Chmatákov online


Fórum – Chyby a problémy – CH2

Fórum » Archiv » Chyby a problémy - CH2 [zamknuto]

Robinson Crusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Robinson Cruso,Tuláček
SZ
Takže, sem budu přidávat chyby nebo problémy, kterých jsem si všiml....

(Chyba) Rozdělení - Takže...Nevím čím to je, ale když zapnu CH2, texturu mám rozdělenou.Nejsem si jist, jestli je to chyba jen na mé straně
-->Screen zde<--

(Problém) Obrana - Takže, s Kokotakem sme testovali obranu.Probíhalo to takto:
1. Sekl jsem ho.
2. Pak on sekl mě.
3. Napsal jsem obrana.
4. Nic se nestalo.
5. Poté napsal obrana on.
6. Blesk zasáhl mě.
Když sme toto provedli, řekl mi, že je to tak správně. Říkám si,že je to blbost ne??Když už se člověk začne bránit, neměla by na útočníka platit obrana.


Postupem času přidám další.

ThX...Robí :-)
# 8.11.2009 14.36


Stránky: 1 2 3

Gizmo
autor hry
SZ
Robinson:

Tísíci hráči to bylo uznáno jako kvalitní systém, ty si myslíš, že je to blbost..takže kdo je tu blb?

Naposled: Když někdo zaútočí, ON riskuje a oběť má právo se bránit a kdykoli použít obranu. Od toho obrana je. Ne proto, aby po jednom seku ztratil právo ji použít.
Protože vidím, že to stále nechápeš, tak příklad z reality: Někdo ti rozbije hubu. Ty si můžeš vybrat - vrátíš mu to nebo zavoláš policii? Samozřejmě, že ne - můžeš mu jednu vrazit a když to nestačí, zavoláš policii. Ty pořád nechápeš, že oběť je v právu a v území pod obranou prostě platí obrana.

Hatake: v CH2 se nic takového do účtů nepíše, proto funguje obrana třeba na 20 účtů naráz, instance třídy hráče má list útočníků...
# 8.11.2009 20.26
 
Robinson Crusoe
uživatel
Obrázek
Ve hře: Robinson Cruso,Tuláček
SZ
Gizmo: Já nikomu neříkal, že je blb...
Mě to přijde jako velmi špatné rozhodnutí. Však s tím budou problémy.:-|
# 8.11.2009 20.29


Gizmo
autor hry
SZ
Robinson: já ti jen říkám, že když s tím nejsou problémy v jiných hrách, tak nebudou ani tady. Ty to pořád nechápeš, takže nemá smysl ti to vysvětlovat..prostě minulý systém zvýhodňoval útočníky, přičemž obrana je od toho, aby zabila útočníka a je úplně jedno, jestli se oběť brání. Proto je to obrana...
Naopak, s tím problémy být nemůžou, narozdíl od systému, kdy po jednom zásahu ztrácíš právo použít obranu. To je pak naprosto o ničem.



Naposledy upraveno: 8.11.2009 20.32

# 8.11.2009 20.30
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ale na druhou stranu to fungovalo dobře ;)
# 8.11.2009 20.31
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Gizmo: Já psal například 8-)

Nevím jak to děláš ;-)
# 8.11.2009 20.31
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chyby a problémy - CH2 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.