Chmatákov online


Fórum – Problém co taky opravdu naštve

Fórum » Archiv » Problém co taky opravdu naštve [zamknuto]

Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ
Prosím poraďte co mam dělat když jsem za jinej účet(který sem si založil,protože sem se ptal hráčů ale ty také nevěděli co udělat tak jsem to sem napsal) prošel do města vedle toho kolečka a nejde mi žádnym kolečkem projít nevidim hráče a sem mrtvej nemůžu ani do města protože když stoupnu na to kolečko tak tam prostě stojim a nic. :evil: :evil: A já nechci přijít o věci co sem tam tak těžce sehnal a měl v bance třeba:2x mizítko,pytel na kradení,dýka,kůl,jehla na otrávení jedem.Prostě se ptám co s tím uděláte. :idea: Nejvíce bych chtěl aby s to opravilo ale když to nepůjde tak mi dejte alspoň nějaké věci z těch co jsem tam měl.Nejvíce bych chtěl aby jste mi když to nepůjde opravit dali 2x mizítko,pytel na kradení,dýku a jehlu na jedy(nebo alspoň něco z toho,když mi nedáte vše co jsem tam měl tak prosím alspoň mizítko a jehlu na jedy).Ten účet se jmenuje Stealther. Předem děkuji za odpovědi.:'(



Naposledy upraveno: 15.10.2009 11.04

# 15.10.2009 10.48
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Gizmo
autor hry
SZ
Prošel si někudy, kdu jsi neměl. GM tě musí vyhodit.
# 15.10.2009 10.59
 
Zmizík
uživatel
Ve hře: Chobotík
SZ

Gizmo:Prošel si někudy, kdu jsi neměl. GM tě musí vyhodit.


a proč?ja jsem kliknul do toho kolečka ale vlezlo to za něj.
# 15.10.2009 11.05
95% teenagerů by brečelo, kdyby vidělo Zaca Efrona na vrcholu mrakodrapu, kde by se chystal skočit. Zkopíruj a vlož si to do podpisu pokud patříš k těm 5%, kteří by si přinesli popcorn a řvali by skoč, skoč !!
Gizmo
autor hry
SZ
tak ses měl vrátit. a ne tam lézt...už jsem napsal, kdo ti pomůže. lock.
# 15.10.2009 11.06
 

Fórum » Archiv » Problém co taky opravdu naštve [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.