Chmatákov online


Fórum – stav ofline

Fórum » Archiv » stav ofline [zamknuto]

kkoossttaa4
uživatel
SZ
chtel bych se zeptat proč od včerejška 6.prosince je chmatakov stale ofline a kdy už pojede?
# 7.12.2010 17.04
 

Stránky: 1 2

kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
To ví jenom gizmo :)příště nepiš podobná témata :) Časem zas poběží
# 7.12.2010 17.39
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Hele až poběží, tak poběži.
Proč se nejdete zatím učit, číst knihu?
Za vaše chování bych to už vůbec nepouštěl.. Takže se klidni a požadej laskavě o LOCK.
# 7.12.2010 17.45
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Shrek™
uživatel
Ve hře: Shrek™
SZ Jabber Skype Web
Lowasi ty tu nejsi žádný Moderátor nebo GameMaster takže si tu nehraj na nějakýho Bosse, a jdi si číst knihu ty.

//: Jireky: +15%
# 7.12.2010 17.52
Jsem normální chmaták, který rád pomůže všem, ale ne jenom pomůže, ale rád pobaví pokecá, prostě sympaticky Mužík :)...
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Shrek nechci dostat warn, ale já aspon se učím a nejsem závislej jak ty a někteří podobní noobové.
A to že si hraji na moderátora (i když to tak není) tak ti do toho má být veliké ho...!!

//: Jireky: +10%
# 7.12.2010 18.10
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.


SZ
Jojo, někdo zase moc chytrej...Sice pravda, ale proč nejdeš třeba ty, sedíš tu a komentuješ co ví? Normálně se zeptal, v tomto podporuju Sewera, proč by sem nemohl napsat?...Nikomu to nevadí/nic nedělá a nic za to ani nemá, jak třeba na chportalu medailu...Nemá důvod tu spamovat.

//: Jireky: +10%
# 7.12.2010 18.10
 
Shrek™
uživatel
Ve hře: Shrek™
SZ Jabber Skype Web
Lowas
No ehm
1,Nejsem závislej
2,A už vůbec ne NooB

Mykky
Přesná pravda. Ten Lowas tu, ale chyběl

//: Jireky: +10%
# 7.12.2010 18.37
Jsem normální chmaták, který rád pomůže všem, ale ne jenom pomůže, ale rád pobaví pokecá, prostě sympaticky Mužík :)...
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nehádejte se omg ...
# 7.12.2010 18.44
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Shrek™
uživatel
Ve hře: Shrek™
SZ Jabber Skype Web
Pán Vrchní se Ozval :)
Sorry OT
# 7.12.2010 19.03
Jsem normální chmaták, který rád pomůže všem, ale ne jenom pomůže, ale rád pobaví pokecá, prostě sympaticky Mužík :)...
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
kkoossttaa4:chmat je off průběžně několik měsíců a kdy to zase půjde normálně,nikdo neví..
Shrek:piš k věci a nekomentuj trapně každej příspěvek,s těma svejma x účtama jsi to tady zaspamoval až dost3-(.Na jednu stranu píšeš,že nejsi noob a na druhou stranu si do podpisu dáš,že jsi začátečník chmatákovaxD,to je fakt rofl
# 7.12.2010 19.26
 
Shrek™
uživatel
Ve hře: Shrek™
SZ Jabber Skype Web
Santea
No to jsem si nestihl změnit ty paní Doktorko :D
# 7.12.2010 19.38
Jsem normální chmaták, který rád pomůže všem, ale ne jenom pomůže, ale rád pobaví pokecá, prostě sympaticky Mužík :)...
Yamallda
uživatel
SZ Mail

Shrek™:Lowas

2,A už vůbec ne NooB


lollollol

A co si? Když si tu hraješ na zahyho ty kokotko...

//: Jireky: +10%
# 7.12.2010 19.43
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

Santea:kkoossttaa4:chmat je off průběžně několik měsíců a kdy to zase půjde normálně,nikdo neví..
Shrek:piš k věci a nekomentuj trapně každej příspěvek,s těma svejma x účtama jsi to tady zaspamoval až dost3-(.Na jednu stranu píšeš,že nejsi noob a na druhou stranu si do podpisu dáš,že jsi začátečník chmatákovaxD,to je fakt rofl



Přesněji bych to možná uvedl, že Gizmo, jak se vyjádřil, se chmatákovu příliš věnovat už nebude, a proto se nemůžeme divit, další důvod je, že provoz něco stojí...
A k Shrekovi jen krátce, nechci dostat warn. za příliš sprostých slov. Takže: Jsi jeden z největších imbecilů, kterého jsem během 2,5 let na CHO poznal.
# 7.12.2010 19.45
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Shrek™
uživatel
Ve hře: Shrek™
SZ Jabber Skype Web
Yamallda, kdyby jsi uměl číst a koukl bysi se na jiné témata vědel bys ;-)
Terik, Děkuji za upozorněn

//: Jireky: +10%
# 7.12.2010 19.47
Jsem normální chmaták, který rád pomůže všem, ale ne jenom pomůže, ale rád pobaví pokecá, prostě sympaticky Mužík :)...
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
No jo no. Noobové se šiří čím dál tim více.. :'(

//: Jireky: +10%
# 7.12.2010 19.48
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Teri:máš pravdu,ale nechtěla jsem zbytečně zase psát to,co už tu Giz několikrát zmínil
Shrek:ty jsi totální trotl3-(,pokud bych byla paní doktorka,jsi jasnej adept na pobyt v psychiatrický léčebně...,jinak sorry za OT
# 7.12.2010 20.00
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » stav ofline [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.