Chmatákov online


Fórum – obrana

Fórum » Archiv » obrana [zamknuto]

B@lthusino
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Obrana ma slouzit k obraně... to je jasny ale aby po naletu 5ti smradů na rub a naslednem uprku člověk dostal 3x za sebou obranou.... na to se mužu vysrat... navic tam kde ma tam ani nefunguje....
:-!
# 3.5.2009 12.07
 

Stránky: 1 2

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jo .. Udělat NPC "Karma Policie", které by hlídaly město ;) S něma by museli bojovat a ty NPC by je napadaly .. To by bylo o hodně zábavnější a těžké si udělat redku a žít s ní .. Samozřejmě by NPC nebyla všude :)
# 4.5.2009 20.27
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Prý v CH2 ty guardi mají být, ale tak uvidíme jak to bude s tím CH2, jestli vůbec nějáký bude a ne, že se bude updateovat. :-/

hataka kakakaksj: Jo, je to fakt prdel. Řemda je buď pro magory, nebo pro totální nerdy! :-)
# 4.5.2009 20.35
Áj níd mór drags! :idea:
B@lthusino
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Co psal gizmo mě, kdysi na icq (mými slovy) : Opravit obranu by trvalo asi týden. Tolik času vážně nemám a proto už to není bug ale trest pro killery..


trest pro killery... tak bych to přímo nedefinoval... já šel na rub sám a bylo tam x killerů a jelikož jsem měl elixiry na proměnu v příšeru a mam 100 mystiky tak utekly ale ja je samozřejmě mezitim nekolikrát hitnul... vylezu zadem obrana od jednoho jsem KO. nemocnice banka vylezu obrana od jinyho.. nemocnice, jedu pro elixiry najedu domesta obrana od dalsiho...
to chceš říct že za to že vysekam killery na rubu zasloužím trest?
nevím jako bug to přímo není ale je to nedomyšlený...

Víš, ve CH jsou i jiné věci, než bezhlavé zabíjení.
Dobře Ti tak.


ale to já vím, skilloval sem těžbu na 100 skilluju si alchemko rybarko, zručo a chci i vyrobu...
# 4.5.2009 21.37
 
ElBartHo
uživatel
Obrázek
Ve hře: ElBartHo
SZ Skype
Jo a, jen pro vaše info. na jehlu neplatí obrana :-) :-D ale mám rád ty nooby co to na jehlu píšou :-D
# 30.7.2009 9.33
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jooo jsme pro ZRUŠENÍ OBRANY A PRO NEWBÍKY S KŮLAMA :D O YEEEES
# 30.7.2009 11.20
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
V CH2 by pak nemusela byt a bylo by nastaveno, ze by nemohl utocit hrac na hrace o 10 levelu slabsiho, dokud on nezautoci na nej nebo neco v tom stylu.
prominte za psani bez hacku a carek, jsem v zahranici
# 30.7.2009 14.35
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Bamberlik
uživatel
Ve hře: Nepovím :D
SZ
Jj to by mohlo tak být, ale bych byl rači aby hráči do lvlu 2 měli ochranu (nešlo by na ně útočit) ale kdyby ten hráč s ochranou na někoho zaůtočil tak ten napadený by mohl na něj útočit až do smrti toho začátečníka. A od lvlu 2 by na tebe mohl útočit max. lvl třeba 5, 6 by už nemohl, jedině že by ta 2 napadla 6, to by už 6 mohla útočit.

Tééda sem to ale rýpal lol
# 31.7.2009 8.15
 
-Majesty-
uživatel
Obrázek
Ve hře: Majesty
SZ Skype
B@lthusino : Mozna z tou obranou mas pravdu melo by to byt treba do pul hodiny platne jako v OLD jak tady rikal myslim Losos.

Ale kdyby jsi nekillil kazdyho newbika ktery jsi chce vydelat napr. : na rubu a sel jenom do tech co maji treba zbran tak by se ti ten pocet tych obran mnohonasobne snizilo ...
# 31.7.2009 8.21
 
Sandro
uživatel
Obrázek
Ve hře: Thiago,Ramington
SZ Skype
ja bych dal obranu jen v zacatecnickym meste a zrusil bych kdyz nekdo nekoho killne treba na rubu a vyleze tak mu muze dat obranu,to bych zrusil,po zabiti by se to uz dat nemohlo ani kdyby treba s toho rubu vylezl,a jeste kdyz nekoho killnu on zdechne a da mi obranu,to bych takdy zrusil,obrana by mela jit jen kdyz jsi zivy a v zacatacnickem meste
# 27.8.2009 14.55
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Sandro ty magore, NEOBNOVUJ SAKRA STARÉ TÉMATA!

Obrana se měnit nebude.. Těmhle magorům bych dával warn fakt 3-(
# 27.8.2009 15.07
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
XoiL
uživatel
Obrázek
Ve hře: xOil,liOx,AnDy
SZ Mail ICQ
proste bych to udelal takdo od 20stari by nemohli dat obran a je to:twisted:
# 27.8.2009 15.09
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ
Xoil, ty jsi taky magor. OBRANA SE MĚNIT NEBUDE, kolikrát to mám říkat? Myslíte si že gizmo má 2 volné týdny na ty vaše stupidní nápady? 3-(
# 27.8.2009 15.11
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. ne, bohužel nemá .. a to je ta chyba ;) .. Nemá čas na nic .. Já to beru, že se musí učit, ale musel počítata s tím, že se o hru bude muset starat .. a sám to určitě nezvládne :)
# 27.8.2009 15.32
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Rumpelak
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Ježiši počkejte si pár let až Gizík dostuduje a času bude dost xD.
# 28.8.2009 20.34
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » obrana [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.