Chmatákov online


Fórum – VIP AUKCE!

Fórum » Archiv » VIP AUKCE! [zamknuto]

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Zdravím, stále to prodlužuju atď. Proste nemúžu za to, že DanG se na mě vy*ral a nenapsal do chmatovin, že to organizuji i když sem mu to připoměl nejmíň 2x.

Aukce se bude konat v středu o 15:00 (když se přihlási míň jak 10 lidí tak pátek), vyhovuje Vám tenhle čas? Napíšte mi to tady do komentu.
Dražit se budou jenom VIP itemy, žádní vybonusovaný meditky atď. - to múžte dražit až odejdu a uzavřu oficiální aukci.

Vstupní se bude platit na ostrově který určím, pak když zaplatíte Vám bude oznámeno, kde se máte přesunout na místo, kde se bude dražit.. Když mi spoluOrganizátor, napíše,že jde tam Odysseus, protože zaplatil, jde tam Špek, taky zaplatil tak Vás pustím. Kto mi bude lhát, že zaplatil a nepotvrdí mi to spoluOrganizátor, a bude se mnou hádat ----- Budou tam i mystici takže si to rozmyslete (budou tam hlavne na ochranu VIP prodejcích a kupujícich).

Myslím, že je to dost jasný, máte šanci potešit své VIP banky a vyprázdnit CH peněženky. Záujem mi hláste PM !

TU je forma PM správy:
Jméno: Matomi
Prodávam: Myslivku
Kupuji: ano

TU je druhá forma PM správy:
Jméno: Matomi
Prodávam: nic
Kupuji: ano / ne

Prostě když prodávate tak napíšte co, když neprodávate: "nic". Když kupujete tak napíšete buď "ano" nebo "ne".

Všechny otázky ohledem organizace tady, všechny přihlášky a otázky okolo přihlášek PM - Matomi

+ 5 Xi
Porušení pravidla 5.



Naposledy upraveno: 24.8.2010 16.06

# 24.8.2010 14.46
 

Stránky: 1 2

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
OK, zatím asi 4 lidi, makejte :D Muzem to dat i na neskorsi hodinu, co tak 18:00?

Este jdu dohodonout CHTS dohled atd. atd. Vstupni bude pak 1k, po aukci si budete moci vybrat jestli chcete zavody o itemy, kteri koupim za CHK nebo vam je vratim.
# 24.8.2010 20.10
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
18:00 tu nebudem :D
# 24.8.2010 20.21
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Kedy to chces? Ale nehlad len na seba, je tu kopa dalsich hracov. Minimalne jak hovorim je 15:00, ak dovtedy sa nenahlasi viacej ludi, bude to 16:00.
# 24.8.2010 20.28
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Tak o tej 15:00 by sa to ešte dalo :-[
# 24.8.2010 20.32
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ak souhlasi i ostatni s casem 15:00 tak nemam preco odporovat.
# 24.8.2010 20.36
 
Jerryk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jerry, EliruX
SZ
nick : EliruX
Prodám : RED GM
xD
# 24.8.2010 21.04
Obrázek
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Mou gm :p .. kdybych nebyl vozralej a EARO mě nekilnul :DD tak ji nemas :p
# 24.8.2010 22.00
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Ve Chmatákově se dají sázet rostliny? o_O
# 25.8.2010 12.09
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Yamallda
uživatel
SZ Mail
Nepřijdu, jen kopíruješ Kubu a já už sem vše prodal na té aukci co dělal Kuba
# 25.8.2010 12.55
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Vubec kubu nekopiruju, kdybys vubec vedel tak sem tu Aukci planoval este pred kubou, v nedeli. Akurat sem to chtel dat az v pondelek do aukci, pak sem si vsiml ze tam je uz Velka Aukce od kuby. Tak sem to nechal az na ted, pane "Salamune" !!



Naposledy upraveno: 25.8.2010 13.19

# 25.8.2010 13.03
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
OT promazáno
# 25.8.2010 13.13
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Tak kedy to bude ?
# 26.8.2010 8.33
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Keď ma odblokujú, vysí mi účet stále, už 3 dni. A myslím, že dokonca týždňa to asi nebude, vieš, to máš tak keď to asi nikoho ani netrápi.

Tak je po problemech, doufam ze dalsi uz nebudou, konecni termin konani aukce je v patek. Dovtedy si vydelejte CHK, vylestite exponaty na drazbu a tesim se na Vas.

Příště příspěvky edituj //MAK
# 26.8.2010 10.35
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » VIP AUKCE! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.