Chmatákov online


Fórum – Novinky v CH2 – aktualizované téma

Fórum » Archiv » Novinky v CH2 - aktualizované téma [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Jako dříve, v tomto vlákně budou zvěřejňovány dokončené implementace či věci, na kterých právě pracuji.
Včera bylo přidáno:
-obrana platící na neomezené množství lidí (když vás 10 lidí zasáhne, obrana je všechny zabije). Platí 30 minut.

-text zobrazenými i nad postavami, stejně jako v CH15

Dnes večer nebo během zítřka by mělo být:

-předávání peněz
-okno nastavení hry (není grafika, budu muset udělat já, stejně jako okno banky nebo obchodu)
# 28.8.2009 9.15
 

Stránky: 1 2 3

Gizmo
autor hry
SZ
MAK: musí být místo, kde jde v bezpečí obchodovat, jinak ztrácí smysl hrát za slabší postavy. Narozdíl od CH1, tady vede cesta do chráněné přes území bez obrany.
# 28.8.2009 13.04
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Právěže :) je sranda obchodovat s adrenalinem jestli někdo nepřiběhne se sekerou a nerozjebe tě nou. A když tě sekne tak okamžitě obrana. Ta slabší obrana má OBRANU a nebo at si najme bojovníka, že.. ( jak si to chtěl aby to bylo)
# 28.8.2009 13.06
 
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
no tak to je lepsi ta cesta do chraneni uz se tesim na ch2 :twisted:
# 28.8.2009 13.06
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
A nebo může být chráněná zpoplatněná..to si pak lidi rozmyslí, aby tam lezli pořád.
# 28.8.2009 13.08
 
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
K topicu Hardware, Autore hry, je docela lamský tajít jaký je server ke hře... Už víme proč to furt laguje, stojí tam totiž nějaký shit 500MHz... Myslel jsem, že CHO je normalní hra a jako každý normalní správce by to mohl zveřejnit..
# 28.8.2009 13.10
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Jj, zpoplatnění by bylo gut. Třeba port tam by stál 100-500chk :)

EDIT: To zpoplatnění by se mohlo zavést už teď do této verze, když výjde nová verze. (doktor v NP, zpoplatnění chráněné zóny...)



Naposledy upraveno: 28.8.2009 13.14

# 28.8.2009 13.10
Áj níd mór drags! :idea:
Mareksa
uživatel
Obrázek
Ve hře: v ch2:MaReKsAaA
SZ Mail ICQ Skype Web
ch 2 bude na lvly ne? tak ze by to bylo podle lvlu
# 28.8.2009 13.12
Obrázek
www.jabko.net
Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Vladdys: už chápu, proč ukrajinci dělaj samou práci pro opice..ty fakt nemáš mozek. Můžu ti napsat cokoli a ty si to nemáš šanci ověřit. A máš pravdu, správce by to mohl zveřejnit - ale já už rok píšu, že správce nejsem. O HW jsem tu už kdysi psal - od té doby se nic nezměnilo.



Naposledy upraveno: 28.8.2009 13.15

# 28.8.2009 13.14
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ

Gizmo:A nebo může být chráněná zpoplatněná..to si pak lidi rozmyslí, aby tam lezli pořád.


S tím bych i souhlasil, bohatej řemda at si zajde do chráněné... bojovníci, ať si bojujou pěkně. Fajn nápad podle mě
# 28.8.2009 13.15
 
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
to bych spis udelal ze kolem chraeni by bylo bez obranu a do chraneni vztup za 350chk
# 28.8.2009 13.15
Obrázek
Mareksa
uživatel
Obrázek
Ve hře: v ch2:MaReKsAaA
SZ Mail ICQ Skype Web
nebo bych dal ze do banky by sli dat prachy a treba jednou za den kdyz lognes dostanes 1% urok :D
# 28.8.2009 13.18
Obrázek
www.jabko.net
Obrázek
Obrázek
Sewer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ ICQ Web
Taky souhlasím se zpoplatněnou chráněnou zónou. Mohlo by se to zavést i do CH1.5
Nechtělo by se ti to udělat Gizi? :-) ....Jak tu někdo navrhoval - za projití kupříkladu 1k
(ale jak by to bylo s VIP zónou? :-O ... poloviční cena? ;-) )

Mimochodem jsem moc rád, že v CH2 bude obrana na půl hodiny ... a ještě k tomu na všechny, kteří zaútočí.
# 28.8.2009 13.20
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Sewer: CH1 se už žádné změny (téměř jistě) nedočká.
# 28.8.2009 13.23
 
Mareksa
uživatel
Obrázek
Ve hře: v ch2:MaReKsAaA
SZ Mail ICQ Skype Web
Nebo ze by sis koupil treba za 300 kc zadarmo vstup do chranene treba na rok :D
# 28.8.2009 13.25
Obrázek
www.jabko.net
Obrázek
Obrázek
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
sewer omg do vip zony je jasne ze bude za daco kdyz jsem si ji asi koupil za normal penize premislej
# 28.8.2009 13.28
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Novinky v CH2 - aktualizované téma [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.