Chmatákov online


Fórum – Sigy–bannery–Avatary

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Sigy-bannery-Avatary

rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Chtěl sem to dát do topicu od MR_a_zák . Ale bylo to smazáno tak udělam svůj..Učím se od Mrzaka ... Nasel sem na webu navod a tak sem udelal tohle jestli se vam to bude libit reknete inicaly a ja vam udelam ..
[img]ttp://img40.imageshack.us/img40/4291/imgzs.jpg[/img]
|
Obrázek
|
[img]http:/img40.imageshack.us/img40/299/beznzvu1n.gif[/img]
|
[img]htt://img42.imageshack.us/img42/4175/marekmystik.gif[/img]



Naposledy upraveno: 6.9.2009 12.20

# 5.9.2009 23.03
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 57 %     Hlasovalo: 7

Stránky: 1 2

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Rafi velikost asi jako mám já ten ten banner :) tam to nějak všechno nacpi :P
# 6.9.2009 14.39
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
inspiruj :D lol....inspirace je jedno z hlavních věcí co by měl grafik mít :D A ty tu píšeš, jestli by tě někdo inspiroval.... Jinak to co děláš mi přijde SH!T. protože to je dost primitivní podlé návodu z netu...
# 6.9.2009 17.39
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Mareksa
uživatel
Obrázek
Ve hře: v ch2:MaReKsAaA
SZ Mail ICQ Skype Web
Aspire ty si king grafik udelas me avatar?:D
# 6.9.2009 18.59
Obrázek
www.jabko.net
Obrázek
Obrázek
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aspite graffik neni všichni dělají práci za něj on ani nehne "PRDELI".
Nekdo vi proc sem nenapsal zadkem..
# 6.9.2009 19.50
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Kdo dělá práci za mě? Co to zase meleš super grafiku?
# 6.9.2009 20.38
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Neřeš,račí se zamysli ;):-O
# 7.9.2009 14.11
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
Dirtx^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJFJDHGKJFG
SZ Mail
strašný sigy ...
# 7.9.2009 14.30
LUKÁŠ BAUER.
Martasss
uživatel
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE
SZ Mail ICQ Skype Web

.!...Aspire...!.:inspiruj :D lol....inspirace je jedno z hlavních věcí co by měl grafik mít :D A ty tu píšeš, jestli by tě někdo inspiroval.... Jinak to co děláš mi přijde SH!T. protože to je dost primitivní podlé návodu z netu...


Neodsuzuj ho hned , každýmu hned říkáš , že je to shit při tom rafi se muže stát dobrým sigovým tvurcem , já taky začínal a odsuzoval si mě a nadával a podívej ted PXA už zvládám levou zadní. Jinak rafi na začátečníka to celkem jde ale zkoušej víc pozadí než jen černou barvou....
# 7.9.2009 16.46
Obrázek
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ

Martasss:

.!...Aspire...!.:inspiruj :D lol....inspirace je jedno z hlavních věcí co by měl grafik mít :D A ty tu píšeš, jestli by tě někdo inspiroval.... Jinak to co děláš mi přijde SH!T. protože to je dost primitivní podlé návodu z netu...


Neodsuzuj ho hned , každýmu hned říkáš , že je to shit při tom rafi se muže stát dobrým sigovým tvurcem , já taky začínal a odsuzoval si mě a nadával a podívej ted PXA už zvládám levou zadní. Jinak rafi na začátečníka to celkem jde ale zkoušej víc pozadí než jen černou barvou....


LOL, ROFL, ROFLMAO... HEHE, ROOOFL, HAHAA! xD
# 7.9.2009 21.15
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Pšouk, cos hulil? xD
# 7.9.2009 21.17
Obrázek
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Nic... nešlo to zadržet. :-[
# 7.9.2009 21.18
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
Také výbuchy se mi stavají jen ve škole. BTW: jako dneska docela FUN, píšeme test z matiky, my z kamošem už to nemužem zadržet začnem se gebit, teď ze zadu se někdo ozve ,,Koukni na učitele", v tu dobu učitel spal, tak všichni začali opisovat.Pak jsem zatleskal, a on vstál prošel třídu a pak začal vybírat. xD
# 7.9.2009 21.24
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

Martasss:

.!...Aspire...!.:inspiruj :D lol....inspirace je jedno z hlavních věcí co by měl grafik mít :D A ty tu píšeš, jestli by tě někdo inspiroval.... Jinak to co děláš mi přijde SH!T. protože to je dost primitivní podlé návodu z netu...


Neodsuzuj ho hned , každýmu hned říkáš , že je to shit při tom rafi se muže stát dobrým sigovým tvurcem , já taky začínal a odsuzoval si mě a nadával a podívej ted PXA už zvládám levou zadní. Jinak rafi na začátečníka to celkem jde ale zkoušej víc pozadí než jen černou barvou....



Ty se nevyjadřuj. Tobě jsme teď nic nepsal taks e do toho vůbec nevkládej. A jen pro upřesnění. PXA dáváš stejně hrozně jako dříve...A shit jsem řekl jen ejdnou vždycky to říkám jinak ;-)

Rafi: Dělej vysvětli jak jsi "myslel", že to lidi dělají za mě...Nevíš co? Jen jsi něco plácl a ani nevíš co....
# 11.9.2009 15.59
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Sigy-bannery-Avatary

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.