Chmatákov online


Fórum – DagereSove komixy [Neváhejte, klepněte!]

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » DagereSove komixy [Neváhejte, klepněte!]

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Ahoj... Tohle téma slouží ke zvěřeňování mých komixů ... Momentálně dělám jenom na jedném a to MoonLight ... Dělám i jednodílné komixy na přání, napr. jak někdo zabyl někoho nebo jak zmizel ten a ten, atp... Dále bych jenom chtěl říct že můj komix Kuriér, je těď mimo provoz ovšem kdyby se někdo normální ozval můžem na něm dělat spolu ... Taky bych uvítal nápady vícdílných komixů případně bych uvítal i spolupráci ...
Tak už k mým komixům ...

MoonLight
Satanisté, tedy synové MoonLightu - nějvětšího démona ničí celé město ... Podaří se Policii a lovcem Satanistů porazit MoonLighta a jeho poddané ? Čtěte tenhle komix, a dozvíte se to !
1. Díl : img706.imageshack.us/img706/8775/moonlight1.png

Kuriér Již neaktivní
Kuriérovi v tomto komixu se dějou podivné věci... Zvítězí jeho gang nad ruskou mafii ?
a.imageshack.us/img189/5172/komix.png - 1.Část ..
a.imageshack.us/img337/862/komix2.png - 2.Část ..
img268.imageshack.us/img268/1387/komix3.png - 3. část

VAROVÁNÍ:V mých komixech se občas najde gramitcká chyba tak prosím berte ohledy na to, že sem slovák...



Naposledy upraveno: 25.7.2010 12.02

# 23.7.2010 22.13
 
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 71 %     Hlasovalo: 12
  • Který komix se vám nevíc líbí ?
  • Kuriér6 hlasů, 60 %60 %
  • MoonLight 4 hlasy, 40 %40 %
  • Celkem 10 odpovědí

Stránky: 1 2

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Přijde mi to na příběh trochu chudé, jak "Kuriér" tak i ten "Moon". nevim, dělám komiksy nějaký pátek a dříve jsem také dělal komiksy, kde někdo přijde a někoho zabil. Jenže jak čas plynul, tak jsem začal promýšlet různé zápletky a příběh, a proto pak mé komiksy dostaly říz a bylo to o něčem. To přijde neboj ;)
# 10.8.2010 1.00
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » DagereSove komixy [Neváhejte, klepněte!]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.