Chmatákov online


Fórum – Pomoc

Fórum » Archiv » Pomoc [zamknuto]

PacMan
uživatel
SZ
lidi mám problem když se chci přihlásit na chmat napíše to "nepodařilo se spojit se serverem nebo je vaše IP adresa blokována" důkladně jsem pročetl pravidla a nenašel jsem proč bych jí měl mejt za blokovanou.Chtěl jsem počkat ale už mi to píše 7 dní pls poraďte čím to může bejt (píše mi to u všech serverů) :(
# 29.9.2009 16.09
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
1. Buď nejede, nebo máš ban ip.
2. Ty imbecile, nauč se psát sakra nadpis tématu ne jako pls obrana pomoc, ale aby každý již z názvu pochopil, o co jde
3-(
# 29.9.2009 16.11
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
...alebo firewall či niečo iné čo by ti mohlo blokovať port TCP 1204, myslím.
# 29.9.2009 16.13
 
PacMan
uživatel
SZ
hmm firewall jsem zkoušel nejede to :(
# 29.9.2009 16.47
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Tak si to pořádně přečti a možná nato příjdeš, proč ti to nejde ;)
# 29.9.2009 17.59
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
PacMan
uživatel
SZ
jo lidi pardon včera mi nějak blbl net dens už mi skoro všechny servery jedou ža na 2 neoficialní kterej hraju psali mi dnes že bude do pátku offline ale stejně díky moc za příspěvky ;-)
# 30.9.2009 15.14
 
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail

PacMan:jo lidi pardon včera mi nějak blbl net dens už mi skoro všechny servery jedou ža na 2 neoficialní kterej hraju psali mi dnes že bude do pátku offline ale stejně díky moc za příspěvky ;-)


Když ti nejdou neofiky tak si to řeš na jejich webech ne tady :-|
# 30.9.2009 15.19
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Snowman1:
1) Z toho jak píše lze snadno usoudit, že je tu nový a tudíž neví, že se zde nemají řešit neofiky.
2) Neřeší neofiky, jen se zmínil.3-(

PacMan:
Někdy je server prostě vypnutý, a proto ti klient píše tuhle hlášku. Buď se jedná o krátkodobý výpadek nebo server vypne Gizmo (autor), což je pak napsáno v novinkách. Taky je na úvodní stránce status serveru, podle kterého si můžeš ověřit, zda je chyba na tvé straně (což byla) nebo je server skutečně off-line


Byl by pro ostatní takový problém mu takto jednoduše odpovědět? Nebo pokládáte za nutné se na něj hned utrhnout jako sněhulák nebo plína ...
# 30.9.2009 16.10
Obrázek
PacMan
uživatel
SZ
jj díky moc lidi :)



Nespamuj a přečti si pravidla
# 30.9.2009 16.47
 

Fórum » Archiv » Pomoc [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.