Chmatákov online


Fórum – Pár věcí ...

Fórum » Archiv » Pár věcí ... [zamknuto]



SZ
Čus .

1. věc : PeRs-heslo
Jak byli ti bugeři tak si mě změnil heslo na muj account . Přísahám že sem nebugoval . Od hráče los karlose sem pouze koupil cernou gmku blastr a vodniho veci jinak byli me .
Tohoto mystika sem mel s brachou (fidic g8) proto tolik itemu a nizky vek . Kdyztak prosím změnte heslo .

2. věc : RoMe-heslo
Jednou jsem byl na rubu ptal sem se po Samovi nějaký hráč Pitcha mě nadával do idiota , pak mě to odloglo a co nevidím , chybné heslo . Tak fakt už mě toto "sere" .

3. věc : Koupě vip itemů
Rád bych si zakoupil Pár vip itemů pokud by bylo možno . Za 3oo kč bych chtěl bílou lamu , myslivku , raketomet , goldku , vesmírnou a vodního . Tedy jestli je to možno ...

Hodně zdaru ...
# 21.10.2009 14.56
 
Mr.NoXi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
300kč max lamu a myslivku:-|
# 21.10.2009 15.00
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!


SZ
http://forum.chmatakov.cz/tema/10429-vip-veci Golden kupuje 9 věcí za 4ooKč a je to ok , takže myslíš když já chci 6 itemů za 3ookč . Myslíš že to není ok ? :idea:
# 21.10.2009 15.02
 
Gizmo
autor hry
SZ
Heh nechápu komu to jako píše. Mě? Správcům? Dj Mikymu, který vede obchod?

Každopádně demence psát po měsících, kdy byla bugovací aféra. Zbytečný thread, lock.
# 21.10.2009 15.03
 

Fórum » Archiv » Pár věcí ... [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.