Chmatákov online


Fórum – Bugované čapky nejsou buglé

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Bugované čapky nejsou buglé [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Jen bych rád upozornil, že údajně nabugované předměty nejsou žádný bug - jde o to, že na serveru mají nastavené ceny (dříve šly koupit). Proto stačí k jejich nákupu změnit v packetu, který klient odesílá, požadované ID a server jednoduše odečte peníze a předmět vám prodá.
Není to tedy bug a takové předměty nejsou nijak nebezpečné, je to standardní nákup. Je to samozřejmě moje chyba, že jsem je neodstranil, až se vrátím, udělám to a navíc vytvořím barevně odlišenou variantu čapek, které budou již skutečně rare.
Jinak info mi poslal SmarT, pokud to byl on - těžko bych na to jinak přišel.
# 22.8.2010 17.36
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Jirekcz
uživatel
SZ
Nadává, i když nemusí, bugoval a nenahlašoval to, využíval to pro svůj prospěch.
Není to ani tak dávno, co se na Chportál fórku pěkně rozespamoval, že jsem u toho seděl půl hodiny, než ho to přestalo bavit a než mu admin dal ban.

Chová se jako malej kid a bylo by nejlepší, aby odpochodoval na ten posr***j Metin - takovej trest si zaslouží.



Nahlásí jeden bug, nebo co a je z něj anděl! Co to sakra znamená?
# 23.8.2010 13.18
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web

Jirekcz:Nadává, i když nemusí, bugoval a nenahlašoval to, využíval to pro svůj prospěch.
Není to ani tak dávno, co se na Chportál fórku pěkně rozespamoval, že jsem u toho seděl půl hodiny, než ho to přestalo bavit a než mu admin dal ban.

Chová se jako malej kid a bylo by nejlepší, aby odpochodoval na ten posr***j Metin - takovej trest si zaslouží.



Není co dodat .. mluvis mi z duše

viz tvuj prispevek ;)
# 23.8.2010 13.19
 
...SmarT...
uživatel
SZ

Mr.Lewis:

Jirekcz:Nadává, i když nemusí, bugoval a nenahlašoval to, využíval to pro svůj prospěch.
Není to ani tak dávno, co se na Chportál fórku pěkně rozespamoval, že jsem u toho seděl půl hodiny, než ho to přestalo bavit a než mu admin dal ban.

Chová se jako malej kid a bylo by nejlepší, aby odpochodoval na ten posr***j Metin - takovej trest si zaslouží.



Není co dodat .. mluvis mi z duše

viz tvuj prispevek ;)


okis jdu na svuj posranej metin a posílám patasovi to video s tím bugem PP buzeranti
Stejne mi jste u prdele ten bug sem řekl protože sem si chtěl zlepšit povest ale asi to budu muset udelat obráceně



Naposledy upraveno: 23.8.2010 13.21

# 23.8.2010 13.20
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Mam v piči všetci že smart je nahorší lebo je to bugger ktorý buggy hlasí a vie sa o ňom na chmate je podľa mňa oveľa viac buggerov o ktorých neviete ktorý to zneuživaju . Kobližek vie buggovať na chmate Patas ale im to nepičujete lebo oni to nenahlasia

Vyhrali ste toľko že tu teraz bude buggovať patas



Naposledy upraveno: 23.8.2010 13.21

# 23.8.2010 13.21
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Blade2
uživatel
Ve hře: Dřive Replay..
SZ ICQ Skype
Bože .. rači bež na ten metin.
# 23.8.2010 13.21
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Lidi se mnění. Kdysi ste bili malí a umněli ste říct dvě slova (mami, tati) a ted umite celí sprostý slovník. Smart se možna zmněnil.
# 23.8.2010 13.21
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Jirekcz
uživatel
SZ

...SmarT...:

Mr.Lewis:

Jirekcz:Nadává, i když nemusí, bugoval a nenahlašoval to, využíval to pro svůj prospěch.
Není to ani tak dávno, co se na Chportál fórku pěkně rozespamoval, že jsem u toho seděl půl hodiny, než ho to přestalo bavit a než mu admin dal ban.

Chová se jako malej kid a bylo by nejlepší, aby odpochodoval na ten posr***j Metin - takovej trest si zaslouží.



Není co dodat .. mluvis mi z duše

viz tvuj prispevek ;)


okis jdu na svuj posranej metin a posílám patasovi to video s tím bugem PP buzeranti
Stejne mi jste u prdele ten bug sem řekl protože sem si chtěl zlepšit povest ale asi to budu muset udelat obráceně



Reaction of the kid.

Kdyby jsi si chtěl zlepšit pověst, nedělal by jsi tohle a na nás by jsi se prostě kašlal.
# 23.8.2010 13.23
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Gustome ... Táákže .. myslim si ze uz to tu Gizmo psal .. tak se k tomu pokusim aspon priblizit ... Muzes jezdit v obci klidne 70 km/h dokud te nezastavi policie a ty se zacnes vymlouvat hele tamhle Jarda z Dolní jezdi 100km/h a oni ti reknou ... my ho nevideli ... to sami mas tu .. dokud nebudes mit duakz na patase a koblizka .. nemuzes to nijak ovlivnit ;)
# 23.8.2010 13.23
 
...SmarT...
uživatel
SZ

Jirekcz:

...SmarT...:

Mr.Lewis:

Jirekcz:Nadává, i když nemusí, bugoval a nenahlašoval to, využíval to pro svůj prospěch.
Není to ani tak dávno, co se na Chportál fórku pěkně rozespamoval, že jsem u toho seděl půl hodiny, než ho to přestalo bavit a než mu admin dal ban.

Chová se jako malej kid a bylo by nejlepší, aby odpochodoval na ten posr***j Metin - takovej trest si zaslouží.



Není co dodat .. mluvis mi z duše

viz tvuj prispevek ;)


okis jdu na svuj posranej metin a posílám patasovi to video s tím bugem PP buzeranti
Stejne mi jste u prdele ten bug sem řekl protože sem si chtěl zlepšit povest ale asi to budu muset udelat obráceně



Reaction of the kid.

Kdyby jsi si chtěl zlepšit pověst, nedělal by jsi tohle a na nás by jsi se prostě kašlal.


Na to bych asi nekašlal kdybi ste měli furt jen blbí kecy..
Já se snažím udělat pro hru něco dobreho ale místo toho abyste mě aspon poděkovali mě tady nasíráte víc a víc..
# 23.8.2010 13.26
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Kdyby to neoběvil smart tak by to oběvil někdo jiný a myslíte že by to řekl? Já myslím že ne a ještě by toho hodně zneužil.
# 23.8.2010 13.26
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
... běž si fotit penis a ukazovat ho někomu do webkamery
# 23.8.2010 13.27
 
Jirekcz
uživatel
SZ
A kolikrát zneužil nějaký bug Smart?

Proč na to zapomínáte, sakra?
# 23.8.2010 13.27
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
...SmarT...
uživatel
SZ
Tady je návod k tomu bugu:


http://img51.imageshack.us/i/bugk.mp4/
Patasku zabuguj to tam!!!!
# 23.8.2010 13.27
 
Blade2
uživatel
Ve hře: Dřive Replay..
SZ ICQ Skype
Přeně , on si to stěžuje , že nahlasil bug dobře nahlasil , ale jen jeden a kolik jich bylo v jinych verzich? cca před měsicem byl smart bugger a nic nedělal , jen bugoval a nehlasil nic , proto je u mě a u dalšich lidich d*ement :-)
# 23.8.2010 13.29
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Zneužil ale nahlasil viz Patas zneužil ale zneužil
# 23.8.2010 13.30
Kto chce skin PM dohodneme sa :)

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Bugované čapky nejsou buglé [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.