Chmatákov online


Fórum – Zpoplatnění všech portů

Fórum » Archiv » Zpoplatnění všech portů [zamknuto]

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Vím, že Gizmo nemá čas na větší úpravy, tak mě pouze zajímá váš názor na můj nápad... A koneckonců kdyby se to lidem líbilo a Giz si trochu času našel, třeba by to pro nás udělal... :-)

Navrhuji "lehké" zpoplatnění všech portů. Některé již placené jsou, ale já navrhuji zpoplatnit všechny. Nemusí to být moc, třeba 100chk.
Mohli by být placené i "průchody mezi lokacemi", třeba za 50 chk.

Ceny mohou být i nižší, třeba port za 50chk a průchod za 20 chk.

Co tomu říkáte? :-)
Podle mě by to mohlo zpestřit hru. Třeba při útěku před killery nebo naopak při killení, kdy někoho pronásledujete. :-)
# 10.1.2011 16.01
Obrázek
  • Zpoplatnění portů a průchodů?
  • Ano.11 hlasů, 30 %30 %
  • Ne.26 hlasů, 70 %70 %
  • Celkem 37 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Možna porty ale prechody určite né :idea:
# 11.1.2011 18.50
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
CHUCK: Ano má pravdu, fórko si přečte minimum lidí, ale jak píšeš je to jejich problém, od toho to tu je.
# 11.1.2011 19.05
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Zpoplacení portů má smysl i logiku. Zpoplatnění přechodníků nemá ani jedno z toho - Chodíš přece jen pěšky, to za to máš ještě i platit? O_o
# 11.1.2011 19.13
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
A CHK by šlo chmazke xD
# 11.1.2011 19.43
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Sem dva dny bez internetu a tady se rozjela tří stránková debata :-)

Názory některých se mi líbí, jak to tak pročítám, tak teď navrhuju 80-100chk za port a 5-10chk na průchod.
Proč furt chci ty průchody? Je to jednoduchý - tam, kde začínáte (u rybárny) máte vše, co do začátku potřebujete = rybaření a těžba. A tím si můžete vydělat na to, aby jste mohli dál a něco si koupit.
A ten váš problém s NP? Jednoduchý... Gizmo by tam mohl dát prodavače, co je na težbě a tím pádem by jste si během odpikávání trestu vydělali na odchod z NP :idea:

Mimochodem, když už by to tak bylo, bylo by dobré, kdyby se mezi sebou prohodili prodavači na těžbách. Druhá těžba je bez obrany a nedají se tam prodávat kameny z červené zbíječky. Naproti tomu tam, kde obrana je to jde. Smysl toho příliš nechápu xD
# 12.1.2011 15.37
Obrázek
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Gizmovi se to asi nechtělo dávat i tam.
# 12.1.2011 16.08
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Nesouhlasím, chápu, že ti co tady maj hafo prachů, tak říkaj jo bylo by to dobrý. Tak nemyslí na ty co poctivě makaj, už tak utratím dost peněz za léky při Questu. Jako mě je to celkem jedno, já do hry jen občas skočím, ale neřekl bych, že by se to "většině" líbilo.
# 12.1.2011 17.38
 
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Sewere, 2. těžba u 4. města obranu má ;-)
# 12.1.2011 17.39
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
_*Reiser*_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Reiser_Remda(Změna pass)
SZ
Bylo by zajímavé, kdyby někdo skejsl mrtvej u rybárny u lhotky s 0 chk ...;-) ( 3-( )
# 12.1.2011 17.45
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail

_*Reiser*_:Bylo by zajímavé, kdyby někdo skejsl mrtvej u rybárny u lhotky s 0 chk ...;-) ( 3-( )




Založíš new acc :idea:
# 12.1.2011 17.54
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
_*Reiser*_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Reiser_Remda(Změna pass)
SZ

Custom:

_*Reiser*_:Bylo by zajímavé, kdyby někdo skejsl mrtvej u rybárny u lhotky s 0 chk ...;-) ( 3-( )




Založíš new acc :idea:


Inteligent promluvil. xDxDxD
# 12.1.2011 17.58
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


SZ
Božé..Je to k ničemu, nepřináší to nic, jen to že budeš platit za to co bylo do teď zdarma...NIkde jinde to taky neni, možná přes porty beru, ale ne prez lokace...Prechod skrz lokacema je kvuli tomu aby nebyla jedna velka lokace, tudiz aby nebyly monstrozni lagy..
# 12.1.2011 18.02
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Škoda, že děti nechápou, že hra je zábavná jen pokud je obtížná...
# 12.1.2011 22.11
Obrázek
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Ano porty za CHK ;)) Přechod z lokace do lokace nevím ;) Když bude je mi to fuk ;)) ale mezi lokacemi je to pro nováčky velká nevýhoda ;) ;)
# 12.1.2011 22.29
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Spoplatnený prechod z lokácie do lokácie je blbosť už z princípu. Nemôžu sa brať chk aj za to, že chodíš bezcielne po svete. Keby bola tá hra trošku inak naprogramovaná, tak prechody medzi lokáciami nieje vôbec treba. K tomu aby sa zlepšilo PvP v tomto smere by to chcelo niečo ako "combat" na WoWku. Niekto na teba zaútočí a po dobu pár sekúnd od posledného útoku nemôžeš odlognúť. V Chmate by to mohlo napríklad zabrániť v prechode do inej lokácie :) a v prípade odlogu počas combatu by sa mohol vykonať príkaz .zabij na hráča serverom - vypadnú z neho veci aj keď je off.

So spoplatnením všetkých portálov ale súhlasím.
# 13.1.2011 9.15
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Zpoplatnění všech portů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.