Chmatákov online


Fórum – Pokuta

Fórum » Archiv » Pokuta [zamknuto]

Mr Lexa
uživatel
SZ Mail
Chci se zeptat jak vysoká je pokuta za nelegal server?


Neberte to ze nejaky mam ,kamos to jednou skousel a rikali mu ze pokuta je 300 Tisíc

A jeste se chci zeptat kdyz ma nekdo nelegal a hraje tam jenom on a nejaky kamos dostane pokutu ?
# 30.4.2009 20.35
Kdo ví ID Bílé Lamy napiste ;-)

Stránky: 1 2

juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Server má dneska každý, a Gizmo to neřeší... Jenomže takové servery co mají všichni - přes hamachi, jsou dost naprd, když se tam dá všechno nabugovat ;-)
# 30.4.2009 20.38
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
áno má server každý ale gizmo to aj tak posral stým že ich začal predávať... vačšina normálnych hráčov z ofiku odišla... nehovorím že vtedy to bolo úžasné ale určite to bolo lepšie ako teraz... preto som prestal hrať aj ja počkám na vector verzií a uvidím čo to bude
# 1.5.2009 7.02
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Mr Lexa
uživatel
SZ Mail
Takze se za to pokuta vetsinou nedava ?
# 1.5.2009 9.15
Kdo ví ID Bílé Lamy napiste ;-)
Gizmo
autor hry
SZ
Co se pokuty týče, je to o náhodě, kromě 2 podnětů jsem další už neposílal...server se "udá" sám tím, že je spuštěný, protože odesílá IP do seznamu.
Pokuta je od 50 do 150k, o 300 nevím.
Což mi připomíná, že na neofiky jsěm chtěl zveřejnit bugovací program, se kterým může každý hráč neofik zcela zničit. Snad to stihnu dneska.
# 1.5.2009 9.18
 
NaR[k]OtEk
uživatel
Obrázek
Ve hře: NaRkOtEk, Crimes
SZ ICQ Skype
On je bugovací program ? To teda čumim hledam to na netu a nic, ale na neoficky to nepoužiju :D
# 1.5.2009 9.25
Gizmo
autor hry
SZ
Narkotek: není, ale udělám ho, protože ne každý ví jak tam jde bugovat pomocí WPE. Na oficu to nejde, ale málokdo zůstane na serveru, kde ho může každý zabít, ikdyž je odlognutý (např.).
# 1.5.2009 9.30
 
NaR[k]OtEk
uživatel
Obrázek
Ve hře: NaRkOtEk, Crimes
SZ ICQ Skype
Jo tak to se mi stalo na acerovim serveru nic neřekl že vipína server a ja tam visel a pak sem se logl a byl sem dead jo a když, jsme u bugování u hnědého chobota máš Gizi bug jak je port do města tak můžeš v poto kliknout jako by za port a dostaneš se do bugu a nikdo tě newidí. :D
# 1.5.2009 9.34
cronis
uživatel
SZ Mail
Hmm.. Dobrý :) ja četl na fórku že stím nic neděláš... :D Atet sem se konečně dozvěděl jak to teda je.. :) :-P
# 1.5.2009 12.58
 
NaR[k]OtEk
uživatel
Obrázek
Ve hře: NaRkOtEk, Crimes
SZ ICQ Skype
Tak když je hodně nelegálnu takže Gizi už na to se.. 3-(
# 2.5.2009 16.49
J!RKA
uživatel
SZ
GIZ: s wpe jde hodne veci
1. ,,nahrat,, koupeni veci a pak pustit a kupujete i kdyz je noc at ste kdekoliv atd
2. kdyz nahrajete koupeni veci, jakkdyby zmenite ID a kupuje to jine veci (nekdy i VIP)
3. nahrani ochocovani zvirete, pak pustite kdekovliv
4. nahravani hracu, muzete ho pak kill, ale tenchmat bugger, je lehcinekoho kill nez ve wpe,
# 4.5.2009 14.48
Hnutí proti nelegálům!
Výzbroj: WPE PRO, Chmat Bugger (By Gizmo)
Gizmo
autor hry
SZ
Jirka: no to si opravdu genius, na jakym principu myslis, ze chmatbugger funguje. Na oficu tyto veci kazdopadne nejdou.
# 4.5.2009 15.56
 
jupik1
zablokován
SZ
Gizmo ja uz hodne nelegalu nahlaisl :)) a cjtel nych se te zeptat nechtel bys mi zlegaloziovat muj server ece ho jako nemam ale odmluvili by sme se ja bych nasel hodne stanek nelegalu coz sem nasel uz tak 5 a ec treba 5 bych nasel a mohl bys mi za to zlegnouts server ece jako nemam server ale mam program takze byhc e poprosil o zlegnuti buu za tych 5 neofiku kere bych ti ece nasel nebo bych si vymazal ten profgram a nic nebude :):-P:-P:-P:-P:-P
# 4.5.2009 16.29
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

jupik1:Gizmo ja uz hodne nelegalu nahlaisl :)) a cjtel nych se te zeptat nechtel bys mi zlegaloziovat muj server ece ho jako nemam ale odmluvili by sme se ja bych nasel hodne stanek nelegalu coz sem nasel uz tak 5 a ec treba 5 bych nasel a mohl bys mi za to zlegnouts server ece jako nemam server ale mam program takze byhc e poprosil o zlegnuti buu za tych 5 neofiku kere bych ti ece nasel nebo bych si vymazal ten profgram a nic nebude :):-P:-P:-P:-P:-P


Podlézání?
Nemám rád tolik smajlů v příspěvku
# 4.5.2009 16.31
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
mark6295
uživatel
SZ Mail Web

jupik1:Gizmo ja ti lezu do....... bla bla


Gizmo se tě o nic neprosil a tak ti za to nic dávat nemusí a divil bych se kdyby to vůbec četl když to nejde přečíst.
# 4.5.2009 16.33
 
VláďaS
uživatel
Obrázek
SZ
Je to chyba Gizma, zase nadruhou stranu on to jako chybu nebere, protože jak mi sám řikal tak chtěl aby z OFIKu hráči vypadli. Rozhodně bych byl PRO, kdyby se vrátili hrači na OFIK a aby se tam killovalo jako předtím...
# 4.5.2009 16.55
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Pokuta [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.