Chmatákov online


Fórum – :–( Kde jsou ty časy :–(

Fórum » Archiv » :-( Kde jsou ty časy :-( [zamknuto]

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Dneska jsme se po dlouhé době zase vydali z Nationsem113 ( plenkou) do restourace na pizzu a celé 3 hodiny jsme kecali o chmatákově.

Začali jsme o tom ,jak ve staré verzi byly dobré kilovačky, jací tam byly dobří lidi a byla to sranda. Bylo to prostě ono, server plný celý den včetně noci...
Sbírání hub, kilovačky, kecání při těžbě a rybření, časté střídání hráčů kvůli přechodům, pěkná grafička,bugy, prostě hra jak má být...
Klany apod

Po chvilce jsme přeskočily několik týdnů a začali jsme mluvit těsně před koncem old.

Jak lidi si naposledy vyřizovali účty, utráceli, zneužívali bugů, dělali vtipy a pořád do všech stříleli. a jak každý měl trochu slzy v očích když se po 1-2 letech zrušily :-(

V debatě se přesouváme k testu

Ze začátku trošku nuda, každý vydělával skilil a newbici pořád otravovali, po nějakém čase se to uklidnilo a začali kilovačky, questy, vtípky, hádky u banky, obchody a další zábavné věci. Např. válka o chobotníka ,zabírání rubu,Mikuláš a ježíšek.
Nejvetší kileři pořád bránily rub a každého na potkání zabíjeli.
Server skoro nikdy neukázal jinou hlášku než SERVER JE PLNÝ a vždycky každý spěchal ze školy domů aby stihl se dostat na chmatákov. AFK skilování těžení celý den na jednom místě a vydělávání velkých peněz.

Ale po nějakém čase začali odcházet největší kileři a nejlepší hráči a zábavy ve chmatákově pomalu ubývalo, nebyly velké kilovačky, těžba byla prázdná, rub už nikdo ovládl, jen nějací newbici se snažily ze sebe dělat velké kilery.

Až to dopadlo do stavu, který je dnes.
Dnes už nevidím problém se dostat na server hned nebo během 5 minut.
Ve hře jsou sami newbici, kteří se sebe dělají borce a kazí hru.
nejlepší kileři a hráči jsou za horama a zůstalo jich jen pár.
Pomalu začíná ty starší hráče hra omrzat
Prostě to už není :-(

Čím to je?
Nations113 říkal několik důvodů a rád je tady napíšu.

Říkal že největší důvod je Tvůrce hry. Nesnaží poslouchat rady hráčů,nikdy neposlouchá druhé a je ve svém světě.

Já si též myslím že je to tím, ale ne tolik jako to, že vlastně hra už nemá skoro nic nabídnout, je to pořád dokola. vydělat utratit zabit oživit vydělat utratit zabit oživit vydělat utratit zabit oživit a tak je to pořád dokola.

Myslíte že by s tím šlo něco udělat a že by se po nějaké změně vrátily staří dobří hráči a spol?

chcu vědět váš názor na to co jsem napsal.
Děkuji.

Pár obrázků
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Sory gizmo, ale tak sem to nemyslel a nevěděl jsem že to takhle. každejj mi říkal že je to jinak :'(



Naposledy upraveno: 11.9.2009 7.02

# 10.9.2009 21.53
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
  • Myslíte že mám pravdu
  • Ano určitě6 hlasů, 75 %75 %
  • Tak půl na půl0 hlasů, 0 %0 %
  • nemáš, ch je teď lepší2 hlasy, 25 %25 %
  • Celkem 8 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pravda, pravda...
# 10.9.2009 22.06
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Jednoznačně souhlasím,ale co už naděláte...je to tak.Nejlepší byla a bude verze 1.4 co sem zažil.
# 10.9.2009 22.13
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Pravda... Same co ten popis? Že by se blískalo na lepší časy? :-D
# 10.9.2009 22.16
 
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
presně tak 1.4 byla nej ;)
# 10.9.2009 22.20
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Tak tohle je opravdu uvažování dítěte, to se na mně nezlob - starý chmatákov byla MOJE hra, přesně podle mě. To vy, hráči, jste to dovedli do stavu, v jakém je to dnes. Vy jste otravovali s vylepšeníma a přidáváním nových věcí, vy jste mě svojí idiocií (neříkám všichni, to spíše novější) znechutili, odradili od správy hry a hraní, kterému jsem se v počátku věnoval. Takže to, co jsi napsal svědčí jen o tom, že absolutně nechápeš situaci.
PS: Server není plný, protože má daleko větší kapacitu.
Udělal jsem hru, o které píšete, že byla nej. Moje hra, moje nápady, moje provedení. A najednou jsem já důvod, proč je to jinak? Ignorant a blbec může napsat, že jsou ve hře moje nápady a že neposlouchám druhé - není můj nápad level systém a exp., ale v CH2 je..jako spousta dalšího. Takže asi tak...napřed myslet a pak kydat kraviny na fórum.
# 10.9.2009 22.27
 
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
To má gizi pravdu ... každej psal na web svoje nápady a chtěl je uskutečnit ... pak přišla new grafika a všichni byli bez sebe ale pak je to omrzelo ...
# 10.9.2009 22.33
Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Přesně tak, nations - pokud tvrdí, že nikoho neposlouchám - je prostě chudák. Jinej název pro to není. Nechci mu nadávat, nemyslím to nijak zle - ale člověk, co nevidí to hlavní a moji ochotu dát na nápady hráčů, které spoluvytvořili současné CH, překroutí na pravý opak...to prostě jinak nazvat neumím.
Hru, kterou jsem udělal podle sebe bez vašich "rad", tady označujete jako super, ale to je dneska. Tenkrát to bylo "pridej tohle, pridej tamto", mapa je mapa, je malo zbrani, neni se kam schovat...tak jsem vás poslouchal, měnil hru podle požadavků. A najednou je to špatně a ještě se dozvídám, že neposlouchám hráče. Dětem se prostě člověk nezavděčí.

Tohle zamykám, protože takové krátkozraké, dětšké uvažování, co nedokáže dát do souvislosti jednoduché události a ještě to celé převrátí, to mne opravdu naštvalo. Chápu, že ne každý je chytrý, ale i blbec pozná, že tu chválíte mojí původní hru (1.4), kterou jste změnili až vy, protože jsem dal na vaše "rady".
# 10.9.2009 22.36
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) Jediný co mě mrzí že už gizmo není ve hře jak bejval dřív, nekecá s náma jak to bylo dřív, to mě jediný mrzí, jinak hra to je podle mě pořád hezká a je to podle mě 100x lepší než stará verze, líbí se mi grafika, nové věci, jen možná mapa není uplně nejlíp udělaná.. mám takový pocit že ve starý byla menší mapa a to tomu dávalo to kouzlo že hráči byli pohromadě.

Ale nedivím se mu, kdykoliv příjde do hry hned pls dáš něco gizmo, čus gizmo, čus pls dáš něco, spam spam spam. Je to o nervy, já byl jen obyčejný CHTS a jaký jsem měl občas nervy.

:) škoda že nejde udělat server pro vybranné hráče
# 11.9.2009 15.18
 

Fórum » Archiv » :-( Kde jsou ty časy :-( [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.