Chmatákov online


Fórum – Nelze se nalogovat

Fórum » Archiv » Nelze se nalogovat [zamknuto]

Wallys
uživatel
SZ
Zdravim . Takže jak jsem napsal . Nejde se mi nalogovat na server . Kdysi jsem chmat hrál ,ale bohužel si už informace o accountu nepamatuju . Píše mi to :" Další účet si nemůžete založit " . už jsem to probíral z MaKem ,ten mi řekl že s tim nic nenadělá . Nevim čím to může být :-!:-)
Díky za odpověď/odpovědi .
# 28.9.2009 15.00
 
iglu5
zablokován
Obrázek
Ve hře: V CH2: Mazlíček, Kozel
SZ Mail ICQ Skype Web
Založil jsis max. počet účtů a proto se nemůžeš zaregistrovat, logni si na účet, který máš registrovaný...
# 28.9.2009 15.04
Obrázek
Prodám účet na ofíku za 200,- Kč!!
100 lov, 100 ochoč., 45 meditace, 60 obratka, VIP a jako bonus:
150 000 Chk a bílá sniperka!
Wallys
uživatel
SZ
heh .. přečetl sis to vubec ? :)

Kdysi jsem chmat hrál ,ale bohužel si už informace o accountu nepamatuju

# 28.9.2009 15.13
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Maximální počet účtů, které můžeš z jedné IP adresy založit je 26. Pokud jsi hrál dříve, tak jsi si jich založil 26 a proto teď nemůžeš zakládat další. Pokud si od žádného z účtů, které si používal dříve nepamatuješ heslo je tvá jediná možnost si účet založit z jiné IP adresy. Ve škole, v práci, u kamaráda ....
Nemáš snad žádné kamarády? Někomu napiš na ICQ nebo zvedni zadek a dojdi si za nějakým .... 3-(
# 28.9.2009 16.07
Obrázek
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
Jestli tím myslíš dávno tak už tvůj acc možná ani neexistuje...prostě ti asi nezbyde než si regnout u kámoše nebo počkat
# 28.9.2009 16.07
since 2007
COmputeer
zablokován
SZ
ja si pamatuju kdyz sem este nemel Vipko tak sem zalozil cca 20 acc a pak mi neslo zakladat dozvedel sem se ze na 1 IP jde 20 acc tak sem nasel program na zmeneni IP a ani neevim jestli fungoval nebo to bylo necim jinnym ale mohl sem zakladat ucty
# 28.9.2009 20.43
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%

Fórum » Archiv » Nelze se nalogovat [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.