Chmatákov online


Fórum – OLD 1.4

Fórum » Archiv » OLD 1.4 [zamknuto]

hatake kakashi
uživatel
SZ
Milá komunito,

chtěl bych Vám představit jedinou existující STAROU verzi chmatákova (1.4).

Jistě si někteří z Vás vzpomenou na starou (old) verzi (1.4). Většina si doteď myslí, že už neexistuje, opak je pravdou.
Sammykovi sa to podarilo rozbehať...:D

Informace:
Server: Server jede u Sammyka, je provozován z vlastních zdrojů, a již nějaký ten pátek funguje :-)
Připojení: Pro připojení potřebujete hamachi. Je to hlavně kvůli tomu, že ne všichni hráči by hráli podstivě, neničili by hru nebo jinak znepříjemňovali zážitek ostatním hráčům. Pro připojení k hamachi Vás musí autorizovat Sammyk.
Web: Stránky jsou prozatím umístěny na http://chof.ic.cz/ . Prozatím říkám proto, protože se web přesune na novou doménu.
Zakládání účtů: Zakládání účtů přímo v klientovi je "uzamčené". Kdykoliv když se pokusíte si účet založit, nelognete, účet se ihned smaže, ale nebojte. Zakládání účtů se dá z webu, (nikoliv z chof.ic.cz), o tomto webu budete informováni později.

Připravujeme:
- WAM (Web account management), kde budete mít vypsány všechny informace o účtu, možnost změnit heslo, odblokovat účet a ostatní blbůstky.
- Nový web. Nový systém, společně s novou grafikou umožní daleko více možností. Soukromé zprávy, vlastní fórum, vlastně systém podobný tomuto (http://www.chmatakov.cz).
- Server verze 1.5

Máme hotové:
- Systémové zprávy. V této verzi bohužel systémové zprávy nebyli vloženy do hry reps. může je odesílat pouze sammyk, proto jsme je pro Vás vytvořili.
- Dungeony. Systém dungeonů, který jednoduše přenese všechny NPC příšery na jedno místo, nastaví jim vzhled, hp a loot (věc která po zabití vypadne).
- Ochrana proti bugování. V této verzi si vážně nezabugujete, systém který jsme udělali Vás smaže a zabanuje Vás (Přes ip adresu).
- Záloha účtů, každých 24 hodin v 00:00
- FUN server. Na tento server se připojí každý. Můžete si taktéž přes WAM nastavit náboje, peníze, šípy atd.

GameMasters (Admin tým):
- Fabos - GameMaster Zde na ofiku velitel CH.T.S.
- Sammyk (Sam #12) - Správce serveru, zde na ofiku GameMaster
- Rockfire - GameMaster
- Natík_niichan (Yes, it's me.) - WebMaster

Server má napevno nastavený limit - 10 hráčů. Všichni ostatní se do hry nedostanou, samozřejmě až na hráče s VIP.
Server prozatím nejede. Zbývá doplatit 1200kč Gizmovi, aby mohl jet 24/7 (24 hodin denně, 7 dní v týdnu)
# 14.10.2009 17.14
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Yamallik
uživatel
SZ Mail
Hrál sem než sem dostal BAN :-(
Nebo vlastně nwm jestli je to ban,ale byl sem vykopnut ze sítě
# 14.10.2009 17.17
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
... nemáš dupovat :P
hrál jsem, upřímě, neni to ta old co jsem hrál ;) gizmo měl vždy pravdu, jde o kolektiv lidi ;)
# 14.10.2009 17.18
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
já se na samykuv server moc těšim a jakmile pojede 24/7 zaplatim si i vip každopádně tam bude lepší komunita než zde a na to se teším nejvíce :)
# 14.10.2009 17.54
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
Gizmo
autor hry
SZ
palanda: jsem rád, že se mnou souhlasíš...bohužel je to tak. Můžete hrát sebestarší verzi CH, ale dneska je už moc populární a během chvíle tam naběhnou děcka a newbové, co budou nadavát na grafiku, spammovat, bugovat..nebo si jen stěžovat, že tam nic nejde dělat.
# 14.10.2009 18.10
 
_*Reiser*_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Reiser_Remda(Změna pass)
SZ

Gizmo:palanda: jsem rád, že se mnou souhlasíš...bohužel je to tak. Můžete hrát sebestarší verzi CH, ale dneska je už moc populární a během chvíle tam naběhnou děcka a newbové, co budou nadavát na grafiku, spammovat, bugovat..nebo si jen stěžovat, že tam nic nejde dělat.


Gizi...a víš čím to je??Závist!!,závost malých děcek, kteří si chtějí zvý/íšit vsé ,,ego,, ...tak tu machrují a vyrukují ze všelijakými připomínkami...



Naposledy upraveno: 14.10.2009 18.12

# 14.10.2009 18.12
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
gizmo: právě proto tam je ten systém který sam udělal - nejde se registrovat ze hry, musíš podat přihlášku atd. jakmile tam někdo začne bugovat okamžitě bude vyloučenej ;)
# 14.10.2009 18.12
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Je to přesně jak říká pala, je to sice "ta naše old", ale ten kolektiv správných lidí tam chybí.
# 14.10.2009 18.36
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pala, Gizmo, Jura: To je nám jedno, nepotrebujeme vytvárať kópiu, bude to neofic. ako každý iný len iná verzia.
# 14.10.2009 18.38
 
BlackShape
uživatel
Obrázek
SZ
Nejraději bych to nechal jak to bylo do teď a to přez přihlášky.
# 14.10.2009 18.49
BlackLineMusic - Konec Světa:
www.youtube.com/watch?v=F3qvXxMCmKs
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Tak to aj bude, to bolo vyjadrenie k tomu, čo oni napísali - ku komunite a ku tomu, aká bola predtým a aká tam je teraz.
# 14.10.2009 18.53
 
Robo0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ Mail ICQ Skype Web
Urobte server prístupným len pre tých ,koho schváli každý z GM atď. proste vybraná komunita ľudí ,ktorí by to nekazili ;-)
# 14.10.2009 19.09
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Robo: A od čeho tam asi jsou ty přihlášky? lol
# 14.10.2009 19.56
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Lugi: Ten systém jsem dělal já.
Lugi2: Právě o to jde. Zaplatíš si VIP až pojede server? Aby jel stačí poslat jednu částku, a může jet např. týden.
Robo: Přečti si ten topic, psal jsem to.

Gizmo: Právě proto je systém přihlášek, i kdyby se hamachi zrušilo může se zavést na web. Povolené IP se regovat budou moci, nepovolené ne, výhoda .ini souborů.

Co se týče nového webu, design pro Nás přichystal damak, máte se na co těšit ;)

Pala: Pořád jsi nepochopil systém přihlášek, nyní ošetřený i o funkci bugování = ban ip, nikdo nepohne ani brvou, systém to udělá automaticky.

Yamalik: A kdo jsi? (Myslím na oldu 3-()
# 14.10.2009 22.27
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
hatake kakashi: víš na netu jsem opatrnej a nechce se mi vyhazovat peníze když to nejede naplno, až vám třeba bude chybět jen ta částka za vip popř třeba o 50kč víc tak bych snad i přispěl ale taklhe to platit když nevim jak dlouho to pojede to se mi moc nechce ;) jinak o tom systému vym že je tvoje práce (a dost DOBRÁ!) ale bral jsem to jako samův projekt ;)
# 14.10.2009 22.40
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. sice byly předešlé verze dobré hlavně kvůli komunity, ale tento server není jako ostatní neofic. .. Hlavně je to stará dobrá malá mapa, sice dost bugů, které si ale hlídáme :P .. a taky díky Natimu WAM, který je zase takové spestření .. no, je se na co těšit a je proč hrát :P :)) teda dle mého názoru :)
# 14.10.2009 22.43
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 57 8 9 10 11

Fórum » Archiv » OLD 1.4 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.