Chmatákov online


Fórum – Abysme si rozuměli :–)

Fórum » Archiv » Abysme si rozuměli :-) [zamknuto]

kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Milí chmatáci,

Název tématu by měl vystihovat danou situaci mezi hráči a CHTS či GM...

Připravil jsem si zde pár bodů

1)Pravidla??

-jednoduchá odpověd...NEJSOU nikde psaná..každý CHTS a GM je má jinak daná
-proto se nevymlouvejte na něco ve smyslu, v pravidlech to není nebo opačně...
-Skilling/neskilling-tento pojem pro mě znamená situaci ve které se oběvíte pokud máte prut,zbíječku či jakýkoliv jiný předmět ,kterým můžete skillit danou věc AFK..Pokud jste v daný moment AFK nezajímají mě jakékoliv výmluvy=budete obměněni zájezdem a pobytem do NP...

-Rekill??- záležitost často zmiňovaná-Povolit nebo nepovolit???
-Napadla mě možná blbá věc,rekil já osobně povolím pouze když budete killit vlastní postavu s modrou karmou... aby rekill nebyla pro Vás jen výhoda...Neznamená když v tomhle já přihmouřím oko ,že ho přihmouří i jiné CHTS nebo GM...

-jestli při rekillu odlognete hrozí Vám vyšší trest než když zůstanete stát....
-Abysme si teda rozuměli-Povolený rekil je tehdy, když killíte svou postavu ,která má modrou karma, poté je rekill povolen.

EDIT:

Další častý problém: čórování chobotů...Abych to upřesnil.Pokud uvidím hráče s 0h je mi jasný ,že 40 ochočko nemá a přesto bude běhat okolo s ochočkem tak letí automaticky do NP(teda pokud tam bude ještě někdo jiný kdo ho ochočuje) ...To samé pokud nebude mít ochočko v "RUCE" a udělá viditelný pohyb k chobotovi a bude okolo něj běhat během toho co se ho budou snažit ochočit jiní, zkušenější lovci letí také do NP.Tohle je ,ale už starší pravidlo ,ale i tak bych řekl ,že je důležité ho zmínit...

Čórování kamenů,ryb,dřeva...
Nenajde se tu snad nikdo komu by se nepřihodila situace ,že by nejradši viděl místo klávesnice daného člověka a rozbil mu za to čórování "hubu"...Lepší přirovnání mě nenapadlo :-)...Proto byste v tomhle měli být asi více chráněni ,proto za čórování navrhuju vysoké tresty...

Lagování??
-Pokud nezareagujete na první pokyn uklizení ryb ,hornin, dřeva dostanete zájezd do np

To je zatím vše další moje pravidla napíšu časem *SNAD*

S pozdravem

Kuba 4ewer



Naposledy upraveno: 14.10.2010 20.41

# 14.10.2010 18.17
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
To sa mi páčí ;-)
# 14.10.2010 18.20
 
Big Matty :O
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris, Balak
SZ Skype Web
Tvoje pravidla se mi líbí. :)
# 14.10.2010 18.27
chportal.cz - Poznejte nové možnosti...

Obrázek

Antonio
uživatel
Obrázek
SZ
Jak se bude řešit toto?...
Ve chráněné zóně trčí hráč, který dočista provokuje svou přítomností. Killnu ho, jde se oživit a přijde ke mě a spustí "nech mě pls pls nech me jen projdu a dam ti veci kdyz me nechas pls moc" a stojí tam dát. To mě ovšem vytočí a killnu ho znova. Po nějakém čase přilítně Honza (John1) a řeší se to tak, že by se mělo dát NP, říkám, že za času, kdy byl GM Nati to bylo povoleno (Proč se nejde oživit k nemocnici ve městě?). John řekl něco typu , že ho nezajímá co bylo, ale co je teď.
Proto navrhuji, aby se v tomto rozhodlo, jak se toto bude řešit!...
# 14.10.2010 18.40
I want to remain in anonymous.
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Antonio, v tomto případě jsem pro.

Je nemocnic více, takže je jeho blbost že tam lezl.
# 14.10.2010 18.59
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
To jak to řeší john je jeho věc píšu ,že to jsou jen a jen moje pravidla.
# 14.10.2010 20.26
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Celý tyhle pravidla jsou o ničem xD nejlepší to bylo kdy byla CHBI jen na to, aby si zakilili lidi, kteri se nudi(protože mají vyskillené účty skoro na max a nej vybavení).. pak se jim dali prava a je z toho nesmyslna policie hlidajici vse co ji napadne..

Nejvíc mě dostal Samuj navrh na blue zonu xD to už bylo moc
# 14.10.2010 20.59
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
MAKu doba se mění a s ní i pravidla už to asi nikdy nebude jako dřív...Ale budou jiný lidi "DOUFAM", pravidlama je asi nepřilákám ,ale tohle neni téma na přilákání lidí ,ale na objasnění situace. :-)
# 14.10.2010 21.13
 
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Máš to pěkný kubí, snad to budou dodržovat ;-)
# 14.10.2010 21.24
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Já si kľudne rybarím, nikoho o nič neprosím (až na Santeu :D), kecám s ľudmi, skrátka krásny život chmatákova a je to v pohode .. Problém s CH.T.S som snáď ešte nikdy nemal .. :-[
# 16.10.2010 13.17
 
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype

DanG:Já si kľudne rybarím, nikoho o nič neprosím (až na Santeu :D), kecám s ľudmi, skrátka krásny život chmatákova a je to v pohode .. Problém s CH.T.S som snáď ešte nikdy nemal .. :-[



Tiež, s CH.T.S. sa snažím rozprávať s rešpektom, a úctou. Nikdy som ešte nebol v Nápravnom. Dúfam že mi to vydrží, a že sa nezačnem chovať ako niektorý. Dokonca sa mi páči že každý CH.T.S. má svoje pravidlá za ktoré je zodpovedný.
# 16.10.2010 14.23
 
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
:-) Jsem rád ,že se vám to líbí ,chovejte se dál tak jak máte a problémy mít nebude to .Jak jednoduché :D
# 16.10.2010 17.57
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Co jsem to jen tak na oko přečetl. Pravidla už byla psána několikrát, jak to asi dopadne teď?..
# 16.10.2010 19.42
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
antonio: pokud uvidím že nenecháš hráče odejít z chraněnky máš NP,pokud to je tak, jak řikáš,tak jen provokuje a neřeším to,jsou lidi , který se jdou oživit a pak provokujou,ale i takový,co nenechaj ostatní odejít po oživení a hned jak se oběví na obrazovce,tak ho killnou.

jinak s kubou souhlasím. Někteří hráči (ty starší) si nedají furt říct a lagujou jak vzteklý,bude tvrdej postih bez vystrahy
# 17.10.2010 20.56
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Fórum » Archiv » Abysme si rozuměli :-) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.