Chmatákov online


Fórum – Opakovaný problem s Vysením

Fórum » Archiv » Opakovaný problem s Vysením [zamknuto]

_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Zdravím,Už mě štve to věčné vysení vždy když je server off tak mi vysí učet vždy!(ReSaRix)Prosím Gm jestli by to nešlo nějak udělat!Protože nebudu čekat od rána do večera na johna neříkám že to je jeho chyba ale vždy na to odblokovaní čekám třeba 2dni než mi zase de!:-[:-[
# 17.8.2010 17.41
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!

Stránky: 1 2 3

Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
:D Zakomplexované decko čo ani nevie čo hovorí
# 18.8.2010 12.44
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Yamallda
uživatel
SZ Mail
13ti leté dítě mi bude něco řikat? V tvojem topicu ti řikám pravdu, která se ti zjevně nelíbí...
# 18.8.2010 12.45
 
Kory
uživatel
Ve hře: pRiwoO,pRibi,Horácio
SZ Mail ICQ Skype
@Minihouse Pobavil si ma moc moc ;o]
# 18.8.2010 13.11
 


SZ
MInihouse? Ty něco říkej o iq.... Ani acc si neumíš vyskillit... Lezeš mi na Krejzyce a čoruješ z něj manu, a mystika nemáš taky svého... Tak až proti mě budeš zase něco mít tak si nejdřív vyskill acc ;-)
# 18.8.2010 14.25
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Jediná záchrana je Mojdisek, Gizi a John. Jak někdo psal na začátku, že Santea visí, záhadným způsobem jí asi někdo odpojil/odblokl, bohužel jediný dostupný GM a to John, není v nejbližší době k dispozici.

EDIT: John je odpojen + LOCK
# 19.8.2010 6.16
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Pepsimus_
uživatel
SZ
hele, :P visí mě účet pepsimus a pepsi_hp.. díky džone :)
# 19.8.2010 21.03
MooNy
uživatel
Obrázek
Ve hře: GeM
SZ
Taky mi visí :-D teda účet "MooNy" a po skypu mě prosil ještě "rampelnik" tomu taky visí 8-) účet
# 20.8.2010 5.45
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Hele chtělo by to opravit tuhle chybu, nemyslíte ?
# 20.8.2010 8.35
 
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web

mykky:MInihouse? Ty něco říkej o iq.... Ani acc si neumíš vyskillit... Lezeš mi na Krejzyce a čoruješ z něj manu, a mystika nemáš taky svého... Tak až proti mě budeš zase něco mít tak si nejdřív vyskill acc ;-)



Prosimtě nevyčitej muz tady,že si neumi ani vyskilit acc a ty to snad umíš frájo?! .. Bych chtěl videt ;) a navic takovy acc stoji stejne za hovn* ..
# 20.8.2010 14.52
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Mám podezdření,že Minihouse kopíruje Speka na Jabku (nechci ho sem tahat, ale prostě je to svinárna), žebral lidi bay mu dali věci na Krejzyce.
# 20.8.2010 15.13
 
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Bože .. to je ubohe decko ... tvl jak tebe mohl nekdo stvorit ... ani s exstazi te nemohli snad stvorit .. protoze tohle neni normalni co ty si za vola 3-(
# 20.8.2010 18.18
 
Yamallda
uživatel
SZ Mail

Mr.Lewis: ... ani s exstazi te nemohli snad stvorit ..


Víš co to je extáze?? O.o
# 20.8.2010 22.42
 
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Jeste aby ne :p
# 21.8.2010 0.29
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Na jabku mě prý údajně kopíruje někdo známý na ofiku pod jménem "Diego". Má můj skin, jméno Spek a vydává se za mě, že má všechny VIP itemy na ofiku, ať mu dají prachy atp. Snad až přijede Gizi, vyřeší se to rychle a jednoduše.

EDIT: I přes 3x opakovaný zákaz si po dvou dnech můj skin nechal na jabku někdo přivlastnit.
# 21.8.2010 7.17
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Gizmo
autor hry
SZ
Spek: já nic takového neřeším - skiny jsou vaše, musíte se tedy dohodnout se správcem serveru, kde je používají. Možná ještě grafik, protože je to jeho dílo, ale se mnou to nemá co dělat.
Jediné, co můžu udělat, je nedat jim pak updaty.
# 21.8.2010 9.12
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Opakovaný problem s Vysením [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.