Chmatákov online


Fórum – Stará verze

Fórum » Archiv » Stará verze [zamknuto]

atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
Mě to nedá vím že s eo tom nemá psát ale přesto se chci ještě jednou zeptat je kožný aby měl někdo starou verzy? (s podzemní chodbou na lávák a leďák, s druhou velkou, prázdnou pouští, s podvodním světem atd.).
Odpově´d chci protže jsme se doslech že někdo tuto verzy vlastní.
dále jen dotaz je možný zíksat tuto verzy pro nějaký server? Třeba jen pro jeden, nebo aby třeba gizmo udělal old verzy např. s kapacitou 10 lidí.

(sice gizmo psal že starou smazal ale o nějakou dobu později psal taky že má zálohovaný všechny verze chmatakovů).
# 14.8.2009 12.17
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
  • Chcete taky starou?
  • Ano, hrál jsem jí.14 hlasů, 78 %78 %
  • Ano ale nevím co to je.0 hlasů, 0 %0 %
  • je mi to jedno0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne nikdy jsme jí nehrál.3 hlasy, 17 %17 %
  • Ne ale hrál jsem jí.1 hlas, 6 %6 %
  • Celkem 18 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Zeu: Založíme klub?
# 16.8.2009 12.32
Áj níd mór drags! :idea:
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
Losos: jakej klub?:) naka sekta :D btw cho uz nehraju :) ted budu pomahat kamosum budou delat projekt ktery bude neco jako mmorpg, ja budu delat scripty a hosting serveru na testy pocitam ze to bude ke stazeni tak pristi rok na zimu. Budou mit grafika kterej delal grafiku na mafii teda jich bylo vic. A medialni sponzor vodafon . Vidim v tom budoucnost . Ae ani nevim proc to pisu:/
# 16.8.2009 13.35
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
chmat_player
uživatel
SZ
kožný neni nic, ale je Možný ze ma nekdo OLd, treba ji ma kamos jenze je to POUZE klient, Gizmo nevi naky heslo serveru Old verze ci co a i kdyby ho mel tak je to pry otazka desetitisic korun aby mohla jet Old, kamos zkousel udelat z Old nelegal ale neslo to xD kdyby to slo tak klidne se spojime na legalizaci a meli by sme uplne nejvic lidi urcite xD
# 16.8.2009 18.10

Obrázek
atlan2
zablokován
Obrázek
Ve hře: arky
SZ Web
1., není těžký si založit server a přez klienta se připojit na své Pc zevnitř
2. klienta jsem odstranil když giz napsal že totálně smazal old
3. teďka toiho klienta lituju protže jsem pak našel odpově´d že giz má zálohu
4. Giz umí napsat dašlího klienta
5. gizmo to neudělá protže lidi chtějí starou
6. kdyby udělal gizmo starou nebudou lidi hrát vektorovku (která je poměrně hezká až na 85% skinu)

Co sy myslím že by šlo.
1. mapa jde upravit (potřebujete program co dokáže upravit soubory tipu Chm
2. ala nejde upravit :-D duvod: takoví program ¨má jen gizmo

Ps: kdyby gizma někdo přesvětčil tak by možná spustil server pro hráče co by si za něj zaplatily :)
# 16.8.2009 20.19
Pro ty co to neví tak to co mám v Avartu je z pohledu normálního člověka šavlozub a jestly tomu někdo říká jinak ať si říká pro mě je šavlozub tohle a žádnej jinej chobot.
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
atlan: Omg, vevymýšlej hovadiny! Gizmo se ti nebude patlat se starou, marně se snažíš.
# 16.8.2009 22.30
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Zeu
zablokován
Obrázek
Ve hře: Zeu
SZ
Po česky řečeno gizmo se se starou verzí už s_a_ nebude , když teď má malo času na vektora a ještě do stare jej přemyšlí tu někdo
# 16.8.2009 22.41
Každej má chybu jen jeden MOD jích má vic
chmat_player
uživatel
SZ

atlan2:1., není těžký si založit server a přez klienta se připojit na své Pc zevnitř
2. klienta jsem odstranil když giz napsal že totálně smazal old
3. teďka toiho klienta lituju protže jsem pak našel odpově´d že giz má zálohu
4. Giz umí napsat dašlího klienta
5. gizmo to neudělá protže lidi chtějí starou
6. kdyby udělal gizmo starou nebudou lidi hrát vektorovku (která je poměrně hezká až na 85% skinu)

Co sy myslím že by šlo.
1. mapa jde upravit (potřebujete program co dokáže upravit soubory tipu Chm
2. ala nejde upravit :-D duvod: takoví program ¨má jen gizmo

Ps: kdyby gizma někdo přesvětčil tak by možná spustil server pro hráče co by si za něj zaplatily :)


dobry posilej 10 000 Kč mesicne a mozna by Giz obnovil old ;-))
# 17.8.2009 8.40

Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Zamítá se všechno, tohle je debata o ničem, ne atlane, nic se měnit nebude, chmat de kupředu, ano nová verze se dětem jako ty nelíbí, ale to není gizova starost
# 17.8.2009 11.45
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stará verze [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.