Chmatákov online


Fórum – Mystika

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Mystika

Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Nemohl by svitek u mystiků vydržet alespoň 5krát? Když totiž na mystiky útočí nějaký bojovník a má lékáren plný inv, tak ho mystik nemá šanci zabít, protože mystik nemůže mít plnej inv lékáren a zároveń plnej svitků. A taky by blesk mohl ubívat podle dovednosti, třeba by na skilu 10% mystiky ubíral 40 Hp a na 100% třeba 140 Hp. Mystici to mají taky oproti ostatním povolání strašně drahé. (svitky,byliny,chlupi z chmatopírů,mystickou hůl)



Naposledy upraveno: 12.7.2007 10.57

# 5.7.2007 16.30
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.

Stránky: 1 2

New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Nevím,jestli to není blbý,ale každopádně by svitky museli stát plno chk :)
# 5.7.2007 16.39
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
To Agent: svitky jsou levné na úkor drahých přísad.Zkus si jen tak vyskillovat mystika a pak si ty nápady s dalším zdražováním rozmyslíš.
# 5.7.2007 20.30
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Já bych udělal to,aby se svitky nekupovali vcelku,ale musel by sis najít ingredience,a potom by tě to stálo 0 chk.
# 6.7.2007 12.22
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Jestě jednou bych tě chtěl poprosit aby sis zkusil vyskillovat mystika.Mystika jako taková je v chmatu nejobtížnější vůbec a ty bys ji chtěl ještě ztěžovat?
# 6.7.2007 14.35
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
No ale hra bude zajímavější,když si nejdřív budou mystici muset najít ingredience(třeba 2-3)a potom by je to stálo 0 chk a měli by to mnohem zjednodušený a né ztížený.A taky navrhuju,aby měli mystici plno možností.Například černou magii.
# 6.7.2007 16.31
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Takže podle tebe je jednodusí když budou muset hledat "ingredience" misto toho aby šli do obchodu a koupili si za 15chk svitek? ;-) já myslím, že ne...
# 6.7.2007 16.43
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
15 chk svitek nestojí,500,pokud vím
# 6.7.2007 17.01
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
víš špatně ;-) taky záleží jakej.Na skillování se používá svitek na mizení věcí.
# 6.7.2007 17.03
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Honzinek
uživatel
SZ ICQ
mystik by se mel spis zjednodusit, ingredience sou blbost dalsi zesloziteni uz takhle za nej nikdo nehraje
# 6.7.2007 20.20
 
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
To by právě nebylo vůbec těžký,protože ty ingredience by se vyskytovali na každym rohu.
# 7.7.2007 11.57
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Mystik by se zjednodušovat neměl. Mystik by měl být sice nejnaročnější, ale také nejsilnější povolání. Teď nemá mystik proti bojovníkům (řekněme 2-3) moc šanci).
Mystik by potřeboval rozvynout- přidat skill alchymie, skil věda přejmenovat na archeologii a pod vědu dát něco jiého. Zavés knihy na svitky- aby mohl taky používat lékarny....
# 7.7.2007 12.17
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Ty lékárny jsem nepochopil, to jako mystik nemuze??
# 11.7.2007 10.40
 
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
RockFire: Může, ale když přece bude zápasit mystik s bojovníkem tak musí mít mystik hodně svitků (a stejně bojovníka nepřemůže, protože blesk ubírá strašně málo Hp a když má bojovník plnej inv lékáren, tak to už mystik nemá šanci vůbec)

Kdyby totiž svitek vydržel, dejme tomu alespoň 5 krát tak by mystikovi stačili třeba 2-3 svitky blesku (za předpokladu že by blesk ubíral víc Hp) a stejně by neměl moc velkou šanci na vítězství i kdyby měl zbytek invu zaplněnej lékárnama.
# 11.7.2007 14.08
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
RF: mystik má plnej inventář svitků=nemá místo na lékárny, řešení- knihy...
# 11.7.2007 14.13
Obrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
A slyšel jsem, že bude nějaký omezování sesílání kouzel za sebou. Bude to nespravedlivé, protože bojovník také nemá omezení na střílení nábojů za sebou. Když do mystika střílí bojovník kulasem, který ubívá 25 Hp a kuší do něj jednu ránu za druhou a mystik sešle kouzlo blesk (ubírá 80 Hp) a bude tak 5 sekund čekat, tak bojovník zatím tak 5 krát vystřelí a mystik má 125 Hp pryč.
Všude se píše, že mystika je nejsilnější povolání, ale tohle to vylučuje. A když už je mystika nejnáročnější povolání, tak by měla být i nejsilnější. Nemyslíte?
# 11.7.2007 14.24
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Mystika

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.