Chmatákov online


Fórum – Bug v Obchodování

Fórum » Archiv » Bug v Obchodování [zamknuto]

Maxi_Kosi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Deje se mi Na účtu MaX_=P bud v obchodování.. Nemůže mi dát druhý hráč Chk.. stávalo se mi to už dříve ale tak vždycky den..3-( Na mém druhém účtu mi to vždycky šlo a NiKDY mi to tam neudělalo.. Poraďte mi cO mám udelat aby se mi to spravilo..3-( Děkuju Vám:)
# 16.6.2009 11.12
 

Stránky: 1 2

Gizmo
autor hry
SZ
1) Nejspíš sis vypnul obchod :p
2) Pokud to máš na jednom počítači (2 klienti naráz) nemusí to správne fungovat. Normální člověk má zapnutý jen 1 klient.
3) Nezakládej laskavě 2 témata o stejné věci!
# 16.6.2009 11.14
 
Maxi_Kosi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
díky ale jenom na chvilku jsem to vyzkousel.. nehral sem nikdy 2 ucty na raz maximalne tak 3minuty jenom jsem to chtel vyzkouset.. ale nejde mi to i kdyz hraju celej den jeden ucet.. nemohl by se na to podivat DJ Miki? Saibot to je zkuseny hrac mi poradil at to reknu DJ Mikimu ze se mi to to podívá.. jj omlouvám se nevedel sem ze se to tak ulozilo 2x.. dekuju
# 16.6.2009 11.23
 
Gizmo
autor hry
SZ
Jediný programátor hry jsem já - DJ Miky se stará o web a obchod s VIP, nemá nic společného s hrou a bugama v ní.
Tvůj problém nechápu - když hraješ za jeden účet, jak si můžeš předávat věci? Zkontroluj si, jestli máš zapnutý obchod. Tuto chybu nehlásil nikdo za cca 2 roky, takže bude problém někde u tebe.
Když zapneš dva klienty, nemusí obchod fungovat, protože klient není dělaný na to, aby fungoval ve více verzích naráz.
# 16.6.2009 11.25
 
Maxi_Kosi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ale saibot mi chtel dat pres SHOP chk.. protoze sem potreboval proste.. ale neukazou se mi tam.. chk mam porad stejne a ten dotycny taky.. nevim proc mi to dela.. ahá takze DJ Miki nic OK..:( Ten ucet je muj hlavni..
# 16.6.2009 11.32
 
Gizmo
autor hry
SZ
Mačká ten Saibot vůbec to malé tlačítko OK v obchodě? Asi ne, protože pak se peníze neukážou...Ještě než klikne na "připraven", musí klepnout na "OK" vedle číslic pro zadání peněz, jinak to ten druhý neuvidí. A ty peníze musí mít :)
# 16.6.2009 12.30
 
MaX_=P
uživatel
Ve hře: MaX_=P MaX__
SZ ICQ
no prave ze ja tam to OK vidim! a pak mame oba stejne chk.. nevim co to je.... ale ja chk jinejm davat muzu.. neepodíval by ses na to?? prosim?3-(
# 16.6.2009 14.02
MaX_=P8-)
Gizmo
autor hry
SZ
Na to "OK" on má kliknout! Ten, kdo ti dává peníze, ne ty!
Není se na co podívat, tvůj účet je jako každej jinej, za více než 2 roky obchodu nikdo tento problém neměl, takže je to problém u tebe (nebo u toho, co ti neumí dát peníze, protože nekliká na ok).
Takže ještě jednou: po zadání částky musí kliknout ten, kdo dává peníze, na to malé "OK", jinak druhý peníze neuvidí!
# 16.6.2009 14.17
 
MaX_=P
uživatel
Ve hře: MaX_=P MaX__
SZ ICQ
ALE ON TO OK DAVA!!! Me se to tam i ukáže.. to preci vidis ze si ti to tam ukazalo! a ty lidi chmat umí hrat! a jsou spolehliví! proste nevim..:-( nevim co stim je jenom sem chtel pomoct.. Tak to neres.. nejak si stim poradim.. chk si hold budu davat na druhej ucet.. ale dekuju..
# 16.6.2009 14.23
MaX_=P8-)
Gizmo
autor hry
SZ
Tak ti to schválně nedává..ještě jednou opakuju, že za několik let by se tohle dávno objevilo, kdyby to byla chyba hry.
Řekni schválně nějakému hráči, ať ti dá 1 CHK. A uvidíš, že to půjde..
# 16.6.2009 14.27
 
MaX_=P
uživatel
Ve hře: MaX_=P MaX__
SZ ICQ
kdyz se lognu tak to skusím... takze nejdrif to maly ok a pak to cekej... ok a jest ejenom kdyz si lognu 2 ucty takze jako 2 klienty a dam si z uctu na ucet chk tak by mi to mela jit? nebo ne?
# 16.6.2009 15.39
MaX_=P8-)
MaX_=P
uživatel
Ve hře: MaX_=P MaX__
SZ ICQ
Gizmo tet sem se lognul a nejde mi to Riddick to zkousel.. a nejde..:-(
# 16.6.2009 15.56
MaX_=P8-)
JackRozparovač
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saibot, Tequilla, [Kanec]
SZ
MaX_=P: Já tim co sem psal myslel abys šel za GM (říkal sem si že Gizmo nemá moc čas, tak sem tě nechtěl posílat hned za nim...) lol ne za Mikym :-O o Mikym si začal mluvit ty xD.

Ale je fakt že ten obchod u tebe nějak blbne, i když klikám na "Čekej" pak se zobrazí "OK" ale obchod prostě neproběhne :-|, jestli máš ale všechno tak jak máš mít (tj. zaplej obchod, zapnutý jen 1 klient a neděláš tam něco špatně) tak to může být nějaká chybička...

Ještě můžem zkusit založit new účet a poslat ti z něj peníze, když ani to nepůjde, tak už nevim xD

Gizmo: Já dávám "OK" neboj lol, pak i MaX dá "OK" ale obchod neproběhne, něco jako kdyby se nedokončil... (okno s obchodem zmizí, vypadá to jako když obchod proběhne, ale peníze se nezmění ani u jednoho, neukáže se ani "Máš X peněz" ). S ostatními mi normálně obchod funguje. Zkoušel jsem i zapnout 2 klienty a přehodit na nich věci obchodem, a fungovalo normál xD.
# 17.6.2009 10.12
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Jack: ja mluvil o tlačiítku "ok" u čísel pro zadávání peněz. Na to kliká jen ten, kdo peníze posílá.
Když budu mít čas, podívám se, jestli nemá v účtu něco smazané, ale pochybuju.
# 17.6.2009 10.23
 
JackRozparovač
uživatel
Obrázek
Ve hře: Saibot, Tequilla, [Kanec]
SZ
Tak tohle tlačítko sem nemačkal lol, ale zatím vždy stačilo zadat na číslech částku, potvrdit stiskem "Čekej" a peníze se poslaly.

Ještě vyzkouším kliknout na "ok" u čísel, jestli MaX bude online :-).
# 17.6.2009 10.50
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Ano, peníze se pošlou, ale dotyčný nevidí, že mu nějaké mají přijít. To malé "ok" znamená "ukaž částku tomu druhému". Je to proto, aby když teprve zadáváš, neposílal server zprávy zbytečně 10x, než máš správnou částku.
# 17.6.2009 11.01
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Bug v Obchodování [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.