Chmatákov online


Fórum – CH2 – demence už i tam?

Fórum » Archiv » CH2 - demence už i tam? [zamknuto]

Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
Zdravim, bohužel jak vidno tak se demence a malí playeři kteří si na ChO zvětšují své ego rozšířily i do testu Ch2. Ještě sem schopen překousnout to že většina lidí sedí u rybárny a vydělávaj ale to že mi někdo bude nadávat do d**tů a m**ek to už je moc. Abych popsal o co vlastně šlo: Při tomto posledním testu kdy Gizmo testuje systémové zbrávy a nic není potřeba jinak dělat (jak psal v novince) jsem kempil na rubu a expil (snažim se zvýšit si lvl jestli to už valí) a přiběhne nějakej spratek a dá mi ránu sekerou, říkam si ok asi hledá místo na těžení ale když mi ji dá po druhý tak jsem použil obranu. V tu chvíli jsem obdržel spoustu nadávek na můj účet (viz screnny).

Pokud by testoval a přišel by jestli mi jich pár může vrazit a blablabla bych mu klidně ty věci dal, ještě bych mu je i dal pokud by mě o to požádal před tím než mi začal nadávat ale nenechám si líbit když si na mě nějakej spratek zvyšuje svoje ego.

Proto mám ještě jednu otázku: nebylo by možné aby se zase testovalo v uzavřeném kolektivu? Věřim že Gizmo by našel dost schopných hráču kteří by doopravdy testovaly a né jen seděly na rybárně.......

zde
a zde
# 7.9.2009 20.31
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!

Stránky: 1 2

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
A myslíš že CH2 hrajou uplně jiní lidé než 1.5 přemýšlej. Zatim to bude stejný.
# 7.9.2009 20.37
 
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Heh, tak ten Sp3nc3r GMkuj na ChmatJabko, no to je teda komunita. BTW: těch ,,DMNTů" se asi nezbavíme nijak, než je to nepřestané bavit.
# 7.9.2009 20.40
Obrázek
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Vláďo, už tě to přestalo bavit xD?
# 7.9.2009 20.58
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Michale, všiml sis, že bych teď hrál nějak aktivně CHO? Buďto hrají DoTu nebo nehraju nic, stáři, mám jedno z nejmenších in game.
# 7.9.2009 21.03
Obrázek
Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Já bych porstě pověřil nějaké GM které by bylo jen na BANování jelikož Jail nestačí...3-(
# 8.9.2009 7.52
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
BlackShape
uživatel
Obrázek
SZ
A to není demence jen v této hře je všude dokonce v mé třídě byla snad se to teď zlepší prostě jsou to mladší děti 12 let přibližně a snaží se napodobit to co vidí ve filmech hrách atk... Jsou sprostí nadávaj a ubližujou prostě jednoduše sraby co se snaží vypadat staře ale pro nás starší jsou to jen děti a to oni nepochpěj.

Moje rada je ignorace dělat z nich vzduch tím je naštvete + máte klid.

//Edit Možná by šlo pokud by gizi udělal něco že třeba někdo vysloví "Debil" omouvám se že to píšu tak by ho to prostě vyhodilo ze hry sice jsou tací co udělal de.bil tak prostě by se udělal seznam podobných věcí klidně bych ho udělal jen kdyby to tam bylo sice by toho bylo hodně 100-200 +- a nezabránilo by to ůplně všem ale asi by se hra vyzdvyhla o 1%-10% protože děti jsou takový že to budou psát dal nebo udělaji nove a to jsou pak jen haranti s vekym H.

Snad to není moc dlouhé.
# 8.9.2009 13.03
BlackLineMusic - Konec Světa:
www.youtube.com/watch?v=F3qvXxMCmKs
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail

BlackShape:snaží se napodobit to co vidí ve filmech hrách atk...



...třeba být profi grafici, hekři, programátoři apod. viď? xD
# 8.9.2009 15.35
Áj níd mór drags! :idea:
BlackShape
uživatel
Obrázek
SZ

pan Losos:

BlackShape:snaží se napodobit to co vidí ve filmech hrách atk...



...třeba být profi grafici, hekři, programátoři apod. viď? xD


Nebo prostě jako ty grafici ehm to je prostě z nudy jejda to ty nevíš hacker ehm co bych mohl říct po tom incidentu jsem chmat nezkoušel ale udělal jsem aim bot na cs,admin práva na cs pro každého.Apodobně nebylo prostě 12-13 let nerad na to vzpomínám začal jsem nový život nevěř nevěř mně je to putna jako tvůj podpis.A neudav se.
# 8.9.2009 15.40
BlackLineMusic - Konec Světa:
www.youtube.com/watch?v=F3qvXxMCmKs
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

Mr.VladdyS:Michale, všiml sis, že bych teď hrál nějak aktivně CHO? Buďto hrají DoTu nebo nehraju nic, stáři, mám jedno z nejmenších in game.


já mám určitě míňxD
# 8.9.2009 17.46
 
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web

Big Daddy:

Mr.VladdyS:Michale, všiml sis, že bych teď hrál nějak aktivně CHO? Buďto hrají DoTu nebo nehraju nic, stáři, mám jedno z nejmenších in game.


já mám určitě míňxD



Daddy, to byl příklad.
# 8.9.2009 17.52
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
no a *dont know*
# 8.9.2009 18.11
 
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Náhodou.. mě připadá, že se Vladdys začal chovat jako normál. člověk. Jen aby ti to co nejdýl vydrželo. :-P
# 8.9.2009 18.21
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Vláďa, byl vždy v pohodě a choval se normal ;-).
# 8.9.2009 18.45
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Tak tak, Vláďa je v pohodě...;-)
# 8.9.2009 20.36
 
hatake kakashi
uživatel
SZ

łPłett:Vláďa, byl vždy v pohodě a choval se normal ;-).


Undefined variable "normal" on line 1.

Definuj proměnnou normal.
# 9.9.2009 3.06
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » CH2 - demence už i tam? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.