Chmatákov online


Fórum – Napravné zařízení

Fórum » Archiv » Napravné zařízení [zamknuto]

Paca
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prosim pomoc sem vtehle hře novej a ocitl sem se v napravnem zařízení a nemuzu se znej dostat prosim o radu:'(:'(
# 23.11.2010 14.12
nechápu proč někdo zabiji hráče kteří se ho chtěj na něco zeptat každej byl začátečník

Stránky: 1 2

Big Matty :O
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris, Balak
SZ Skype Web
Nemáš porušovat pravidla, ale na tvojí otázku ti odpovím...

1. Si kup zbíječku tu koupíš v nápravném zařízení.
2. Tež dokud tě to nevyndá ven. Tím splníš svůj trest.

Než začneš hrát radši si přečti pravidla. 3-(
# 23.11.2010 14.21
chportal.cz - Poznejte nové možnosti...

Obrázek

Paca
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ja si pravidla četl. Ja měl jen 1 rybu nazemi a zatu mě tam asi poslal. Takze stači 1 item nazemi a sem v napravnem zařízení?:-|
# 23.11.2010 14.39
nechápu proč někdo zabiji hráče kteří se ho chtěj na něco zeptat každej byl začátečník
Yamallda
uživatel
SZ Mail
Pokud to je za jeden item tak se mi to zdá nespravedlivé, ale každopádně si musíš koupit tu sbíječku a těžit... Trest ti nastavil GM/CHTS a nemusí ti ho říkat...
# 23.11.2010 15.01
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Určitě to jeden item nebyl... 3-(
# 23.11.2010 15.23
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Big Matty :O
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris, Balak
SZ Skype Web
Paca, normálně jsem ti odpověděl myslel jsem si, že budeš normální, ale ne. Určitě by ti GM/CHTS nedalo za 1 item nápravné zařízení. 3-( :-!
# 23.11.2010 15.31
chportal.cz - Poznejte nové možnosti...

Obrázek



SZ
Jak psal Big Maty, těž, ale nezapomeň to dávat tomu borcoj (přetahovat to na něj) ... =)
Big maty, John ti dá NP i když se na něj křivě podíváš, nebo ho nepozdravíš...Ryba je u něj vážnej přestupek, v to věř!
Jinak...Radši si udělej novej ucet, jestli na tomhle nic nemáš, nebo nějaký kraviny, tak je to lepší než 5 hodin sedět a klikat na páčku... =)
# 23.11.2010 16.29
 
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Už se tu ani nemusí nic řešit..
Koupiš zbiječku a začneš těžit.
Podle mě by ti nikdo jen tak nedavál NP, protože CH.T.S. ve hře nejsou noobíci..
A ktomu to že lžeš tady nám všem (určitě si to četl i nějaký GM/CH.T.S.), tak ti jenom mohou přidát ještě kameny..
3-(
# 23.11.2010 18.06
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.


SZ
Lowas, nestačí jen těžit, ale i dávat tomu borcoj... Jestli byls někdy v np tak polovička hráčů kteří tam byly prvně a nic o tom neslyšeli, to jen těžili a nechávali na zemi :D
# 23.11.2010 18.09
 
Paca
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ja nelžu proč bych lhal? jo a dik Big Matty za tu radu ji nak bych tam este byl dik:-D:-)
# 23.11.2010 18.09
nechápu proč někdo zabiji hráče kteří se ho chtěj na něco zeptat každej byl začátečník
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Mykky, no já ještě za tu dobu co hraji nebyl vůbec v np.
Jinak jestli mu to Big Matty vyřešil tak co řešit dál? Nic.
Tak se dočkejme moderátora aby to locknul :-)
# 23.11.2010 18.14
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Persi:jen pro tvoji informaci,john ho do np dát nemohl,jelikož je od rána od 6.00 hod do 22.00 hod v práci3-(,takže si nech od cesty ty svoje urejpaný kydy3-(,Paca až odtěžíš trest pustí tě to samo ven,teď je server off,tak až nalogneš,dotěž trest
# 23.11.2010 18.30
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

mykky:John ti dá NP i když se na něj křivě podíváš, nebo ho nepozdravíš...Ryba je u něj vážnej přestupek, v to věř!



Nechtěl bys konečně přestat bezdůvodně urážet a křivě obviňovat johna ?!
# 23.11.2010 18.30
Obrázek
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Karel Kryl:

mykky:John ti dá NP i když se na něj křivě podíváš, nebo ho nepozdravíš...Ryba je u něj vážnej přestupek, v to věř!



Nechtěl bys konečně přestat bezdůvodně urážet a křivě obviňovat johna ?!


Oni mu bud prostě zavidí nebo to je KID, který si nevaží GMka a CH.T.S. to co pro nás dělají..3-(
# 23.11.2010 18.34
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Paca
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Santea:Persi:jen pro tvoji informaci,john ho do np dát nemohl,jelikož je od rána od 6.00 hod do 22.00 hod v práci3-(,takže si nech od cesty ty svoje urejpaný kydy3-(,Paca až odtěžíš trest pustí tě to samo ven,teď je server off,tak až nalogneš,dotěž trest


Ja uz sem venku už sem to asi před 17:00 odtežil ;-)
# 23.11.2010 18.36
nechápu proč někdo zabiji hráče kteří se ho chtěj na něco zeptat každej byl začátečník
Big Matty :O
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris, Balak
SZ Skype Web
Ewene, nevím proč tu píšeš to co jsem já napsal... Není zas takový dement aby jsme mu to museli psát 3x. 3-(
# 23.11.2010 18.49
chportal.cz - Poznejte nové možnosti...

Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Napravné zařízení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.