Chmatákov online


Fórum – Baviči S.R.O.

Fórum » Archiv » Baviči S.R.O. [zamknuto]

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Baviči S.R.O bude organizace které bude založena za účelem soutěží (Kdyš chmazka už nefunguje). Tuto organizaci zakládám Já (SaLy). Členy této organizace si budu vybírat sám. Pravidla a ostatní informace sepíši až bude organizace založena. Co od nás můžete očekávat soutěže všech druhů , Aukce a malé Questy.
# 23.9.2009 15.26
 

Stránky: 1 2 3

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Natík mi písal, že má niečo proti.
# 24.9.2009 12.49
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Tak ať to napíše mě... Nebo sem...
# 24.9.2009 13.07
 
_*Reiser*_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Reiser_Remda(Změna pass)
SZ
Myslím jsi ,že se tu často plete pojem organizace a klan...organizace je odvozené od slova organizovat....
Cituji Salyho....Co od nás můžete očekávat soutěže všech druhů , Aukce a malé Questy.
Takže konec...je to organizace ;)
# 24.9.2009 13.45
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Jo, mám toho dost proti.

Protože organizací již je dost, a to že chmazka nefunguje jak má, za to můžete Vy, hráči.

Pokud chceš, aby chmazka nadále fungovala, tak by to šlo jedině kdyby každý hráč v chmazce měl účet, za který by mohl trestat zloděje, spammery atd, což nejde..

Prostě, pokud chceš dělat soutěže, udělej si klan, ale ne organizaci. Nebo si udělej "organizaci", která nebude mít žádné práva a nebude dostávat nic od GM.. Na všechno si vydělej.

# 24.9.2009 14.52
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
BaL_in
uživatel
SZ

hatake kakashi:Jo, mám toho dost proti.

Protože organizací již je dost, a to že chmazka nefunguje jak má, za to můžete Vy, hráči.

Pokud chceš, aby chmazka nadále fungovala, tak by to šlo jedině kdyby každý hráč v chmazce měl účet, za který by mohl trestat zloděje, spammery atd, což nejde..

Prostě, pokud chceš dělat soutěže, udělej si klan, ale ne organizaci. Nebo si udělej "organizaci", která nebude mít žádné práva a nebude dostávat nic od GM.. Na všechno si vydělej.


Nevím jako proč. Myslím si že tady tahle organizace bud lepší jako chmazka. Když chceš dělat soutěž řekni nějakému CHTS (požádej ho) jestli by nedohlížel na pořádek. Tak mi zase hezky vynadej a opří se do mě =))
# 24.9.2009 14.55
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Balin tohle není o ochrance u soutěží, ale jakej chtsák ti vydrží 3 hodiny na těžbě hlídat jestli někdo nekrade, když se snažíš vydělat? V čem vydíš, že bude lepší jak chmazka? V ničem, bude to to samé, nevydím v tom rozdíl.
# 24.9.2009 14.57
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
BaL_in
uživatel
SZ
Tak myslím si že budou častější soutěže pokud nabere nějakého člena jako bojovníka , nejlépe mystika tak i nějaký menší Q.. To sem tak nemyslel že aby stál chts nad tím jak vyděláváš. Takové podmínky má každej že se ve chmatu krade.. Já sem myslel jako když ti někdo při soutěži začne nějakým způsobem nadávat za to že nevyhrál on nebo začne spamovat..
# 24.9.2009 15.00
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Hatake: Pokud vím tak organizace je jen jedna... A neznaměná že kdyš tobě nešlo chmazku vést že to nepujde někomu jinému. Taky jsi dostal šanci... A kdyš jsi byl velitel ty tak to bylo správné že ste mohli mít systémovky skiny. Ale kdyš se toho chce někdo chytnou tak stim máš nejednou problém. Fakt nechápu proč to řešíš. My jsme ze Samem domluvení co a jak bude. Samozřejmě že ti to nešlo kdyš si jen přímal členy a vyhazoval ... Toť vše...
# 24.9.2009 15.03
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Častější soutěže, to možná, ale jak dlouho? 1-2 týdny, pak už pochopí co je to zloděj apod..

Ale tady jde i o to vydělat si -- problém..

Saly: organizace jsou 2...

Btw, směju se tvému optimismu..
# 24.9.2009 15.03
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Hatake : Bereš Chmazku jako organizaci kdyš nefunguje? Tak se o to chci pokusit... Nevim co ti furt vadí. Asi tě deptá že ty jsi to nedokázal...
# 24.9.2009 15.06
 
BaL_in
uživatel
SZ
Neříkám že chmazka byla špatná ale nikdo nebyl aktivní. Chce to aby se nabírali pouze aktivní lidé o kterých se ví že jsou spolehliví a nebudou jen zneužívat systému atd.
# 24.9.2009 15.06
 
~ Remorseless ~
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lx0xL
SZ ICQ Skype
hatake kakashi: Nech je žít...
# 24.9.2009 15.08
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Saly: Tak teď se ti směji ještě víc, já že něco nedokázal? Já se nepokoušel něco dokázat, organizace není o tom, že se chceš dostat výš, ale že chceš něco udělat, což tobě podle tvýho postu o to nejde..

Balin: Všichni byli aktivní, ale týden, nebo pár dnů, pak pochopili že se to nedá.

Nepochopíte, dokud nezažijete.



Naposledy upraveno: 24.9.2009 15.13

# 24.9.2009 15.09
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
...podle mě se to nechytne :)

Každopádně jako každá zdejší organizace.

Mělo by se to úplně zrušit (počítám i CHTS), tyhle "džoby" by měly dělat GM-ka.
# 24.9.2009 15.13
Áj níd mór drags! :idea:
laddicek
uživatel
Ve hře: [EaRo]
SZ Mail Skype
Saly myslis to dobre ale lidi v cho jsou dementi a jestli budes delat nejaky souteze, aukce jak pises atp.. tak prijdou nejaky deti.. a zacnou killit.. Ale me se to libi.. =P
# 24.9.2009 15.15
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Baviči S.R.O. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.