Chmatákov online


Fórum – jak to prodat ?

Fórum » Archiv » jak to prodat ? [zamknuto]

dzlabinlada
uživatel
SZ
Prosím o radu začínám hrát a rybařím poté ryby vykuchám a mam z nich takovaj červenej humus nebo co a dá se to prodat ? a jestli jo tak kde děkui za odpověď
# 23.9.2009 20.54
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Nedá... Ale kdyš na to dvakrát klikneš tak ti to přidá život...
# 23.9.2009 20.55
 
BaL_in
uživatel
SZ
Nedá.. Když na to 2x Klikneš přidá ti to 1hp. Když řežeš ryby zvyžuješ si tím zručnost a pak můžeš opravovat zbraně skládat věci atd..
# 23.9.2009 20.55
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Evidentě máš na mysli maso, to prodat u NPC nejde, max. ho můžeš nabídnout nějakému hráči. Pokud máš však menší HP než je tvé maximum, můžeš na něj 2x kliknout a to ti přidá 1HP...
# 23.9.2009 20.56
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
dzlabinlada
uživatel
SZ
jj děkuji moc
# 23.9.2009 20.59
 
COmputeer
zablokován
SZ
ryby se vetsinou kuchaji aby ses skillila zrucka
# 26.9.2009 23.17
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
Montik_obnova3
uživatel
SZ
Mužeš to tak max. prodat tak , že to spálíš ve spalovně , ale dostaneš z toho asi 1chk :-)
# 27.9.2009 9.05
 
Guhor
uživatel
Ve hře: Ewen
SZ Jabber Skype Web
no víš co valuony on je začatečnik určitě ani nevi kde je spalovna.........:-D
# 1.10.2009 17.18
Chmatakov do toho!!!lol
Montik_obnova3
uživatel
SZ
Dřív nebo později to zjistí sám a nebo mu poradí kámoši ;-)



Je to jak jdeš dole u banky tak je tam takovej obchůdek s rybama kde nikdo není tak běž do portu dole a pak po poušti až dojdeš k portu tím se vydej di kousek doprava seš tam :-D
# 1.10.2009 17.23
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Valoun: Podle tvého popisu cesty bych skončil v PK / možná u bobulí

Jinak, tomuhle bych dal další warn. Buď se podívej v sekci návody, tam by to mělo být, pokud není, je to ve hře vždy jak logneš tak se ti uprostřed obrazovky zobrazí tabulka, tam máš návody na základní ovládání hry, tam to je na 99%. A pokud to tam není, což by mělo být pokud si dobře pamatuji, tak ve hře bývá přes den 40 lidí, neříkej mi že ani jeden neví co s tím.
# 1.10.2009 23.08
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
COmputeer
zablokován
SZ

hatake kakashi:Valoun: Podle tvého popisu cesty bych skončil v PK / možná u bobulí

Jinak, tomuhle bych dal další warn. Buď se podívej v sekci návody, tam by to mělo být, pokud není, je to ve hře vždy jak logneš tak se ti uprostřed obrazovky zobrazí tabulka, tam máš návody na základní ovládání hry, tam to je na 99%. A pokud to tam není, což by mělo být pokud si dobře pamatuji, tak ve hře bývá přes den 40 lidí, neříkej mi že ani jeden neví co s tím.


Bys furt Banoval, za kazdy blby tema, za kazdej blbej post
# 2.10.2009 7.06
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
hatake kakashi
uživatel
SZ
Psal někdo něco? Zdá se mi, že ne. A pokud ano, tak jsem asi slepý.
Co na tom..
# 2.10.2009 11.44
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
hatake: Nech prosím na nás jestli to je na warn nebo není. Pokud to udělá poprvý ještě se nic neděje.

Computer: Toto OT si nech, nikoho tu nezajímá váš názor ( v topicu o rybách) na to jak byste dávali warning
# 2.10.2009 15.30
 

Fórum » Archiv » jak to prodat ? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.