Chmatákov online


Fórum – Více lidí ▬► více pěněz, hráč

Fórum » Archiv » Více lidí ▬► více pěněz, hráč [zamknuto]



SZ
Určitě jste si někdy všmli reklam na Facebooku- Obrázek
Co kdyby se něco tokového udělalo na FB pro chmatákov?
Bylo by víc lidí, mohlo by se to udělat tak, že na fb je plno mladých lidí, co nemají c dělat a rádi něco vyzkouší, stačí dobrej obrázek, upoutavej text a ejhle...Tak 100 lidí za den by si podle mě kliklo :-)
Problém je ten, že pro nějakých +50 nových lidí, tak po týdnu, by byl server pořád plný, navrhl bych dva servry nebo rozšířit počet lidí na servru/ sehnat připojení(pc) na kterm by nebyly lagy tak pro 100 lidí.. Po 24 hodinách by jim to vyhodilo tabulku že si musí poslat sms, aby mohli hrát popřípadě zavolat. Poskitovatel si bere myslím něco okolo 40%.. sms 100- 60 kč gizmovi. Hovor? 160 kč... okolo 100 kč Gizmovi...Kdyby to hrálo okolo těch 100 lidí, což by podle mě hrálo (krom těch našich pár pravidelných závysláků)...Sms by byla samozřejmě na ip. Jedna platba 160kč měsíčně, 100 pro gizma... 100lidí x 100 kč, hned tu je 10k.. Asi by se tím nepopokrylo vše, ale aspon něco :) Navíc server by byl furt online, Kdyby jsme Gizma poprosili, vyděl by že máme zájem nový lidi nejsou paka, tak by to celkem šlo.. Pro aktuální háče by to bylo taky lepší, víc Q, pro tokovýdle počet lidí by se musela rozšířit mapa, udělat víc lokací která by byla tvoje domovní, kde byses zrodil po založení postavy. Nějaký npc Q, npc příšery ze kterých by něco padalo, něco jak bylo v old, např 50 velkých srdcí, nějakej novej chobot. Co myslíte?
# 6.1.2011 20.22
 
  • Kravina nebo dobré?
  • Jo1 hlas, 100 %100 %
  • Ne0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 1 odpověď
    Anketa již byla ukončena.
Jirekcz
uživatel
SZ
Zaplať to.
# 6.1.2011 20.36
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Takové reklamy stojí moooooc peněz ... jediná asi nevýhoda toho ...
# 6.1.2011 20.41
 
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ
Mě se to líbí:) Jen kdo to zaplatí:D co si pomatuju někdo tady nabízel Gizmovi prachy nedávno:) Tak ať udělá toto:D :D
# 6.1.2011 20.50
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Resa!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spiker,ReSaRix
SZ Mail ICQ Skype
Mě se to taky líbí ale kdo by to platil..lepší by bylo třeba na webgames,1000her..ale to by bylo ještě dražší :D
# 6.1.2011 21.00
 


SZ
Jestli ta reklama bude stát na tejden max 3k, a bude na 99% jasný že tu bude tolik lidí podle plánu co jsem napsal, tak by dotoho Gizmo podle mě šel, ale musel by mět jasný tušení že se mu to vrátí/ nebude do toho rvát ještě věčí prachy než dotěď.
# 6.1.2011 21.04
 
Jirekcz
uživatel
SZ
A vůbec, tohle je téma jak moje noha. 3-(

Neni co řešit, lock.
# 6.1.2011 21.17
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Fórum » Archiv » Více lidí ▬► více pěněz, hráč [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.