Chmatákov online


Fórum – utočení v blue zonách

Fórum » Archiv » utočení v blue zonách [zamknuto]

z0r0
uživatel
SZ
Už mě se** že nekdo jde, sekne mě a odlogne nebo 2 na sebe stoupnou ,jeden s oživkou druhej s kulasem nebo nečím takovým a šjie do mě, já pak nemám šanci

proto navrhuji, aby Nešlo v blue zónách útočit na hráče, povolit aby šlo útočit na červeného hráče, povolit červenému hráči útočit na modrého, kdyŽ ho před tím modrý hráč zasáhl

Co vy na to?
# 21.6.2009 2.23
 
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
máš obranu chráněnou pokud nejsi kokot tak tě nezabijou
# 21.6.2009 6.17
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Jn...pokud nechodis s 25hp
# 21.6.2009 6.31
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
z0r0
uživatel
SZ

KoblizekX2:máš obranu chráněnou pokud nejsi kokot tak tě nezabijou


mno dobrý tak tam dejte NPC kterymu muzu prodavat sutry z red zbije a je to v poho
# 21.6.2009 7.20
 
KoblizekX2
zablokován
Obrázek
SZ Mail
kdybys nebyl debil mužeš odlognout mužeš mít 275hp mužeš utéct když se rozutečkoudáš mu obranu mužeš vzit jeho věci dát mu obranu a než ho oživěj tak utéct akorad si dement a stojíštam a píšeš? "nechte toho dám vám ban"
# 21.6.2009 8.12
Obrázek
z0r0
uživatel
SZ

KoblizekX2:kdybys nebyl debil mužeš odlognout mužeš mít 275hp mužeš utéct když se rozutečkoudáš mu obranu mužeš vzit jeho věci dát mu obranu a než ho oživěj tak utéct akorad si dement a stojíštam a píšeš? "nechte toho dám vám ban"


Dement jsi akorát tak ty, já těžím , protože nemám peníze a nemysli si, měl jsme u sebe léky, začali mě killit ja bezel k němu hodil jsem pod něj clicker dla obranu a vzal to, ale on jde do bany, veme další zbraň atd.
# 21.6.2009 9.28
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A nebo stačí podplatit CHTS a ten ho zabije :D
# 30.7.2009 0.59
 

Fórum » Archiv » utočení v blue zonách [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.