Chmatákov online


Fórum – OLD Verze

Fórum » Archiv » OLD Verze [zamknuto]

Mareksa
uživatel
Obrázek
Ve hře: v ch2:MaReKsAaA
SZ Mail ICQ Skype Web
Jsem nekde slysel ze ma Sam 12 zalohovanou celou old tak se chci zeptat jesi nekdo nema svet.chm kdyztak aby mi to poslal
# 25.8.2009 19.19
Obrázek
www.jabko.net
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Sunfig_
uživatel
Ve hře: Sunfig
SZ Mail
Ok příště napíši dělá pomoci php,ne nebudu zde vést war ;)
# 29.9.2009 18.55
:-)
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Stop...
# 29.9.2009 19.17
 
COmputeer
zablokován
SZ
Sam: prijmi me do site, podaval sem furt prihlasky a pak to napsalo uspesne nebo co a pak sem podal zadost o clenstvi v siti a zatim nic, podaval sem to vcera, IP hamachi: 5.38.100.80
# 30.9.2009 7.15
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
Sunfig_
uživatel
Ve hře: Sunfig
SZ Mail

COmputeer:Sam: prijmi me do site, podaval sem furt prihlasky a pak to napsalo uspesne nebo co a pak sem podal zadost o clenstvi v siti a zatim nic, podaval sem to vcera, IP hamachi: 5.38.100.80


Stačí jednou podat přihlášku a oni se rozhodnou ;) , ale mezi dneškem a pátkem bude 1.4 spuštěna veřejně ;)
# 30.9.2009 7.24
:-)
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Mno, nieje to isté, furt neprišli Gizmovi všetky platby...

Computer - už len za toto ťa nepríjmem... Myslíš že ja neviem čo stým robiťˇ, Žiadosť o prijatie si podal tak čakaj a ak nevydržíš tak bye a FU...
# 30.9.2009 13.34
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Plz a mě tu přyhlášku přýjmeš? pls
# 30.9.2009 14.51
 
MeDaR_DíK
uživatel
Obrázek
Ve hře: MeDaR_DíK
SZ
A umí to ten tvůj kámoš?;-)
# 30.9.2009 15.29
Obrázek
COmputeer
zablokován
SZ

Sam #12:Mno, nieje to isté, furt neprišli Gizmovi všetky platby...

Computer - už len za toto ťa nepríjmem... Myslíš že ja neviem čo stým robiťˇ, Žiadosť o prijatie si podal tak čakaj a ak nevydržíš tak bye a FU...


Jen rekni jak dlouho (cca) a vydrzim, pokud to nebude nak dlouha doba, prihlasku sem podal 2x nebo 3x promin, jinak hned jak bude mozna koupit VIP a bude za rozumnou cenu tak si ho koupim ;-), staci mi na jaky bankovni ucet to mam poslat, a co mam napsat do toho textu
A pridej si me do Icq (moje icq: 590931855)
# 30.9.2009 18.48
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. Old není ofic, nás si nekoupíš ;) Nevidím jediný důvod, proč by si tě měl Sam přidávat? :-O
# 30.9.2009 18.54
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
COmputeer
zablokován
SZ
1. Chci podporit server a za 2. Chci naplno hrat old, hraju chmat cca 3-4 roky a v Old sem byl ete Noob, ale celkem dost si ji pamatuji a vim , ze to nemelo cenu bez VIP, ze se nikam nedostanu
# 30.9.2009 19.08
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
Mr.VladdyS
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ ICQ Jabber Skype Web
3-4 roky Chmatákov? Kde to žiješ? V roce 2005 to nehrály ani lidí co si teď řikají ,,OldŠul" xD
# 30.9.2009 19.16
Obrázek
COmputeer
zablokován
SZ
Mno 3 roky hraju urco, ale Old Schol sem nemohl bejt protoze sem tam byl jen obycejnej noob bez VIP kterej je vedle kdyz se dostane do kobky a je tam voda tak tam zkousi lovit, a kdyz zjisti ze na to nema skill, tak mu docvakne ze ta zluta velka ryba , kterou mu prodali za jeho celooldverzovi uspory (1,5k) tak ze prida 1% prestky a lovi se tady a ze kdyz pujde ke zdi, kde je džuzna tak ho to teleportuje a nasledne kopne, kdyz se zkousi v 7:00 lognout tak logne na ledovym a je upe vedle
# 30.9.2009 19.22
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Všechno souhlasí, je vidět že jsi tam možná chvilku hrál. Akorát ta ryba přidávala 2% přesnosti, ne 1% 8-).
# 30.9.2009 19.26
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail
Jako uplnej noobik jsem old taky chvílí hrál, znáte to , třeba sjem si našetřil na bročku a náboje a myslel sem si že někoho kilnu i bez přesky, ale brzo jsem přestal z důvodu že bez vip jsem ve dne nemohl hrát, nebavilo mě furt logovat znova .. Ale taky se mi zdá že skilovka přidávala 1% přesky , nemůžu si pomoct , ale pravda že už to ňákej ten rok je takže se možná pletu no ...
# 30.9.2009 19.31
 
COmputeer
zablokován
SZ

łPłett:Všechno souhlasí, je vidět že jsi tam možná chvilku hrál. Akorát ta ryba přidávala 2% přesnosti, ne 1% 8-).


Ja mel 10% a nevedel sem na co ta rybka je tak sem se zeptal prodejce mi rekl at na ni 2x kliknu sem ji pouzil a mel sem 11% mno..
EDIT: Nwm me ta old nak bavila a byl sem na ni zavislej.. I kdyz sem vydelal na zbiju pak sem neco natezil a skoncil, proste me to bavilo.. pak sme meli reditelske volno a ja sem si zalozil ucet x Dx Dx Dx D a vydelal sem nak 500 pak sem dosel az do Pk a pak sem koupil sekeru a sekal.. pak sem mel 1k a jeden borec mi nabidl magnumko za 1000, vedel sem jak je dobre tak sem to bral pak mi rekl ze ma 25% stav a zacal do me sit kulasem, snazil sem se mu utect, ale videl sem ze nemam sanci tak sem odlogl, po hodine logl s 5hp a rychle to dal do banky, pak sem dosel az do 1. mesta tam sem se ozivil a koupil naboje, sel na rub a kamos tam dosel s brokou a nabojema (sehnal za 1,5k) a killili sme a pak tam dosel killer a rekl ze koupi magnum sem mu rekl ok a von vytahl kulas a kill me kamosa taky a vzal si veci a pak sem s tim uctem skoncil a udelal novy



Naposledy upraveno: 30.9.2009 19.53

# 30.9.2009 19.39
Hm.. 40 % za napsani odkazu na ul**.t* a 40% a kdyz se vyptavam co to je warezz prez Pm tak dalsich 40%

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Fórum » Archiv » OLD Verze [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.