Chmatákov online


Fórum – Chráněná zóna – střelba

Fórum » Archiv » Chráněná zóna - střelba [zamknuto]

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Napadlo mně takové řešení,když nějaký hráč střelí někoho tak ten,kdo ho střelil nemůže podobu 15 sekund vstoupit do chráněné zóny.Co si o tom myslíte?Protože mi příjde ubohý vyjít před zónu střelit někoho a potom se zpět vrátit do chráněné zóny.:-|
# 1.8.2009 13.54
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
  • Líbí se Vám tento nápad?
  • Ano9 hlasů, 82 %82 %
  • Ne2 hlasy, 18 %18 %
  • Celkem 11 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
15 sekund je málo, rovnou minutu třeba ;)
# 1.8.2009 13.56
Áj níd mór drags! :idea:
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Tak mně je to jedno,prostě nějaký určitý čas.
# 1.8.2009 13.57
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
chmat_player
uživatel
SZ
tak tech 10 sec. staci na napsani obrany, jeste udelat kdyz si trefen nemuzes 10 sec. odlognout a kdyz trefis nekoho tak 5 sec nemuzes odlog ;-))
# 1.8.2009 14.19

Obrázek
Guhor
uživatel
Ve hře: Ewen
SZ Jabber Skype Web
ano,dobry napadlol
# 1.8.2009 15.19
Chmatakov do toho!!!lol
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
souhlas

A co je omg s tím, že po odlognutí vás to opravdu odlogne až po X sekundách? Dyt už to bylo několikrát, tak co s tím pořád habrujete? :D
# 1.8.2009 15.28
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
BaLiN
uživatel
Ve hře: Chmat už nehraju
SZ Mail ICQ Skype
Hej s tím nesouhlasím to mě náhodou baví někoho zabít a jít rychle do chráněný :-D . Jinač mě sere když s někým duelím a on odlogne mno ...
# 1.8.2009 15.32
 
Sewer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ ICQ Web
Já taky nesouhlasím. Může to udělat každý... Každý má právo se tam jakkoli ukrýt.

čili já říkám - NE ! 8-)
# 1.8.2009 15.49
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aha, takže až tě někdo zabije a zdrhne do ochrané zóny a ty budeš mít u sebe nějáké VIP věci, nebo toho svého dráčka tak si nestěžuj j?
# 1.8.2009 15.52
Áj níd mór drags! :idea:
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Ted před ch2 bych to neřešil
# 1.8.2009 15.58
 
Sewer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ ICQ Web

pan Losos:Aha, takže až tě někdo zabije a zdrhne do ochrané zóny a ty budeš mít u sebe nějáké VIP věci, nebo toho svého dráčka tak si nestěžuj j?



Ano, bude to můj problém. Nejsem ale dement, abych jezdil po Chmatu s tak málo HP, aby mě někdo sejmul na jednu ránu... Mimochodem, na co bych si měl jako stěžovat??? Já si stěžuju, pokud na to mám nárok. Pokud mě někdo zabije, mám snad nárok si na někoho stěžovat? Těžko... Pokud máš proti mě něco osobního, tak mi to můžeš napsat třeba PMkou a ne se tady snažit o nějakej ubohej sarkasmus.
(toho mého dráčka)

Co by to jako bylo za spravedlnost? Kdybych někoho zasáhnul a nemohl se pak schovat do chráněné? (mluvim za ostatní, každý ví, že nejsem killer). To by jste pak chtěli, aby do chráněné mohli jem lidi s blue karmou nebo jen určitým počtem zabití...

Za sebe, všechny killery a inteligentní lidi znovu říkám - NE !
# 1.8.2009 19.17
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
...boha, killovat v modré zóně se nesmí, to jen tak na okraj. Pokud by tě někdo zabil v modré zóně a měl by jsi důkazy, nebo důvěryhodné svědky, máš právo si stěžovat.

Nic proti tobě nemám.

A o sarkasmus jsem opravdu nesnažil i když to tak možná vyznělo. :-)

...ty už moc nehraješ. Jde to vidět, denně se stává že někoho zabijou s 210 hp během pár sekund. Poberou věci a log out, nebo v našem případě hurá do ochrané zóny.
# 1.8.2009 19.28
Áj níd mór drags! :idea:
Sewer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ ICQ Web

pan Losos:...boha, killovat v modré zóně se nesmí, to jen tak na okraj. Pokud by tě někdo zabil v modré zóně a měl by jsi důkazy, nebo důvěryhodné svědky, máš právo si stěžovat.

Nic proti tobě nemám.

A o sarkasmus jsem opravdu nesnažil i když to tak možná vyznělo. :-)

...ty už moc nehraješ. Jde to vidět, denně se stává že někoho zabijou s 210 hp během pár sekund. Poberou věci a log out, nebo v našem případě hurá do ochrané zóny.



To je celkem ale jeho chyba. Když nestihne ani dát obranu i když má 210 hp. Nebo se ubránit, použít léky, utéct nebo prostě srabácky odlognout ...
Stále jsem i proti tomu, že se té vaší v takzvané "modré zóně" nesmí killovat. Vždyť jinde nikdo není. Dřív to nebylo a já to nerespektuji ani teď. Chmatákov nehraju dlouho, ale hra by ztratila kouzlo. Tak proč se ne prvním ostrově neudělá jedna velká chráněná zóna? Řeší se to tu pořád dokola.... Já budu dodržovat POUZE pravidla uvedená zde na webu v sekci pravidla.:-P
# 1.8.2009 22.45
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Víš proč se neudělá jedna velká chráněné zóna? Protože se Gizmovi nechce, sere na vás... Kdyby nebyly ve hře takový kokoti jako teď, obrana by vůbec neexistovala!!!

Vsadím se, že ani ty by jsi obrana napsat nestihl, kdyby jsi chytl 4 blesky. :-P
...třeba Balinn to tak dělal, zabil tak třeba Jirekyho který měl u sebe vánočku, měl full hp a podle tebe patří mezi ty inteligenty.



Naposledy upraveno: 1.8.2009 23.00

# 1.8.2009 22.50
Áj níd mór drags! :idea:
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A bude to v CH2 vlastně.. a gizmo se srát s ničím novým nebude
# 1.8.2009 22.53
 

Fórum » Archiv » Chráněná zóna - střelba [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.