Chmatákov online


Fórum – Pajah revival...

Fórum » Archiv » Pajah revival... [zamknuto]

pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Zdravím všechny,
jelikož se tu množí stížnosti z jedné strany na druhou, každý na každého, a já nemám čas ani nervy řešit tyto kauzy, budu se, leč mi to časově nevyhovuje, správě webu a fóra věnovat i já.
Nebudu tolerovat spam, urážky ani nic podobného. Hodnotit postih budu dle vlastního uvážení, nikoiv podle tabulky. Nepočítejte s tím, že budu trpět urážky či nadávky na mě nebo na jiné moderátory. A když se bavíme o řadách moderátorů, mám v plánu je v brzké době podle možností rozšířit.
# 20.11.2010 22.30
 

Stránky: 1 2

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
MYslim, že tu řešíte blbosti, klidně se podepisuj, ale stejně sem toho názoru, že tvuj nick nikdo nepřehlídne, stejěn jako nikoho jinýho tady .. ;)
mimochodem Honza21 byl boreček :-D

//Ne ne to nebyla ironie ;)



Naposledy upraveno: 21.11.2010 13.01

# 21.11.2010 12.53
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
Palandaa Možná, ale já se budu prostě podepisovat ať se vám to líbí nebo ne, zvyšuju si stím EGO. :)
To stím borečkem to byla Ironie ? :)

Dpajac
# 21.11.2010 12.58
 
Jirekcz
uživatel
SZ
K tématu.
# 21.11.2010 13.38
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Dpajac, mysíš že Honzíka neznám? Tohleje kopírka, není pravý, což ty \vědět nemůžeš.

//: Jireky: +20% za OT
# 21.11.2010 15.10
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Myslím, že každy tady chce moda .. (Nejsem výjmka) .. Jenom to všichni zakrývaj a pak tu budou hrát na velice překvapenýho ... :-)
Ale každopádně sem zvědav, kdo to tady přijede pomoct potáhnout ..
Jo, a sem rád, že se to tady takhle znovu obnovuje .. :) Myslím, že těď to začíná mít smysl .. Jenom by jěště mohl Gizi začat updatovat (:-P) .. To by už fakt bylo MASO ! :)
# 21.11.2010 16.40
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
V podstatě nemusí nikoho přijímat, moderátoru je dost, jen by stačilo, kdyby byli aktivní.. (Ovšem, pokud jsi to nemyslel tak, že povyhazuješ neaktivní a nabereš na jejich posty nové) ... Jinak jsem rád a snad forum neupadne a hra se bude zlepšovat..
# 21.11.2010 16.59
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
Pajah: V prvom rade ty chcem poďakovať, za tvoju budúcu aktivitu ktorú sľubuješ. Dúfam že nebudeš nič zlé tolerovať ;-) snáď vieš ako som to myslel. Byť tebou tvoje "pravidlá" sem nepíš nech trpia všetci ktorý ich porušujú lol samozrejme je to tu na tebe. česť
# 21.11.2010 17.04
 
itachi 5
uživatel
Obrázek
Ve hře: Teď už chmat veterán
SZ Mail ICQ

TeRiNeČkA:V podstatě nemusí nikoho přijímat, moderátoru je dost, jen by stačilo, kdyby byli aktivní.. (Ovšem, pokud jsi to nemyslel tak, že povyhazuješ neaktivní a nabereš na jejich posty nové) ... Jinak jsem rád a snad forum neupadne a hra se bude zlepšovat..


nodiku máš pravdu proč někoho přijímat? modů je dost ,a kdyby někoho přijal tak jak ví že toho ten dotyčný nezneužije
# 21.11.2010 17.59
''Jedna rána jeden cíl, to je život a můj styl.'' 8-)
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

itachi 5:

TeRiNeČkA:V podstatě nemusí nikoho přijímat, moderátoru je dost, jen by stačilo, kdyby byli aktivní.. (Ovšem, pokud jsi to nemyslel tak, že povyhazuješ neaktivní a nabereš na jejich posty nové) ... Jinak jsem rád a snad forum neupadne a hra se bude zlepšovat..


nodiku máš pravdu proč někoho přijímat? modů je dost ,a kdyby někoho přijal tak jak ví že toho ten dotyčný nezneužije



Tak, že vybere někoho, koho zná dlouho a ví, že to neuděla 3-(3-(
Příjme prostě někoho komu důvěřuje..

Dang:Myslím, že každy tady chce moda .. (Nejsem výjmka) .. Jenom to všichni zakrývaj a pak tu budou hrát na velice překvapenýho ...



souhlasim stebou .. xD ;-)
# 21.11.2010 18.16
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Já si zase myslím, že toto téma bylo založeno za účelem pouze informačním, což znamená, že by jste se mohli uklidnit a nepsat tady ty Vaše vlezdo(_._)cké kecy.
# 21.11.2010 18.46
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
itachi 5
uživatel
Obrázek
Ve hře: Teď už chmat veterán
SZ Mail ICQ

palandaa:

itachi 5:

TeRiNeČkA:V podstatě nemusí nikoho přijímat, moderátoru je dost, jen by stačilo, kdyby byli aktivní.. (Ovšem, pokud jsi to nemyslel tak, že povyhazuješ neaktivní a nabereš na jejich posty nové) ... Jinak jsem rád a snad forum neupadne a hra se bude zlepšovat..


nodiku máš pravdu proč někoho přijímat? modů je dost ,a kdyby někoho přijal tak jak ví že toho ten dotyčný nezneužije



Tak, že vybere někoho, koho zná dlouho a ví, že to neuděla 3-(3-(
Příjme prostě někoho komu důvěřuje..


ok ale moc lidi mění (moc myslim jako sílu,vládnutí, ne jako číslovku) :-)



Naposledy upraveno: 21.11.2010 20.18

# 21.11.2010 19.00
''Jedna rána jeden cíl, to je život a můj styl.'' 8-)
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Itachi: Stačí jeden, 2... Já osobně jich tady vidím více, ale toto je téma o kterém asi moc nevíte...
# 21.11.2010 19.22
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Myslím, že oznámeno. :-)
# 21.11.2010 21.33
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Pajah revival... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.