Chmatákov online


Fórum – Chmatákov trička

Fórum » Archiv » Chmatákov trička [zamknuto]

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Vzhledem k tomu, že mám momentálně přístup k sponzorům, kteří by nám zčásti vyfancovali tuto možnost, jsem se rozhodl, Vám hráčům nabídnout Chmatákov tričko.

Vím, že o tom dříve topik byl, jenže tam se nic nedořešilo.

1) Proč tričko koupit ?

- protože Chmatákov je tu již přes 4 roky a považuje se za nevýdělečný projekt, nicméně zisk z těchto triček by pomohl velice v jeho rozvoji. 70% z výdělku by šlo Gizmovi.

- protože chcete tričko Chmatákov, které Vám chybí jako módní doplněk do Vašeho šatníku, které budete moci vytáhnout na srazy, apod :D

- protože mě nebo někoho z kolektivu Chmatákov máte rádi a chcete nás i sebe potěšit dárkem pro sebe sama :P

2.) CENA

Cena se bude pohybovat podle toho, jaké tričko se vybere, nicméně je na Vás, jaké bude. (Záleží na tom, kolik se bude muset udělat nášivek). Trička by se platili předem!

3) Doprava k Vám:

-OSOBNĚ:
Bydlím v Mladé Boleslavi a pokud jste z okolí (Liberec, Praha, atd), je možné se sejít osobně a tričko předám do rukou.

-NA DOBÍRKU:

pokud se nesejdeme osobně, připočítejte k ceně trička poštovné/balné. Na Slovensko si česká pošta účtuje cca 200kč, pokud víte o levnějším způsobu na Slovensko, neváhejte mě kontaktovat na ICQ/IJabberu nebo PM.

4.) Jaké vlastně bude ?

Nicméně je to celé na Vás, avšak něco skutím i já. Dle mého se to stejně bude pohybovat akorát při změně fontu. Při obrázku by se cena prakticky zvedla, tudíž bych preferoval na předek nějaký logo, a vzadu web. Trička budou bez nicku, z prostého důvodu. Dělá to jen problémy a výroba jednotlivých triček by se hodně zdelšila.



Naposledy upraveno: 2.5.2009 15.14

# 2.5.2009 15.05
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2 3 4 5

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Big Daddy: já bych si jedno vzal čoveče ..a pod tím ještě napís .. a chmatu už vůbec ne xD
# 4.5.2009 0.01
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
J!RKA
uživatel
SZ
Mno já bych si taky nic takového nevzal, obvzlášť do školy, já bych si to bral třeba na doma

jo a pro mě nejlepší by bylo, kdyby byl ve předu nadpis chmatákov, vektorovej hlavně!! :-) (Vektor se mi nelíbil, ale už si zvykám)
ve předu nejací 2 mystici otočení doprava a druhej doleva (pokud se to tam nejak nevejde tak jen jednoho otočenýho dopředu)
vzadu ten web, nějak ve stylu jak je ten nápis, a v zadu pod web lovce s harpunou nebo bojdu s whitem, to se eště rozhodnu
# 4.5.2009 7.12
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
hatake kakashi
uživatel
SZ
Já bych chtěl skin id 11, pod tím Sam #12 Fan :P

( Neberte to jako podlézání, jen si vážím toho, co pro chmatákov udělal, jak dlouho spravuje účty atd... )
# 4.5.2009 13.40
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Mr Lexa
uživatel
SZ Mail
Vy se stydite si vzit na sebe tricko ? Mně je jedno co si o mě myslí hlavně aby věděli že hraju Chmat ne ja bych bral jakékoli tričko do 300-, Ale chci tam mít ilidiana :-D
# 4.5.2009 13.43
Kdo ví ID Bílé Lamy napiste ;-)
B@lthusino
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Narayenko:
možná by pomohlo kdyby si sem hodil třeba 5 vzorů již hotových trik s potiskem a cenou
pokud by zde každý viděl několik příkladů mnohem snáze by se zorientoval a ujasnil si jeslti ano chci či ne nemám zájem.
nebo udělej rovnou třeba 10 tryček hoď sem obrázky ze předu a ze zadu a kdo by chtě jen ti napíše chci to triko č. 8. za tolik a tolik jak pišeš
časem můžeš nějaký ty vzory přidávat..
každopádně je to docela dost dobrý nápad... ;-)
# 4.5.2009 21.57
 
VláďaS
uživatel
Obrázek
SZ
Triko jak triko, koupil bych si ho rád jako Chmatakov's AllStar... Jsem v 9. třídě a už máme třídní trička... Bylo by to stejné, tak bych ho aspoň na ten sraz vzal..
# 4.5.2009 22.05
Obrázek

!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Tak to bych si nasadil max na spaní ...:-O
# 4.5.2009 22.13
Obrázek
Obrázek
VláďaS
uživatel
Obrázek
SZ
Samodřejmě je lepší to triko použít třeba při práci na zahradě atp... Ale jednou za život na sraz, to by se dalo ;)
# 4.5.2009 22.16
Obrázek

SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Koupil bych si ho jen kuli srazu.. Ale i kdyby tam byl nějaký zajmavý motiv...xD
# 5.5.2009 7.49
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Tohle už asi neplatí co? :P
# 30.7.2009 6.20
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Platí pokud si ty trička uděláš u firmy.. hned sem hodím např. návrh

http://www.mojetricko.cz

Návrh tam nejde uložit.. dřív to šlo
# 30.7.2009 11.08
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
Asi si jedno objednám, děk..
# 30.7.2009 18.07
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

hatake kakashi:Já bych chtěl skin id 11, pod tím Sam #12 Fan :P

( Neberte to jako podlézání, jen si vážím toho, co pro chmatákov udělal, jak dlouho spravuje účty atd... )


To se ale jinak ani brát nedá.. lol
# 30.7.2009 18.57
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
chmat_player
uživatel
SZ
ja bych chtěl dozadu napis Vektorově ChMaTáKoV dopředu mystika skin ID 1 (PXa) s bleskovkou a kolem něj 2 blesky a dozadu skin ID 1 zase PXA otocenyho doprava bo doleva (jednoo) a kdyby to slo tak aby mel na sobe vodniho a vanočku
# 1.8.2009 20.13

Obrázek
Snowman1
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Raptor_,_Snowman_
SZ Mail

chmat_player:ja bych chtěl dozadu napis Vektorově ChMaTáKoV dopředu mystika skin ID 1 (PXa) s bleskovkou a kolem něj 2 blesky a dozadu skin ID 1 zase PXA otocenyho doprava bo doleva (jednoo) a kdyby to slo tak aby mel na sobe vodniho a vanočku


Lol tak si to na tý stránce navrhni sám a objednej , Naray ti to tričko nevyrobí :-P
# 2.8.2009 22.07
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Chmatákov trička [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.