Chmatákov online


Fórum – Wipe – otázka

Fórum » Archiv » Wipe - otázka [zamknuto]

hatake kakashi
uživatel
SZ
Chtěl bych vědět, odkdy u 99% komunity proběhlo totální WIPE v mozku? Velmi by mě to zajímalo, hlavně čím to bylo způsobeno.

Důvodem tohoto topicu je čím dál tím menší iq průměr.

Tomu, kdo to zjistí, dám ve hře všechny mé účty, páč nechci aby se to stalo i mě. :-|
# 1.9.2009 7.11
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
IQ průměr? to jako ten z testu? :D
# 1.9.2009 14.49
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Nikdo nechápete pointu této zkázy ! Všechno je to zapříčiněno matrixem ! Protože matrix je všude! I v mozku těch, kteří ovládli tuto komunitu, a snaží se mermomocí převzít vládu této komunity. Jsou jako skarabelové, vsáknou se do vás jako déééšť (:-D) a už vás nepustí ! Všechny tyto potvory (dementi, děti, blbci atd. ... říkejte jim jak chcete) jsou ovládány králem podsvětí, Belzebubem, který se snaží zahubit náš svět lidskou demencí. Jediné, co mu brání v cestě k jeho totální destrukci světa, je pár statečných, kteří proti této demnci bojují a snaží se ji zničit !

Tribute to all the freedom heroes.
# 1.9.2009 15.09
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Sewer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ ICQ Web
Text mažu, protože nebyl můj. Některý z moderátorů mi jej upravil.
Prosím o smazání tohoto postu.



Naposledy upraveno: 3.9.2009 19.59

# 1.9.2009 15.22
Obrázek
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Né tim to nebude.. bude to tim, co sem psal já a nikdo se semnou nebude hádat, protože pravdu tady mám jenom já !!! xD
# 1.9.2009 15.23
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
chmat_player
uživatel
SZ

kudka:Nikdo nechápete pointu této zkázy ! Všechno je to zapříčiněno matrixem ! Protože matrix je všude! I v mozku těch, kteří ovládli tuto komunitu, a snaží se mermomocí převzít vládu této komunity. Jsou jako skarabelové, vsáknou se do vás jako déééšť (:-D) a už vás nepustí ! Všechny tyto potvory (dementi, děti, blbci atd. ... říkejte jim jak chcete) jsou ovládány králem podsvětí, Belzebubem, který se snaží zahubit náš svět lidskou demencí. Jediné, co mu brání v cestě k jeho totální destrukci světa, je pár statečných, kteří proti této demnci bojují a snaží se ji zničit !

Tribute to all the freedom heroes.


Zajímavá teorie.. xD
# 1.9.2009 18.08

Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Nikdo nechápete proč jsem tento topic založil.. Achjo 3-(
# 1.9.2009 20.46
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Diexx2
uživatel
Obrázek
SZ
Hatake: víš co na to je jednoduchá obrana .. když se nenecháš dementama vytočit, tak ani ty nebudeš dement... Když se vytočit nrcháš.. Budeš stejnej dement jako ten co tě vytočil
# 2.9.2009 6.57
Jsem zpět, jste rádi? lol
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
diexxx poezie lol
# 2.9.2009 7.05
Obrázek
Robo_0000100
uživatel
Ve hře: Robo0000100
SZ ICQ Skype Web
Já ti řeknu ,proč to tak je :
Malé dětičky (5-10 let) sou v realitě nic ,malé psí hovínko (až na některé děti ,které se snaží učit a něco dosáhnout) a tak ,když se nemají na kom "vynervačit" tak přijdou do chmatu ,a začnou všem nadávat a říkat : já mám 15 let ! ...... prostě 3-( ,a dítě řekne dítěti že tam je supr ,že tam každemu nadava a už tam je materská školka lol
# 2.9.2009 11.17
 


SZ
Tak tohle mě až zvedlo ze židle. Hatake Pi*usi, vyvoláváš ve mě takové pocity, že bych ti nejraději rozmlátil hlavu. Sám si donedávna byl stejný ču*ák jako všichni tady, jen pak ses asi praštil do kebule a přetrklo tě na "pana inteligenta". Nejvíc mě m*dá, že tu meleš ho*na typu "malé děti" samotnému ti je 15-16 a už jsi jo ku*va dospělý borec. Co jako čekáš? Že tu budou děti ve věkovém rozmezí 9-13 let a budou chrlit inteligentní sra*ky jako ty? Prober se. Chmatákov působí dětským dojmem, tak co čekáš? Že tu budou dospělí kravaťáci s vysokoškolským vzděláním a projednávat tu nějaké chytrolínské debaty? Jako já neznám nikoho, kdo by byl dospělý a místo zábavy s přáteli, hospody, přítelkyně, cokoli jiného... by seděl tady u forka a vedl nějaké inteligentní sra*ky... pro mě jsi ubohý ču*áček, který si myslel, jak rychle vyspěl... pic

+ 55 % XmenT
# 2.9.2009 12.30
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Věk mám v profilu..

I když jsem byl killer, nikdy jsem neplsoval, neptal se kdy pojede server, nepodával jsem návrhy které ten den byli založené.

Ty máš co mluvit o vyspělosti. Rofl, dojímáš mě, tečou mi slzy.. Ale smíchem..

TY, který tady nedokážeš napsat jediný post bez sprostého slova mi říkáš že jsem ještě malé dítě? Zamysli se nad sebou. Všechno se nedá řešit hádkami, nebo tvými extra kchůl sprostými hláškami.

Jestli se chceš hádat, pojď PM.
# 2.9.2009 12.34
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...


SZ
No, vím.. sprosté slova... můj zlozvyk xD Ehm, o nějakém plsování, killerství tu nepadlo slovo, to je mi fuk. O vyspělosti? Nejsem vyspělý, je mi 16, jsem dítě a beru to tak, ale já tu nehoním ego na malých děckách, aby věděli jaký jsem dospělák. Malé dítě jsi, nebo snad ne? Ty snad chodíš makat, abys měl na nájem a další kraviny okolo toho, ty si vaříš? Staráš se svým způsobem sám o sebe? Ne, maminka ti strčí kapesné, koupí ti hadry, ať nechodíš s holým zadkem, uvaří ti oběd, popřípadě jídelna o nic se starat nemusíš, až budeš plnoletý, budeš si bydlet ve svém, něco si prožiješ - budíž. Jsi u mě dospělý člověk.
# 2.9.2009 12.44
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Řešte si své problémy jinde.

lock
# 2.9.2009 12.46
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ciby BAN, chodí se sem jen hádat, zbytek na ty hádky bacha, za ty jsou taky %

Dávám za to 5% ale i tak
# 2.9.2009 14.50
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Wipe - otázka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.