Chmatákov online


Fórum – Chmatákov 3D

Fórum » Archiv » Chmatákov 3D [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
By Ellis ( již není mezi námi)

:) Myslím, že kdyby chmat měl profi team programátorů a grafiků tak by to bylo dost dobré RPG. Představte si 3D kuličku s kterou můžete chodit, rybařit střílet, v 3D světě Vektorové grafiky, och.

Nějaké obrázky pro představu:

Obrázek
Obrázek


Sam#12 ( na starém foru):wow Shocked No akože bolo bby to pekné, ale k Chmatákovu sa to nehodí [-X , ale rád by som si niečo takéto zahral, Možno Chmatákov 2 Very Happy



xD

MAK:Ale ne pěkný to je a co udělat chmatofilm? např by mohl bejt 3D a to by bylo good mohli by jsme sestavit na to team.



:) Eliss to chtěl udělat jenže nedodělal, škoda. Kdybyste to někdo chtěli zkusit..
# 28.9.2009 12.31
 

Stránky: 1 2 3 4 5

ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Chmatákov 3D se mi absolutně nelíbí....to 2D je podle mě lepší
PS: MAKu

Nepoužívejte vulgární výrazy. Pokud si přejete někomu vynadat, zakryjte tyto slova hvězdičkami. Pokud v jednom příspěvků bude přehnaný počet nadávek, budete odměněni 10% varováním. Za každé sprosté slovo bez cenzury dostanete 5 %.

;-)
# 11.5.2011 21.11
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Slovo debil je profesionální slang z psychologie, označuje člověka, který je nějak mentálně postižený (trpí mozkovou demencí)

A u aspireho uz to nemuzu nijak jinak nazvat .. kdyz mu neco vysvetlim a on to ignoruje. To je jak rict decku ze nemuze delit 0 protoze nemuzes neco rozdelit na 0 částí a on stejně pak bude nulou dělit..
# 11.5.2011 21.39
 
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Aha..takže tu mužem v klidu psát Debil ?? Fajne ;))
# 11.5.2011 22.35
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

MAK:To je jak rict decku ze nemuze delit 0 protoze nemuzes neco rozdelit na 0 částí a on stejně pak bude nulou dělit..



Tak to už bude teď hodně OT, ale říct to musím. Nevím MAKu, co máš nebo děláš za školu, ale věř, že nulou dělit jde. Taky sem čuměl jak vůl, když jsem po základce a učňáku přišel na nástavbu a tam nám matikář řekl "Pamatujete si, jak vám celá léta říkali, že nulou dělit NEJDE? Tak to teď zapomeňte, dneska začneme probírat dělení nulou...". Zkrátka je to tak :-)

...tenhle příklad se ti zkrátka nepovedl, příště si radši vymysli něco lepšího :-D
# 11.5.2011 23.44
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Karel Kryl: Máš tam děcku.. - tzn děcko se učí v oboru reálných čísel kde dělení nemá smysl ( a mimochodem k závěru, že jsem řekl, že dělit nulou nejde, nijak sem se k této tezi nevyjádřil Takže k tvé narážce - fail) ináč ok : ) mam ucitele co ma za sebou http://www.fjfi.cvut.cz/ (coz uz je nejaka matika) a rikal ze to nejde : ) diskutovali sme nad tim cca hodinu.. tak povidej a nejakej dukaz.. rad se poučím když tu tezi dokážeš ;) - sem jen pouhý student na matematickém gymnáziu třeba nám pravdu tají! :( (ne fakt : ) kdyz mi tu ukazes dukaz rad se priucim)
# 12.5.2011 14.42
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Strašne mi vaša diskusia pripomenula toto :-D . A už stop offtopic. Thx ;)
___________________________________________________________________

//My apologise - MAK
# 12.5.2011 17.25
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
3D Chmatákov je totální kravina.


Warnning za tohle? :D Směšné.
# 12.5.2011 23.34
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Chmatákov 3D [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.