Chmatákov online


Fórum – Gilda–Klan

Fórum » Archiv » Gilda-Klan [zamknuto]

HoNzík21:P
uživatel
SZ
Zdravím,
Jde o to že lidi chcou mit Aliance tudiž spojenctví z nějakou gildou tak si jednoduše daji alianci.Nebo když lidi chcou vidět koho mají v Gilde-Klanu.Nebo když chcou zrušit Gildu-Klan.Tak tu mám jednu pomoct ktera by se mohla schválit.Nebo můžete taky nabrat nove členy.Nebo taky tu jde o znepřáteleni

Jak guilda funguje?

V guildě je vždy jeden Guild Master, tedy hráč který guildu založil. Guild Master může přijímat bojové výzvy, může nabírat nové členy ( i vyhazovat ) nebo znepřátelit guildy. V guildě existují i funkce Zástupce guild mastera a guildovní válečník, které opět nominuje Guild master. Všichni členové guildy mají nad svým nickem název guildy a post. Členové vaší guildy jsou označení zeleně. Podrobný seznam vašich členů a jiných funkcí naleznete v přehledu guildy pod tlačítkem "G".

Jak nabírat nové členy?

Nové členy může nabírat pouze Guild master. A to tak, že uchazeč o místo do guildy napíše příkaz ".guild" a klikne pravým tlačítkem myši na člena chmatákova. Jemu se zobrazí žádost o přijetí hráče.Buď to veme nebo ne.

Jak vyhodím stávající členy?

Jednoduše si najedete v přehledu guildy ( přehled guildy se nalézá pod tlačítkem "G" ) na jméno člena guildy a stisknete tlačítko "Vyhodit z guildy".

Co je to Guild War?

Guild war je souboj dvou Guild. Pokud vyhrajete Guild war, přičtou se body do vaše Guildovního skóre.Tudiž v tuto dobu nejde obrana.Ale pouze jenom pro ty 2 gildy.

Jak někoho vyzvu ke Guild War?

Jednoduše zajdete ke Guild Masterovi guildy se kterou chcete bojovat a napíšete příkaz ".guildwar" a kliknete na něj pravým. Jemu se zobrazí vaše žádost o Guild War výzvě, pokud jí příjme, bitva může začít.


Mohu guildu zrušit?

Ano, v přehledu guildy.

Chci napsat guildě oznámení, jak na to?

Napsat oznámení guildě je jednoduché. Stačí do chatboxu zadat "@" a text který chcete oznámit. Takto napsaný text se zobrazí vždy po přihlášení každému členovi guildy.

TIP: znak "@" vytvoříte "ALT + V"

Slyšel jsem o guild aliance. Co to je?

Je to spojení několika guild do frakce ( aliance ). Díky této možnosti máte šanci psát si z vaší alianci(Spojené gildy). Systém aliance:@@

Chci napsat oznámeni trvalé moji Gildě.Jak na to?

Napsát oznámeni trvalé je jednoduché.Díky teto možnosti máte větší šanci upozornit vaši gildu na trvalo(ovšem dokud ji nezměníte).

Screen: img245.imageshack.us/f/screen111417220002.jpg/
Screen: img718.imageshack.us/f/screen111417220000.jpg/
Screen: img441.imageshack.us/f/screen111417220001.jpg/



Naposledy upraveno: 14.11.2010 18.06

# 4.11.2010 18.13
 
  • Chcete tyto nápady?
  • Ano5 hlasů, 36 %36 %
  • Ne6 hlasů, 43 %43 %
  • Je mi to jedno3 hlasy, 21 %21 %
  • Celkem 14 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Dodej mi sem screen.
# 14.11.2010 17.13
 
HoNzík21:P
uživatel
SZ
Ano dodam screeny co nejdřív

EDIT:Screeny jsou tam
# 14.11.2010 17.22
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Tak tohle se do  Chmatu jednoznačně nehodí
# 14.11.2010 20.37
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Psal jsem, že je to zkopírovaný.
# 14.11.2010 20.38
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
HoNzík21:P
uživatel
SZ
Koly a ja ti psal že jsem dělal ten text co je zkopčeny ale to do hry nedělal ja :) to dělal nějaky korejec
# 14.11.2010 21.14
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Gilda-Klan [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.