Chmatákov online


Fórum – Aktivita

Fórum » Archiv » Aktivita [zamknuto]

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
No s CH.T.S. to vypadá celkem podivně tak se chci zeptat kdo je aktivní,já do hry zajdu občas (momentálně sem u bratrance tak tam nechodím) a potkávám snad jen johna.:-|
# 30.7.2009 23.00
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Stránky: 1 2 3

pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Natoč, foť... ;)
# 31.7.2009 10.25
Áj níd mór drags! :idea:
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
Pořád tam je :D
# 31.7.2009 10.41
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
HAtake: Losos nic nenavrhoval, jen to, abych tě přijal ;) .. To mě docela dostalo, protože když jsem tě tam chtěl, byl on proti :) .. a PAk to tvoje bonzování a vyptávání se na takové kraviny :D .. A jako .. preo to, aby to vyřešil, musíš být v CHTS, jo?:D
# 31.7.2009 11.02
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Fabo, já ti ten můj návrh neříkal, protože já fakt už nvm, kdo je tu šéf. Nvm komu se s tím svěřit no. :-!
# 31.7.2009 11.24
Áj níd mór drags! :idea:
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Fabo je šéf ;)
# 31.7.2009 11.31
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
On zas na mě že není... :-)

...chce to reformu :-P
# 31.7.2009 11.32
Áj níd mór drags! :idea:
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jsem šéf, no .. aLe nebudu se nad nikým povyšovat a nic :) .. Ten návrh si mi klidně mohl říct, i kdybych šéf nebyl :)
# 31.7.2009 11.37
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
hatake kakashi
uživatel
SZ

Fabos121:HAtake: Losos nic nenavrhoval, jen to, abych tě přijal ;) .. To mě docela dostalo, protože když jsem tě tam chtěl, byl on proti :) .. a PAk to tvoje bonzování a vyptávání se na takové kraviny :D .. A jako .. preo to, aby to vyřešil, musíš být v CHTS, jo?:D


A co myslíš že byl ten dobrej návrh? xD

Byl to joke. Je mi už celkem jedno jestli někde budu, či ne. Stejně aktivní nebudu, ptže na CH nemám čas, jen v noci a to je ve hře max. 5 hráčů, většina AFK.

I kdybych byl plsák nebo GM, do hry bych lezl max 3x do týdne.

Bonzování? *no idea*
# 31.7.2009 22.33
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ne :D To tvoje "Zeptám se Gizma" a to jen kvůli tomu, žejsem pustil jednoho hráče, tak sis chtěl zjišťovat, kdo to je .. jestli zubr, ciby, atd .. no prostě No_Obák jak cap :D .. Někdo ti řekne pravdu, že máš hlas jak buzna a hned musíš jít brečet lol .. Peace :)
# 1.8.2009 8.32
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
hatake kakashi
uživatel
SZ

Fabos121:Ne :D To tvoje "Zeptám se Gizma" a to jen kvůli tomu, žejsem pustil jednoho hráče, tak sis chtěl zjišťovat, kdo to je .. jestli zubr, ciby, atd .. no prostě No_Obák jak cap :D .. Někdo ti řekne pravdu, že máš hlas jak buzna a hned musíš jít brečet lol .. Peace :)


Pro hledané slovo "gizma" nebyl nalezen žádný záznam. Navíc mám měkkej hlas a co? Mě to je jedno. Jen se směji lidem kteří si myslí, že měkkej hlas znamená nižší věk.
# 1.8.2009 16.31
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jojo :D .. jak se budu nudit, najdu tu historii :DD ..
# 1.8.2009 17.25
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ
Musíte se pořád hádat??Andy ty to neřeš....a Fabo....tobě může bejt z čista víš kde...jakej má hlas....Zá to člověk nemůže víš,jakej má hlas....=o)
# 1.8.2009 18.05
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Merkur: To víš, fábo si asi myslí, že musím mít hlas 30 letého ožraly abych měl 17..
# 1.8.2009 19.12
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Já nic o tvém hlasu neříkal, to ten, který byl za to v NP :D .. Ale je mi to jedno .. a 17 ti není :P a Merkur: Tichučko :-* :)
# 1.8.2009 19.42
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
M3RkUR
zablokován
Obrázek
SZ

Fabos121:Já nic o tvém hlasu neříkal, to ten, který byl za to v NP :D .. Ale je mi to jedno .. a 17 ti není :P a Merkur: Tichučko :-* :)




Ne :D To tvoje "Zeptám se Gizma" a to jen kvůli tomu, žejsem pustil jednoho hráče, tak sis chtěl zjišťovat, kdo to je .. jestli zubr, ciby, atd .. no prostě No_Obák jak cap :D .. Někdo ti řekne pravdu, že máš hlas jak buzna a hned musíš jít brečet lol .. Peace :)



??...3-(
# 1.8.2009 20.01
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Aktivita [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.