Chmatákov online


Fórum – Stížnost – Gizmo

Fórum » Archiv » Stížnost - Gizmo [zamknuto]



SZ
Dnes sem poznal jaký si sobec a myslíš jen na sebe a trpíš "DEMENCÍ"
Jelikož dnes sem chtěl koupit ty itemy a vip přístup celkem bych poslal 75o Kč .
Pak tedy nebreč že nemáš prachy když o ně přicházíš vlastní hloupostí .
Takhle si z Chmatu už vipudil všechny OLD hráče a už pařej jen newbíci .
Přidám k tomuto anketu Co si o tobě lidi Myslí . Jestli mě to smažeš a nenecháš ostatní vyjádřit svůj názor tak to form , form ... 3-(
Takže dřív než něco napíšeš vem rozum do hrsti a použij ho , myslím že toto už dlouho potřebuješ ... PODPOŘÍ TĚ JEN NEWBÍCI KTEŘÍ NEVÍ O CO JDE , NEBO PODLEJZÁCI ... ALE TI SI MYSLÍ TO SAMÉ CO JÁ 3-(

Ps : Zamysli se nad sebou ...
//EDITED BY GIZMO: Zamyslim se - delam hru pro lidi, stoji me to spoustu penez, casu a nejakej pitomecek, co ani necti pravidla, si na me stezuje? Hochu, dal bych ti pres hubu.
# 22.10.2009 13.14
 
  • Co si myslíte o Gizmovým chování ?
  • Jo chová se supr 6 hlasů, 50 %50 %
  • Normal4 hlasy, 33 %33 %
  • Nevím ještě ho neznám0 hlasů, 0 %0 %
  • Trošku namyšlený 1 hlas, 8 %8 %
  • Trpí demencí 1 hlas, 8 %8 %
  • Celkem 12 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
hatake kakashi
uživatel
SZ
Měl jsi tam přidat: Trpím demencí, to bych hlasoval.
# 22.10.2009 13.21
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Mr.NoXi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Mykky si de**l až uděláš vlastní mmorpg a budeš platit hafo tisíc měsíčně tak klidně říkej o někom že je de**l ,Takové lamy mně tu vážně s*rou:-! .Jinak Ban na tebe
# 22.10.2009 13.24
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
hatake: třeba se překlepxD
# 22.10.2009 13.25
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD


SZ
Tak at diz sem mu chtel poslat 75okč a vyfaoval mě s tím a jestli tohle udela jeste tak 1o lidem do měsíce ta at se pak nedivi ze musi platit ...
# 22.10.2009 13.25
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Mykky: Porušil jsi základní pravidla, tak drž pec. Jeho chyba to není, že jste malé děti co neumí dodržovat pravidla které on sám říká den co den.
# 22.10.2009 13.27
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
lOl444
zablokován
Obrázek
Ve hře: Nijak :-)
SZ
Já , podla mna to neni chyba gizma ale tých čo si objednali VIP a neplatí to
!!! Jasne je na webu napísane že vip veci ma na starosti dj miky.... a je to v obchode tak nevím v čom je problém !! :D
# 22.10.2009 13.35
Hele počúvajte to do konca prosím !!
http://www.youtube.com/watch?v=7H4rUCRyiR4
Kdo pozná túto babu ? Za jej nick nebo icq skype dostanete odmenu :-))
Ale ten Rap je nic moc...Ale je pekná :-))
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Ach jo... Tohle už asi nemá cenu komentovat, jste malí, nevychovaní, rozmazlení fakani, které rodiče zřejmě nenaučili se chovat k ostatním, zvláště k těm společensky výše postaveným (úcta ke starším). Až jednou (jestli vůbec) budete chodit do práce, a zkusíte si jedinkrát otevřít hubu, tak letíte a nikdo se s Vámi nebude párat jako my tady a už mě to opravdu vytáčí. Takže upozornění pro ostatní: ještě jednou tu něco podobného uvidím nebo zjistím, že sem někdo něco podobného napsal, dostane autoamticky BAN IP, dál mě to nebude zajímat. Nemám náladu, ani nikdo z ostatních správců webu/fóra, se denně probírat tunami takového balastu, jako je toto.

Dávejte si na to pozor.
# 22.10.2009 13.38
 
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
mykky: asi vytvořim topick s názvem "stíšnost - mykky" za brutální d*m*n*ci! Já bejt na gizmovim místě tak bych od tebe taky nic nechtěl když se ptáš tak "inteligentně". Všechno už zde na foru je stačí použít tlačístko HLEDAT!
# 22.10.2009 13.45
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
mykky:to snad nemyslíš vážně?!!!
# 22.10.2009 13.48
 
Niker(Chlup)
uživatel
Obrázek
Ve hře: chlup
SZ ICQ Skype
chovatese jako mali dmnti
# 22.10.2009 14.11
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
xprtikx
uživatel
Obrázek
Ve hře: xprtikx
SZ Mail Skype
pomoc ja vám nerozumim tak dejte adminstvi me a bude :D
# 22.10.2009 14.26
http://galaktis.cz/s/3942/ na to pls klikněte a pošlete to dalším :D NO TY VOLE CO JE TO ZA BLBOST TAK SI TOHO PROSÍM NEVŠÍMEJ TE :-) DĚKUJI
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web
Lol, tot je moc.. Makky běž si stěžovat jinam.
# 22.10.2009 14.26
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
HonzaxD
zablokován
Ve hře: HonzaxDD
SZ Mail ICQ Skype
Spis si newbik sam ty harante to je tvuj problem ne???
# 22.10.2009 14.28
 
Gizmo
autor hry
SZ
Makky, jsi chudák a očividně jen debil.

Kdybych myslel jen na sebe, tak peníze od tebe přijmu. Ale já respektuju pravidla a když je porušuješ, peníze od tebe nechci.

Proč se nezamyslíš nad sebou, jakej si blbeček, když i po jednom napomenutí stejně a znova porušíš pravidla... buď neumíš číst a jsi mentálně trošku jinde, nebo jsi to porušil záměrně.

Takže KDE mysím na sebe?

A BTW, financuju CH2, nikdy jsem si nestěžoval, že nemám peníze na CH1, naopak píšu, že nebudu platit CH1, když dělám 2..ale to by jsi musel číst, blbe.

Kdybych byl namyšlený, nikdy nedělám hru pro lidi....pár blbů si to o mě myslí, protože na ně nemám čas na ICQ..ale to je opět jejich demence, protože si nedokážou představit jak náročné je vést takový projekt a mít neustále plnej mail nebo ICQ..

Podle tvojí ankety, kdo mě podpoří tak je podlejzák, naopak kdo ne, tak je cool, co? Ty ani nevíš, kolik práce jsem do CH dal, ty malej ubohej blbe...co jsem dal já do CH, tolik nebude stát ani tvoje vzdělání, takže táhni, když porušuješ pravidla a ještě si stěžuješ, že tě na to upozorním.
# 22.10.2009 14.28
 

Fórum » Archiv » Stížnost - Gizmo [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.