Chmatákov online


Fórum – Chmat už není co býval

Fórum » Archiv » Chmat už není co býval [zamknuto]

Sig
uživatel
Ve hře: Sig
SZ Mail ICQ
Chmat už není co býval s nástupem nové grafiky se sem přihrnuli nový hráči mladšího věku kteří asi moc rozumu nepobrali stejně si myslím že by byla sice lepší nová grafika ale flashová
# 30.4.2009 14.00
  • Jaká grafika se vám víc líbí?
  • Flash11 hlasů, 33 %33 %
  • Vektor22 hlasů, 67 %67 %
  • Celkem 33 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
omg nemějte starost. Chmatákov postupem času nabyde nový ráz, bude novej systém bude vhšecno složitější a kotelně propracovanější, děti tu nebudou mít šanci ;) ale to si ještě počkáme...
# 1.5.2009 21.57
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
FeKka
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už neni :-)
SZ ICQ Jabber Skype Web

kudka:omg nemějte starost. Chmatákov postupem času nabyde nový ráz, bude novej systém bude vhšecno složitější a kotelně propracovanější, děti tu nebudou mít šanci ;) ale to si ještě počkáme...


Ale kde giz bude brát peněžní příspěvky na chod serveru když odejde 50% lidí ? :(
# 1.5.2009 21.58

www.FeKka<!!!TeČkA!!!>Mybrute<!!!TeČkA!!!>c0m --- Pro někoho s Fantazií (Jako já) je tohle hódně nebezpečné...
Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ
děti tu nebudou mít šanci ? děti tu nebudou mít šanci ? Vždyt jak ted prichazí ta vektorová verze tak je to čím dál víc detský
# 1.5.2009 22.04
 
Gizmo
autor hry
SZ
Archox, nevíš co mluvíš..většina flashových her, nepočítám samotný Dofus, má tento typ grafiky a děti to opravdu nehrajou.
Jak vědí sami grafici nejlépe, jen dětem to přijde dětské, ostatní to vidí trochu jinak.
# 1.5.2009 22.07
 
Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ
máš pravdu už nic neříkám
# 1.5.2009 22.11
 
turcik
uživatel
SZ
ale třeba jsou hezci staři choboti
# 1.5.2009 22.25
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Mě se líbí všichni choboti až na Krystalového a Krváka :-)

Jo, a Bílá sniperka je pěkně divná, vypadá jako odněkud vystřižená.
# 2.5.2009 0.16
Áj níd mór drags! :idea:
CiBy36
uživatel
SZ
Děcka tu byli a budou... žádná grafika ani žádný system je z chmatu nedostane ;) taky jak by mohla, když děcka jsme tu až na 3-4 lidi všichni ;)
# 2.5.2009 0.43
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Tak ta anketa se opravdu povedla :) Kdo mi sem napíše 5 rozdílů flashové grafiky od vektorové, osobně se mu přijedu poklonit :)
# 2.5.2009 0.50
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
D!ereS: vždyť flashová a vektorová grafika je to samé ne ? resp. flash se tvoří z vektorové grafiky ? nebo jak to je :-D

FeKka: stejně nikdo nic nepřispívá, jen za VIP ... ikdyž teďka se to změní s příchodem kupování věcí.. ale stejně věřím že chmat najde nějakého hodně solidního sponzora

Archox: asi jak říkal gizmo, ale není všechno na grafice... prostě je nahradí starší lidé ... snad :-D
# 2.5.2009 8.52
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
B@lthusino
uživatel
Obrázek
SZ Mail
tak vlákno založil asi protožeho zajímá nazor ostatnich...
jo děti tu sou a budou a docela kazí náladu ve hře ale proto by ti starší nebo rozumější i děti mněly vice hrát a vytlačit ty plsáky a podobně, dětský?
ježiš, a kdo dospělej neděla nic dětinskyho...
# 4.5.2009 22.10
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail

kudka:D!ereS: vždyť flashová a vektorová grafika je to samé ne ? resp. flash se tvoří z vektorové grafiky ? nebo jak to je :-D



Na co asi narážel... 3-(
# 4.5.2009 22.16
Áj níd mór drags! :idea:
VláďaS
uživatel
Obrázek
SZ
Taky si myslím, že grafika, jak já ji řikam "Grafika Méďi Pu" je pro "small" kids.Ale tak co Gizma projekt, tak mu do toho nebudeme mluvit..
# 4.5.2009 22.17
Obrázek

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Mě se ta grafika líbí,ale stejně na pixel-art nezapomenu. :-)
# 4.5.2009 22.19
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
VláďaS
uživatel
Obrázek
SZ
Je to zvrat... Ale kdyby třeba WoWko přešlo to Vectoru, no TVL.. Nedokážu si představit..
# 4.5.2009 22.21
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmat už není co býval [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.