Chmatákov online


Fórum – Krádeže Přez.

Fórum » Archiv » Krádeže Přez. [zamknuto]

Sunfig_
uživatel
Ve hře: Sunfig
SZ Mail
Takže,již to prostě musím říct již mě vadí jak se množí známe přezdívky na neofikach atp. například jdu po ch a potkám MonalisaCZ ( moje přezdívka stará cca 4 roky kterou používám skoro všude ) a nějakej blbec pod touhle přezdívkou může udělat kdo ví co , například i palanda vrak a já nevím kdo ještě , co si o tom myslíte?
# 1.11.2009 19.20
:-)
  • Tak co jsou
  • K*k*t*17 hlasů, 74 %74 %
  • K*r*y6 hlasů, 26 %26 %
  • Celkem 23 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
neřešim to, šici vědí že chmat moc nehraju a když už tak jen na ofiku ;)
# 1.11.2009 19.24
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
SUnfig MONALISACZ to je prezdivka ktera napadne docela dost lidi je to znamy obraz a jeste kdyz je stara 4roky tak nikdo ani nevi zes ji nikdy mel treba ja kdyz jsem zacal chmat dal jsem si prezdivku LxOxL a taky jsem nevdele ze ji remosles ma
# 1.11.2009 19.28
Obrázek
PaTaS 94
uživatel
Ve hře: Patasek94,[Patas],PK_GRoK
SZ
To me naci nobove řikaji vždy Kačiska a jmenuji se Kašička Kačisek je z 2 Neofiku GM a ty lamy vždy Kačiska si prava? :D
# 1.11.2009 19.31
 
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
a jak oni vedi ze ze mas takove prijmeni to o cem mluvis je uplne neco jineho
# 1.11.2009 19.32
Obrázek
Sunfig_
uživatel
Ve hře: Sunfig
SZ Mail
Já to nemyslel vůči Sunfig atp.. Ale prostě když tady někdo příjde a vidí že již existuje x0il tak asi nevytvoří xOil
# 1.11.2009 19.38
:-)
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
aha pochopil jsem to blbe sry
# 1.11.2009 19.42
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Ale oni to dělají schválně, aby jim lidé dávali věci, když si sami neudělali jméno mezi ostatními....
# 1.11.2009 19.43
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ja poznám pár ludí s rovnakým menom, napr meno Mišo má u nás na Slovensku veľa ludí a nikto z ních nepidná že "on mi ukradol nick"...3-(
# 1.11.2009 20.08
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Já si z toho nic nedělám a ty to stejně podle mně neovlivníš,leda že by se ta tebe vydával...
# 1.11.2009 20.14
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Toto nejde nijak dokázat. Vyfoť jeho zprávu kde říká že on je pravej a má ban. Ale jinak s tím nic neuděláš, na světě je skoro 7miliard lidí a někteří mají stejné nicky. Tomu prostě nezabráníš...
# 1.11.2009 20.39
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
neco jineho je kdyz to okopci a neco jineho kdyz to nevi ze to mas ty ale na svete je jen jeden xOil a jeden liOx to mohu zaručit
# 1.11.2009 20.44
Obrázek
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
Chmat hraje ještě nějakej Hamster který mi úplně skazil karmu..Jak někde vlezu tak mi každý nadáva a když sem mu řekl ať si vymislí něco jiného tak řekl OK a nedávno sem ho viděl tak stejně takže asi tak..Nic s tím nenadělám
# 1.11.2009 20.54
since 2007
Mireczek
uživatel
Obrázek
Ve hře: mireczek CH2
SZ Mail
Tohle se nemůže ani řešit já hrál s jednim hráčem na nelegálu a tam se jeden hráč vydával za Gizma to je prostě vrchol inteligence
# 1.11.2009 21.34
 
Mr.NoXi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
No víš ale někteří to dělají nevědomě (třeba já) oni si vymyslí nick např. NoXi a zjístí že to používají další TISÍCE obyvatel této planety (neříkám že jen na téhle planetě :P )
# 2.11.2009 6.11
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Robo0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ Mail ICQ Skype Web

Sam #12:Ja poznám pár ludí s rovnakým menom, napr meno Mišo má u nás na Slovensku veľa ludí a nikto z ních nepidná že "on mi ukradol nick"...3-(

LoL lol ,asi ták ;-) Ale on to asi myslel inak xD

Btw. taky mě nasere ,když hraju AQWorlds (nick samozřejmě Robo0000100) ,a kouknem jestli není někdo kdo to okopíroval tak je Adam0000100 ,Robo_0000100 .... 3-(

Jen aby ste věděli přezdívka andylarkin0 je moje !!! :-) Mám i screeny z prvního hraní ,kde sem tuhle přezdívku měl ,mužu to dokázat ,taky na tomhle fóru mam tenhle nick ,jenže nějak sem zapoměl heslo xD
www.chmatakov.cz/uzivatele/10990
# 2.11.2009 6.20
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Krádeže Přez. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.