu spam.
# 28.2.2011 20.54
 
spiker!
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpikeR,ReSaRix
SZ ICQ Skype Web
tvl..musíte se furt hádat???
# 1.3.2011 6.57
Obrázek

Obrázek

Obrázek

:( Chmatákov 2 Vrať se!!

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Já taky dával návrh, myslíš že Chmat a box je něco společneho?

Hlídej si předkus, aby ti nevypadl
# 1.3.2011 19.24
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
To stejné mužu říct: Je chmat a kulas neco společného? Je chmat a prut něco společného? Vždyt tady není rybářská asociace. A tak můžu pokračovat, kdyby to bylo podle tebe tak tady pochodují jen postavičky bez věcí.

Předkus je můj problém, navíc za to nemůžu když mi v dětství nevytrhla zubařka jeden zub a kvůli tomu se to celý posunulo. Stejně mě ty zuby v boxu vymátěj, takže co.
# 1.3.2011 20.45
 
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ

grok:

Jinak k tématu: Chmatáci nemají ruky a tudíš by nemněli mít boxerky :D
Nápad dobrý. Ale já jsem jak proti tělíčkům tak proti ručičkám.



Chmatáci nemaj ruce.. Tuhle větu nesnášim! To by pak nic neudrželi! A navíc při práci v rohu bys nemusel klikat na políčko kde je ruka a páka!

Jinak nápad dobrý.. Jako přidaná drobnost do hry:)
# 2.3.2011 10.56
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Chtělo by to zásah moderátora 8-):-O
# 3.3.2011 8.44
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
!_GordiuS_!
uživatel
Ve hře: Klond,Rembus
SZ Mail ICQ Skype
Mě je to celkem jedno ale myslím se že itemů konkrétně zbraní je dost....
# 3.3.2011 14.34
Čaw Čaw

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Boxerské rukavice [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.