Chmatákov online


Fórum – Screen z CH2

Fórum » Archiv » Screen z CH2 [zamknuto]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Zdravím komunito.
Dnes, jak bylo spuštěno CH2 tak sme se zešly všichni čtyři Testíky a udělali sme pro vás screen ...
img31.imageshack.us/img31/5936/scrch2.png
Chci jenom podetknout že je to moc hezká verze s úžasnou grafikou. Všichni hráči by chtěli abys to Gizi pustil zpět. Víme, že naděje tam je a dost záleží na našem chování k tobě .. Tímhle bych tě chcel poprosit abys kůli hráčům kteří stojí pri chmatu pokračoval ve verzi CHo2!
# 25.7.2010 12.28
 
Gizmo
autor hry
SZ
Budu o tom uvažovat..komunita se změnila, hodně děcek vypadlo a CH2 má (oproti CH1.5) potenciál velkého růstu.
Jeden dva hráči už mi nabídli drobnou finanční pomoc a i když jde o pár stovek měsíčně, je vidět, že někdo hru ocení.
# 25.7.2010 12.56
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) Nebylo by přeci jen lepší zkusit udělat CH 1.5 a zkusit z něj udělat také hru potencionálního růstu? Ta grafika vektorová oproti pixelu je upřímě zvlášní, podle mě bez toho kouzla kterej chmat ma :)

Je to až moc přeplácaná (jmenovitě blesky, stromy jsou takové zvláštní, celé to je tmavé hrozně :))

Nejvíc mi tam nesedí oproti starému chmatu kontrast :)
# 25.7.2010 13.01
 
Gizmo
autor hry
SZ
MAK: tmavé? To vůbec..v testu CH2 je pořád noc, tak asi proto. Navíc, všichni, kdo o hru měli zájem (ConQuest, RareItems) velice chválili vektor, protože tak dneska 2D hry vypadají (asi za to může rozšíření flashe obecně).
CH1.5 nemá žádnou budoucnost (kromě updatů), jsem tam limitován tím, že nemůžu dělat velké změny. A navíc technicky jak na straně serveru, tak klienta. CH2 podporuje 3D karty a všechny efekty s tím spojené.

Neříkám, že pokračuju ve vývoji CH2, to zatím opravdu ne. Ale zcela nový server pod SQL nemá žádné limity, jako ten starý a tak by výsledek byl o několik tříd lepší, než staré CH.



Naposledy upraveno: 25.7.2010 13.09

# 25.7.2010 13.08
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Mak: Vše jsou jen testy, pak by se vše přeci doladilo.
# 25.7.2010 13.09
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:D A proč tam nedáš den? Ta noc je škaredá :)

Jinak omlouvám se :) prošel sem si hru a je to pěkný celkem :) možná jsem měl v hlavě jen nějakej špatnej obrázek hry.. stává se..

Jinak však jasný :) vím, že jsi limitován, ale třeba města by bylo fajn dodělat :) etc.

BTW kdyz uz sme u CH1.5 .. je tam slusnej bug :) kdyz nasadis prut, tak se chova jako alchymisticka nadoba takze muzes normálně s prutem v ruce tvořit lektvary..
# 25.7.2010 13.11
 
Gizmo
autor hry
SZ
Na ten bug se mrknu. Zatím to locknu, když bude nějaký update kolem CH2, bude na webu.
# 25.7.2010 13.13
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Kazde NPC zpomaluje server.. takze aj prodavači zpomalují server?

:) Protože kdyby ne tak to dodělání obchodu neni tak tezke ne?
# 25.7.2010 13.15
 

Fórum » Archiv » Screen z CH2 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.